Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina1982

Wesele Bydgoszcz

Polecane posty

Gość paulina-les
Witam wszystkie Panny Mlode. Jezeli ktoraz z pań bylaby zainteresowana profesjonalnym makijazem na slub prosze o kontakt: pauline221@wp.pl Moge wyslac zdjecia moich prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubasek1005
dziewczyny słyszałyście jakieś opinie o Restauracji Pankowski? Proszę o jakiekolwiek informacje:-))) POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IQ Restaurant
IQ Restaurant Restauracja IQ to wspaniałe miejsce na urządzenie wesela. Profesjonalnie zajmiemy się organizacją i obsługą uroczystości. Więcej informacji: patrycja@iqrestaurant.pl lub 608409849 IQ Restaurant Ul. Gdańska 49 Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IQ Restaurant
IQ Restaurant Restauracja IQ to wspaniałe miejsce na urządzenie wesela. Profesjonalnie zajmiemy się organizacją i obsługą uroczystości. Więcej informacji: patrycja@iqrestaurant.pl lub 608409849 IQ Restaurant Ul. Gdańska 49 Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajakoja
Sprawdź Karczmę Polską ( Babia Wieś) i zawsze pytaj o to ile sala pomieści ludzi. Fotograf ,filmy 791-791-576

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje się, że kawałek od Bydgoszczy jest hotel Głęboczek. Mają tam ciekawa ofertę, w tym również organizowanie przyjęć weselnych. Myślę, ze to może być ciekawa alternatywa dla tradycyjnie organizowanych przyjęć i to na pewno bardziej atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogłem znaleźć sali weselnej w Bydgoszczy do puki nie trafiłem na serwis www.GdzieWesele.pl w którym znalazłem sporo sal weselnych, hoteli, domów weselnych oraz restauracji z Bydgoszczy i okolic. Gorąco polecam www.GdzieWesele.pl/Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko nie polecę fotografa
blue pixel - bardzo żałuję że ich miałam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane91ta
Witam szukam sali na wesele bez obsługi w Bydgoszczy lub okolicach proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freva69
Polecam Tobie U Holosia w Sicienku obok Bydgoszczy. Fajna, przestrzenna sala. Idealna zarówno na małą imprezę i wiekszą tak jak moja na przeszło 100 osób. Urokliwe miejsce, fajna obsługa. Catering i posiłki też można zamówić. W miejscu tym są różne imprezy nie tylko wesela. Idziemy teraz tam ze znajomymi na Sylwestra, bo zapowiada się naprawdę fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość master_cheese
U Hołosia miała wesele moja kuzynka, jakoś w czerwcu chyba. W sumie fajnie było. Dużo bardzo smacznego jedzenia i miejsce do tańczenia przestronne więc nie trykałem ciotek łokciami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielica333
Hej, Karolina90, a Ty tam robiłaś wesele? Jak z cateringiem i obsługa kelnerska tam wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane91ta
Ja już mam wybraną sale Biesiadną na Białych Błotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzka1988
Moj narzeczony bardzo chce sie przejechac do Holosia i sprawdzic ten lokal. Jakis kolega z pracy tm urzadzal wesele i mu polecal. Ja poki co tylko wyszperalam troche w necie. Na ich stornie widzialam galerie i dosc spora jest ta sala. Moje 80 osob powinno sie zmiescic bez problemu.Tylko nie wiem jeszcze jak cenowo to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzka1988
Moj narzeczony bardzo chce sie przejechac do Holosia i sprawdzic ten lokal. Jakis kolega z pracy tm urzadzal wesele i mu polecal. Ja poki co tylko wyszperalam troche w necie. Na ich stornie widzialam galerie i dosc spora jest ta sala. Moje 80 osob powinno sie zmiescic bez problemu.Tylko nie wiem jeszcze jak cenowo to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnesMagnes
Czy szuka może ktoras z Was miejsca na wesele w jakimś dworku, restauracji pod maistem, gdzieś gdzie będzie jakis taras ogród itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka90
Ja szukam jakiegoś pałacyku w okolicach Złotów - Bydgoszcz. Znacie jakieś miejsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TilkaMilka
Dziewczyny ja też szukam miejsca na wesele ale pod Bydgoszczą! Cenowo wypada to dużo korzystniej, tak wynika z moich wcześniejszych obseerwacji. Jak by któraś chciała podzielić się pomysłem to będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane91ta
Sala Biesiadna w Białych Błotach 180 zł za osobę bardzo dobre jedzenie ładna sala i dodatkowe atrakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane91ta
Sala Biesiadna w Białych Błotach 180 zł za osobę bardzo dobre jedzenie ładna sala i dodatkowe atrakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larcia_bdg
Ktos wyżej juz pisał, ale wspomne - fajnei sie prezentuje sala U Hołosia w podbydgoskim Osówcu. Można sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusinska22
dziewczyny orientujecie sie jakie sa roznice cenowe miedzy lokalem w bydgoszczy a gdzies za obrebem miasta? to prawda ze jest taniej w tych lokalach kawalek dalej? ile powinnam liczyc na jedna osobe na weselu tak pi razy drzwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślubny Serwis Wy i My
Witam. Sale pod Bydgoszczą najczęściej są tańsze lecz niewiele. Można przyjąć średnio 10-20zł na osobę. Doliczyć do tego jednak trzeba zawsze dojazd, który w przypadku lokalu poza obrębem miasta wychodzi nieco drożej. Zachęcam z tego miejsca do współpracy ze Ślubnym Serwisem "Wy i My". Choć różnie mówi się o pracy konsultanta ślubnego, zapewnić mogę, że jest on w stanie wynegocjować dla Państwa dużo lepsze warunki cenowe u podwykonawców, a tym samym sprawić, że jego praca zwróci się Państwu z dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde co za biedni ludzie z was zeby było jak najtaniej cos podobnego o jejku ja bede miała w najlepszym 5 gwiazdkowym hotelu w warszawie wesele na ktorym pomiesci sie 100 tys osob a my wyprawiamy wesele na 300 takze bedzie bardzo duzo miejsca do tanczenia i kadzy bedzie miał swobode i nie bedzie sie obijał o nikogo a to najwazniejsze od osoby płacilisny 250 zł ale dla mnie to grosze poniewaz jestem mega mega mega bogata i mam kasy jak lodu a może i wiecej i mnie stac na takie wydatki mogłabym nawet zapłacic 100 tys od osoby także przygotowania ida znakomicie do tej pory wydaliśmy tylko podkreslam tylko 500 milionów złotych a jeszcze nie mamy wszystkiego załatwionego slub mamy w 2014r hehe ;) oczywiscie też wszyscy goscie weselni beda spac w tym hotelu a na nastepny dzien beda poprawiny na ktorych tez zostajemy na noc i w poniedziałek do domku orkiestra najlepsza z warszawy 6 osobowa wszystkie instrumenty muzyczne jakie istnieja menu od najsławniejszych kucharzy swiata takze goscie beda zachwyceni i my rowniez.............. to zycze wam wytrwałosci w poszukiwaniu sali na wesele hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sale weselną w Karczmie Kujawskiej w Myślęcinku. Jedzenie bardzo dobre, wszystko świeże i pyszne. Dużo miejsca, sala na około 120 osób. Latem i w ciepłe dni dobrą opcją jest ogród. Pani Beata bardzo sympatyczna: wszystko ogarnia pozytywnie i zapina na ostatni guzik. linki: - www.weselabydgoszcz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×