Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kretka31

mam jutro rozmowę w jĘzyku niemieckim-HELP!!!

Polecane posty

ROZMOWA MA BYC TELEFONICZNA, MAJA SPRAWDZIC MOJA ZNAJOMOSC JEZYKA NIEMIECKIEGO. OD ROKU ZAJMUJE SIE DZIECKIEM I NIE MIALAM ZADNEGO KONTAKTU Z JĘZYKIEM...PRACA MIALABY POLEGAC NA OBSLUDZE TELEFONICZNEJ KLIENTA NIEIECKOJEZYCZNEEGO W BANKU. MOZE ZNACIE JAKIES STANDARDOWE PYTANA NA ROZMOWIE W JEZYKU OBCYM????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my rowniez...
hmm.. co moga pytac po polsku:-) zaczynsz napwno : guten tag ..... mein name, was kann ich für sie tun? ups, zadaj pytania po polsku to ci przetlumacze bo nie mam zielonego pojecia o co pytac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie znasz niemieckiego to ja sie widzisz w takiej pracy, przeciez bedziesz musiala rozmawiac z rodowitymi Niemcami, wiec chyba trzeba czegos wiecej niz Wie heist du..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam nieiecki na takim poziomie, ale boje sie, ze beda pytac o bardziej szczegolowe rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka, studiowalam kiedys 3 lata deutsch, ale mowie, ze ostatnio nie mialam zadnego kontaktu z jezykiem, boje sie, ze zaczne dukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my rowniez...
no to dawaj pytania to ci przetlumacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kure, co ja bym dala, by znac te pytania, z przetlumaczeniem nie mialabym problemu, ale juro beda te pytania adac na gebę, tzn-na ucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my rowniez...
w takim razie nie moge ci pomoc :-( Moze sprawdz jeszcze w slowniczku "bankowe" slowka typu Kontoauszug, Börse, Zinsen itp. Szkoda chetnie bym pomogla A na jutro powodzenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nic tu po mnie...jestem zla na siebie, ze porobilam sobie takie braki, to niesamowite, jak mozna sie cofnąć nie majac kontaktu z jezykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz sie ze jest to tylko telefoniczna gadka, mozesz sobie napisac na kartce niektore zwroty itp jakbys sie za bardzo zestresowala i odjelo by ci mowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuu2233
no to gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A o co pytali
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honor balzak
Nie help tylko hilfe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×