Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawskaaaa

Który balsam lepszy? Dove czy JJ

Polecane posty

Gość ciekawskaaaa

Hej, szukam balsamu, nie brązujacego, ale nadającego odcień ;) Z tego co sie orientuje mamy 2 do wyboru. Narazie uzywam z Avonu, jest ok, ale ze wzgledu na cene chciałabym zmienić. Który jest lepszy? Dove czy Jonhson? I który odcień wybrać? Mam ciemna karynacje, ale czasami te do ciemnych karynacji dają tragiczne efekty. Dzieki za pomoć :)

Używałam obydwóch i powiem Ci że oba są równie dobre:) chociaż dove nadaje odcień złocisty:) natomiast ja bym Ci polecała garnier skórę muśniętą słońcem:) naprawdę jest rewelacyjna i daje efekty tak jak to mówią po 4 dniach. Dla mnie rewelacja!

Gość ***AM***
Ja mam Dove do twarzy, ale szczerze mówiąc bardziej odpowiada mi Nivea. Tak więc polecam Nivee (lepszy zapach i efekt)

Gość MMMXXX
garniera najlepszy wszystkie przetestowalam :) dove dobry nawilza mocno ale smierci sie po nim strasznie i po J&J tez a garniera ladnie pachnie i delikatnie brazuje. a i nawilza te dobrze.

Gość bladziuchna
Potwierdzam - po dove i JJ skóra śmierdzi jak zepsuta zupka chińska - nie polecam...

Gość ciekawskaaaaa
mógłby ktoś wstawić link z foto tego garniera? bo nie kojarze go i nie wiem czego szukać na pólkach sklepowych :)

Johnosn&Johnson nadaje kolor pomarańczowy, a nie złocisty - mało tego, zostawia smugi i jeszcze jak się go nie rozsmarowuje w rękawiczkach, zostawia pomarańczowe plamy na dłoniach. I w dodatku śmierdzi... Nie polecam.

Według mnie też Dove. Garnier może mniej śmierdzi, ale zdecydowanie mniej brązuje :P Natomiast JJ mi się w ogóle nie podoba, cuchnie i do tego plamy mam po nim zawsze, a po Dove nie :)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować