Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość osoba

paszport do anglii??

Polecane posty

Gość osoba

chcialam zapytac czy ktos wiec czy wyjezdzajac teraz do Anglii trzeba miec ze soba paszport. Prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejne pytanie debila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fidusiowa
nie trzeba, wystarczy nowy dowód osobisty.. p.s. zadne pytanie nie jest debilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszport się przydaje
jak jedziesz do legalnej pracy. Niektórzy nawet twierdzą, że jest niezbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paszportu nie musisz mieć. Zarówno do pracy legalnej, jak i każdej innej (której nie polecam). Konto w Banku też można otworzyć już na dowód. Nawet do CRB nie potrzeba paszportu. Wystarczy dowód i rachunki. Czasem pracodawca wymaga do CRB Aktu urodzenia, ale nie jest on niezbędny. Da się obejść bez niego. Dobrze tu w Anglii mieć jakiś rachunek na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konto w banku
nawet latwiej otworzyc teraz na dowod - bo jest w nim adres, a niektore banki zgadzaja sie na polski (np. barclays) a w paszporcie adresu nie ma i trzeba miec rachunek na siebie (albo angielskie prawo jazdy). zasadniczo dobrze jest miec dwa ID, ale moze byc wymienione prawo jazdy + dowo (ale tylko NOWY), albo paszport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konto w banku
nawet latwiej otworzyc teraz na dowod - bo jest w nim adres, a niektore banki zgadzaja sie na polski (np. barclays) a w paszporcie adresu nie ma i trzeba miec rachunek na siebie (albo angielskie prawo jazdy). zasadniczo dobrze jest miec dwa ID, ale moze byc wymienione prawo jazdy + dowod (ale tylko NOWY), albo paszport. angole czasem nie wiedza co to jest, ale jak sie im powie, ze to rownowaznik paszportu i jak nie wierza, to sobie moga sprawdzic to na ogol jest ok. a jak nie - to niech sprawdzaja, bo faktycznie ma taki sam status jak paszport wedlug prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto miec paszport
mimo wszystko warto miec ze soba dwa dowody tozsamosci gdy pracownik chce sie zarejestrowac w home office musi poslac dowod albo paszport i trwa to strasznie dlugo zanim to wroci ja wyslalam prawie poltora miesiaca temu i do dzis nie mam odpowiedzi zastanawiam sie czy list nie zaginal mimo iz byl to polecony za miesiac wracam do kraju dobrze ze mam drugi dowod tozsamosci ale spotkalam tu chlopaka ktory przyjechal tylko na dowod wyslal do home officu dowod zaginal i teraz nie ma jak wrocic bo strasznie dlugo sie czeka na nowy dowod tutaj wiec z mojego dosiadczenia( i nie tylko mojego) wiem ze warto miec dwa dowody tozsamosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwne, że czekasz na swój dowód tożsamości tak długo :-/ Home Office wysyła takie dokumenty w przeciągu tygodnia. Przesyłką poleconą, ubezpieczoną! Czekałam ja tydzień, czekał narzeczony i wszyscy znajomi. Jesli cię nie było w domu to listonosz powinien zostawić awizo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z iskra
ja czekalam mniej niz tydzien - najpierw przyszedl moj paspzort, polecona przesylka (ktora, nota bene, sama sobie wczesniej oplacilam), potem - po dluzszym czasie - dopiero moja rejestracja w home office.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×