Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Macarenka

Marina-Nowa telenowela w Tvn

Polecane posty

Gość kosteczka22
ja też uwazam ze marina jest bardzo fajna telcia, coraz jest ciekawiej, ten chulio jest wredny, ale zawsze musza byc dobre i zle postacie . a mariny synek jest przesliczny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomD
marina wymiata:D to najlepszy serial jaki ludzie ogladali!!!:P prawo pozadania bylo lepsze ale to tez fajne:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomD
to najlepsza telenowela jaka na swiecie byla:D:D::D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzionaaaaaaa
i rozczarowana ze zmienili w dzisiejszym odcinku jedna z gl poctaci ale czytalam pierwsza wypowiedz zalozycielki topiku ze podobno byl cpunem hm to nie fer czlowiek sie przyzwyczaii do danych postaci a tu taka zmiana :( jak dla mnie klapa i rozczarowanie ale nadal najlepszy serial:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka22
ja tez wolalam tego wczesniejszego Ricardo. Kapa ze tak nagle zmienili aktora, ale choroba nie wybiera. Moze do tego tez sie przyzwyczaje, a wiecie co bedzie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia5252
no tamten ricardo był swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina17
widzieliście synka ricarda całkiem podobny do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka22
a mnie wkurza ta sara, jaka pinda, po trupach a do celu. Mam nadzieje ze Marina jednak otworzy oczy i da jej popalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssoowwaa11
Chyba nie "slodka zemsta" tylko "Gorzka Zemsta" taki jest tytul tego filmu co leci na tvn7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz tak nie narzekajcie na Ricarda ciesmy sie ze w ogole jakis jest. A ten nie jest wcale taki zly. Fakt faktem ze maly Ricardo jest bardziej podobny do starego, ale takie juz zycie. Cieszmy sie ze jest bo przeciez mogli wymyslic ze umarl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten cały Ricardo to dupa nie facet, zdradził Marine, jak ona się o tym dowiedziała to on powinien ją przeprosić, Marina żądała aby Sara się wyniosła z domu, no wię Ricardo jako facet, no i jej mąż, powinien wziąść tą Sare za szmaty i wywalić z domu, aby pokazać że Marina jest dla niego ważniejsza, a ona może po jakimś czasie by mu wybaczyła! Zobaczcie sami jak to wyglądało, Alberta i Marina kazały jej się wynieść z domu, zrobiła się afera, Marina wchodzi do pokoju a Ricardo całuje się z tą szmatą...brak słów, wyszło na to że Ricardo swoim zachowaniem pokazał że jest prawdziwym śmieciem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka22
a oglądaliście dzisiejszy odcinek , ale jaja ta wredna sara spowrotem ukazala sie w zyciu Ricarda i jeszcze go szantazuje..ja na jego miejscu to bym powiedziala Marinie zeby znowu nie bylo zadneych nieporozumien A co bedzie dalej wiecie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dota2805
jak chcesz sobie zobaczyć *wdowę w bieli* to puść się program ZONE ROMANTICA!!!!!!!! A Marina jest The Best!!! Pozdro dla fanow MARINY BUZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka22
no Marine sie zaczela rozkrecac. Ale heca, rozmawiala dzis ze swoim synem nawet o tym nie wiedząc. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia i angela
kochamy ten film. jest zajebiaszczo fajny;) a najlepszy jest Ricardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia i angela
Ricardo 1 był ładniejszy ten tez jest ladny ale nie taki jak tamten!!!!!! oddajcie czarnego Ricarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka22
a powiem szczerze ze ten syn Mariny tez nie jest wcale jakis zabujczo przystojny, ale coz za to jest sympatyczny a co bedzie dalej ktos cos wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuSzkaaa
Mi też się podobał 1 Ricardo ale niestety on już nie wróci :( ten 2 jest taki mbly i balay :( a Syn Mariny nie jest bóstwem ale ma cos w sobie i jest fajny :) zapraszam na mojego bloga o marinie www.marina-tvn.blog.onet.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindzia2007
dlaczego z mienili Aktora ? Ricarda ale i tak ten Ricardo tez jest pszystojny;););)pPPpppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi252525
mi syn mariny bardzo przypomina Adama Brody czyli serialowego Setha Cohena z " życie na fali "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten serial jest zajebiasty zakochalem sie chyda w tej marinie kurcze nie opuscilem zadnego odcinka ci co nie ogladaja niech zaluja o0na jest taka piekna podoba mi sie ta piosenka na koncu morze ma ktos do niej link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donpako03
bardzo fajny serial oby sie nigdy nie kończył Marina jest fajną laską serial jam ma ktoś odcinki na kompie wysyłajcie prosze zbieram na płytke a niewiem z kąd ściągać oto muj e-mail donpako03@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka22
dobrze ze Marina powiedziala Patti prawde, tak to ona by jej caly czas dokuczala, a ta tesciowa to jest dopiero wredne babsko!! super telcia powiedzidzcie jakies pikantne szczegoly co bedzie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxEmiluszkaxxx
Solo Se" i wykonuje ją Sandra Echevarria. Pozdrawiam Ta piosenka z tego filmu jest piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia1172
Siemka mam prośbę do kogoś kto poda mi link do stronki gdzie będę mogła obejrzeć odcinki serialu gorzka zemsta prosze pomóżcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuSzka
link do fajnego forum gdzie możesz ściągnąc odcinki :) http://www.telenowele.fora.pl/ trzeba się jednak zalogować www.marina-tvn.blog.onet.p zapraszam na mojego bloga :)l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×