Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Macarenka

Marina-Nowa telenowela w Tvn

Polecane posty

Gość znająca się na rzeczy
w poniedziałek był świat seriali,tam są streszczenia na 2 tygodnie:) narazie Marina jeszcze w więzieniu posiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naatt
Proszę niech ktoś mi powie jaka będzie telenowela po \'\'Marinie\'\' . A propo bardzo lubię oglądać tą telenowelę jest \'\'wciągająca\'\' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka -
Super film!!!!!!!!!!!!!!!!!.... Tylko niech ktoś napisze czy Ricardo i Marina bedą razem???????????????? i czy ich syn Chcuj bedzie z Patryssią niech ktoś napisze plis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo bym chciała wiedzieć..... Jak by się ktoś pytał to nieee wiem jak pisze te imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
Tak beda razem.Patrycja wyjdzie za niego i urodzi mu dziecko ;)Marina i Ricardo takze wroca do siebie. A wiecie czemu Federico trafi do wiezienia?To mnie zastanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrące sie do rozmowy
Federico przyznał się że to on zabił zakonnicę i dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
Nie,to Federico ja zabil.W koncu Marina wyszla na wolnosc ;).A jak to sie stanie,ze bedzie ona pracowala w szpitalu gdzie jest Sara?Wie ktos????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kocham Marine;) jest świetny serial:) strasznie podoba mi sie obsada i w ogóle jest suuuper;) szkoda że już niedługo koniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiLy17071991
beznadziejna , najgorsza telenowela jaka kiedy kolwiek w zyciu ogladalam owszem lubie telenowele ale nie wszystkie ta jest najgorsza jaka w zyciu ogladalam moze ona byla by dobra ale w latach 90 kiedy telenowele wchodzily na nasz rynek ale i tak bym ja uwarzala za glupio i kretynska, cklliwa i do niczego. zwracam sie z prosba do mojej ulubionej stacji jaka jest tvn nie puszczajcie wiecej tak beznadziejnych telenowel , a jednoczescie prosze o wyemitowanie mojej ulubionej telenoweli : Yo Soy Betty, La Fea bardzo prosze juz nie wiele pamietam , a chcialabym obejrzec jeszcze raz najleprza telenowela jaka w zyciu ogladala :dzienkuje LiLy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlOluni
Ten Film jest zaje...przesliczny Tylk ozazdroscic Marinie Ricarda mmm Miodzio jest z niego poprostu.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
Wie ktos ile odcinkow jeszcze zostalo do konca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhjasrtgfjhadth
tharthaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiLy17071991
beznadziejna telenowela wlasnie takie tasemce psuja opinie telenowel tych dobrych:*:* cnotliwa marinka wieczni becze jej syneczek jest jeszcze gorszy wiecznie sie kluca becza i rozpaczaja istna opera mydlana brak konkretne fabuly wymyslaja jakies bzdety aby zrobic 200odcinkow coraz to nowszy odcinek jest gorszy od wczesniejszego . puscie wreszcie cos normalnego np jak gorzka zemsta ,betty you soy fea itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśś
Czy ktos wie czy bedzie "marina 2" prosze bardzo mi zalezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
Ostatnio zadalam pytanie czy ktos wie ile odcinkow jeszcze bedzie i nikt mi nie odpisal :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSZKA11
MARINA TO SUPER SERIAL TYLKO TERAZ MNIE TROCHE WKURZA BO WSZYSTKO SIE KRĘCI ALE TAK POZATEM JEST OK PATSZE NA NIEGO OD PONIEDZIAŁKU DO PIAKU!!! ...SUPER SERIAL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrTucH
marina!!! jest zaje fajna telenowela nie przegapilam ani jednego odcinka:):):) czegos fajniejszego nie wizialam:):) bardzo was lubie ogladac:):*:8 buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiLy17071991
czy ktos zna jakas stronke z telenowelami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wstrętny Fedrico potrącił Ricarda, a mogło być tak pięknie, Marina by z nim uciekła i byli by szczęśliwi!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre w tym wszystkim jest to że Ricardo nie ożenił się z tą szmatą Veronicą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
Federico pojdzie za kartki i poczatkowo myslalam,ze za zabicie Laury ale teraz juz wiem :).A Ricardo bedzie na wozku jezdzil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fedrico nie zabił Laury, zabiła ją Veronica. Ale możliwe że Fedrico zabił swoją żonę, dlatego Fedrico będzie siedział w pudle za potrącenie Ricarda albo za zabicie żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiLy17071991
czy ktoś zna jakąś stronkę z telenowelami typu kreskówka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasska
Piosenka z czołówki to Sandra Achavarria-Solo Se

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczepa
Tak szczerze o marina moze być ale nie dzieje sie nic ciekawego.. Jestem zajebista fanka telenowel ale ta telka jest dziwna.. A to nie Veronica zabila Laure???????!! to ladnych rzeczy sie dowiaduje :P jak ktos bedzie wqiedzial co bedzie po Marnie to piszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczepa
Mariny 2 nie bedzie bo pisano ze to jest najgorsza prosukcja televisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczepa
zone zabił bo sie przyzna i mi tez sie wydaje ze dlatego pójdzie do wiezienia a do konca zostalo chyba okolo 25 odcinków. a ktos oglada Zbuntowanych :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
No to w sumie nie duzo zostalo do konca.W sumie to sie ciesze bo w koncu przestane ogladac telenowele he a tak tylko trace czas ;) Bylo pytanie kto oglada "Zbuntowanych"wiec przyznam sie,ze tez to ogladam :).Ogolnie fajna jest ta telenowela no i piosenki tez.Jedna ich piosenka leci na vivie :)Poczatkowo nie myslalam,ze to oni spiewaja he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×