Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Macarenka

Marina-Nowa telenowela w Tvn

Polecane posty

Gość betta
to juz wolałam pp , bo to to czysta 'Maria z przedmiescia' tylko troche nowsze nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna1606
super serial, to jest pewne ze zmieni sie obsada i w postać Ricardo wcieli sie inny aktor, nie zgadzam sie z tym:P pozdr aha aktorka bardzo piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa pasja
A ja bym chciala obejrzec jeszcze ra Marie z przedmiescia albo Palome;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muneca de Sangre
Ja bym wolała "Amar sin limites" ale "Marina" nie jest taka zła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kToŚ_UNW
a może zna ktos tytul i wykonawce piosenki z mariny, która leci na końcu...??????? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia -
Nawt spoko ta telenowela! Dużo nowych aktorów i w ogóle narzaie zapowiada sie dobrze, a co bedzię dalej to zobaczymy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shalonaxP
ja ogladam marine i podoba mi sie ta telenowela i to o wiele bardziej niz prawo pozadania, bo przede wszystkim to wstawanie z grobu, duchy itp. nie pasuja mi do takich telci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosnica 125
A ja bym wolala takie seriale jak np,"Zemsta",,,czy "Słodka zemsta"ktore lecialy jak byla telewizja Wisła,,wiem ze cieszyly sie ogromna ogladalnoscia i strasznie wciagaly,,,te seriale powinni powtorzyc..Tylko nie wiem gdzie napisac prosbe o ich emisje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość datex
hej złośnica 125 "słodka zemsta " leci na TVN 7:) PZdr ;) Jaki jest tytuł piosenki która leci na końcu Mariny .PZdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość datex
"Słodka Zemsta"??? A moze "Gorzka Zemsta?? Jest tak to tak jak pisałem tvn7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juan Dawid
Jak się nazywa piosęka z czołwki telenoweli marina. prosił bym o odpowiedz na numer gg 7615793 lub sms-em na numer 667304647

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbraa
Że też puścili to badziewie...Nudne, jak flaki z olejem. Przez dwa odcinki szukali porwanej Mariny, nietrudno się domyślić, jaki rozwlekły będzie ten tasiemiec. Tylko zajęli czas. Akcja jest sztuczna, rozciągnięta do nieprzyzwoitości, naiwna- jak można się było zachwycać takim zachowaniem na koncercie fortepianowym. Gra większości aktorów bardzo słaba (w tym aktorki tytułowej, która ma wadę zgryzu, te jej wiecznie niedomknięte usta, blee...). Pomijam już to, że nawet nie ma na kogo popatrzeć, żadnych przystojnych aktorów, ten Manolo to jakiś taki dziwny, kurdupel i ta blada dziecinna twarz. Przykro mi, ale takie jest moje zdanie. Mogli puścić chociaż "Kobietę w lustrze" lub "Wdowę w bieli". Już się wypowiadałam na temat tej telenoweli na tym forum, ale mój post został skasowany, nie wiedzieć dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankarubi
kto mi stresci odcinki, abym jutro wiedziala o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natussia
Ja tez chciałabym sie dowiedziec jaka to jest piosenka jak sie zcayna film, ma ktos jakiego linka do tej piosenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co maja puszczac
"kobiete w lustrze" i Wdowe w bieli" skoro jedno juz lecialo a drugie wlasnie leci w innej stacji??!!----->zalamka a ta telenowela nie jest zla bo akcja to czy sie wlasnie szybko!! dla porownania PP czy Wdowa w Bieli ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie Rubi 2
ja mam w pamięci Rubi i od tamtej pory nie mogę się przeżucić na nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juan David
piosęka z mariny nazywa się: "La Oreja De Van Gogh - Puede Ser (Con El Canto Del Loco)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuSzkaaa
zapraszam na mojego bloga www.marina-tvn.blog.onet.pl :) tu znajdziecie piosenki o ktorych mówicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie_mam_nicku_
To jest tytul piosenki z filmu "Marina" ktora leci jak sie zaczyna film. Sandra Echevarria - Nos volveremos a ver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbraa
No i co tego, że Wdowa w bieli leci już w telewizji? Ale nie było jej w TVN, a raczej więcej niz mniej osób ma kablówkę. Wiec ośle rusz łepetyną, zanim coś raczysz wydukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaal
Ludzie co wy oglądać chcecie Rubi? To zołza i zepsuta baba. Zadnych dobrych cech charakteru. Nie oglądam tego typu filmu znam z opowiadań mojej koleżanki , która jest fanką tych dramatów. Lepiej przeczytajcie dobrą książkę to wierzcie mi 100 razy lepsze od tych intryg. Będziecie zdrowsi. Pozdrawiam wszystkich i sorki jeżeli ktoś się na mnie obrazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYCKI
Moim zdaniem jesteś bezczelna ze obrażasz nasze kochane telcie;D;D TO JEST ISTNY SKANDALLLLL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYCKI
AHA i jezcze nie sroj, nie sroj, nie sroj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka123456
hejka serial fajniutki ale najbardziej podoba mi sie ricardo on jest boski i woogle kocham go i nie chce zeb zmieniał go jakiś inny aktor chce tego co jest a nie innego i jakk juz ricarda bedzie grał ten nowy aktor to nie bede oglądac moze tylko czasami ps. marina jest śliczna tak jak ja podobna jest do mnie fajnie xD KC ricardo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna2
Ta telenowela jest super. Nie moge się doczekać następnych odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMiilleennaa22
Serial Jest super. Dziwi mnie tylo szybka akcja w filmie. Ale i tak jest to jeden z lepszych serialów ale najlepszym i tak zawsze bedzie Gorzka zemsta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiuNita
berdzo podoba mi sie ten serial jak i rowniez piosenka "solo se". wogóle wszystko to co sie wiaze maria jest zaje*iste i tak trzymac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiuNita
ej a ja tam czytalam na forum ze bylo cos takiego podobnego do mariny jak : "Marina z przedmiescia" i jeszcze jakikes innne podobne tytuly. gdzie to wczesniej oglądaliscie? ide teraz na ikolejny odcinek hehe :*:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marina jest to remake trylogi televisy z Thalią Maria z przedmieścia, Maria Magdalena i Marimar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×