Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Macarenka

Marina-Nowa telenowela w Tvn

Polecane posty

Gość Ricardo-love
ta tenelowela jesty poprostu zajebi*** a ten nowy Ricardo poprostu ideal a nawet nie wspominam jaki on jest przystojny szkoda ze tak malo facetow jest tak przystojnych ja ricardo..... kocham cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikcia
haskjbgeikft3ujyg ckev jhjkvygh b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka rubi i mariny
czy bedzie rubi 2 bo podobno ma byc i jak sie skonczy marina to napiszcie mi na gg 1508343 lub e mail kaja19940@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka22
A mnie bardzo denerwuje ta Veronica, taka zła ! ale w kazdej przeciez telci musi byc postac dobra i ta negatywna Ale jak tam mozna kogos faszerowac tabletkami albo szczykawkami A jeszcze to jej siostra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuSzkaaa
Patty gra Ilean Almaguer ;) zapraszam www.marina-tvn.blog.onet.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinap
Spoxik ten filmik"MARINA"ohh jak uJa to uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka22
Mnie rowniez denerwuje Veronica , ale w kazdym filmie jest tez ta zla postac. A wiecie na ktorej stronie sa dalsze streszczenia Mariny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannessa
Marina jest bardzo fajną telenowelą ale denerwuje mnie że się tak dłuży i to że Ricardo nie wieży swojej własnej żonie tylko w przekręty Veroniki. Ale i tak ta jędza dostanie za swoje w następnych odcinkach a Ricardo i Marina znowu będą razem jak w bajce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia paolcia
Ja bym wolala zeby byla emitowana kobieta w lustrze bo tam gra mój kochany Gato i Paolcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuSzkaaa
Kobieta w Lustrze była emitowana na PULSIE i to dośc nie dawno skonczyla sie jakoś w wakacje, wiec zadna stacja raczej juz jej nie pusci w najblizszym czasie :) www.swiat-latino.blog.onet.pl < zapraszam wszystko o latinowoold :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiachmurka
Marina jest beznadziejna .Osobiscie poecam telenovele La madrasta jest poprostu swietna i wciagajaca mam nadzije ze tvn ja kupi głowni aktorzy to Cesar Evora i Victoria Ruffo. mam pytanie nie wiecie jak moge sprawdzic co bedzie po Marinie moze wy wiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuSzkaaa
No Marina nie jest REWELACYJNA ale da sie ja ogladac;) jeszcze jest za wczesnij aby sprawdzac co bedzie po Marinie :( Ja POlecam Rebelde na tv4 od pon do piątku o 16.30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macarenka
Wspaniała telenowela, jest najlepiej sprzedającąm sie telenowelą w histori Telemundo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla wszystkich,którzy mnie pamiętają z dawnych czasów Prawa pożądania . Oglądam od czasu do czasu Marinę,ale w tym temacie wpisuję się po raz pierwszy. Ostatnie miesiące pisałam przede wszystkim na forum telenowel,miałam malo czasu na internet i tutaj nie wpadałam zbyt często. Co do samej \"Mariny\' to muszę przyznać,że nie jest to zła telenowela. Zmiana aktorów w roli Ricarda trochę namieszała,ale myślę,że jednak Manolo,który ostatecznie ją dostał bardziej do niej pasuje. Mojego ulubionego Mauricio Ochmanna ( poprzedniego Ricarda) oglądam teraz w\" Po prostu miłość\" na Pulsie o 17.00 i tutaj mi wystarcza. O czasu do czasu łamę swoją zasadę oglądania tylko jednej telenoweli dziennie i stąd mniej więsej wiem co się dzieje w \"Marinie\",zawsze też czytam streszczenia. Na początku telenoweli trudno było przypuszczać,że tak dużo się wydarzy.Zwłaszcza te przeskoki w czasie rozkręcały akcję . Trochę dziwnie patrzy się na Marinę i jej serialowego syna,gdy wie się,że jest między nimi różnica naprawdę kilu lat ,ale takie są uroki telenoweli. Najbardziej podoba mi się postać Ricardai jego wizerunek. Manolo wygląda bardzo dobrze w \"Marinie\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinuuuunia
Jest ekstra a z mariny niezła laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubia 12345
Swiety film! Jeđli wiesz cos o nastepnych odcinkach to napisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka D
zawalisty filmik....heh, Pozdrofka =**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patty-Marina-Ricardo
Ja tylko wiem że Veronica jest głupia a Ricardo jej wierzy za to jaką krzywdę wyrządziła : Lupe,Laura,Marina,Lucia,Chuy.RICARDO noi wszystkim Telcia marina tooo super telcia mogę jeszcze powiedzieć że moim zdaniem to daje 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000/10 :D:D:D:D:D:D hehe :* podzro wam wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fibi 18
Świetny film!!!!!! Tylko go już trochę ciągną jak wszystkie telenowele. Ale tak wogóle to jest super!!!!!!!!! Nie moge juz doczekać się następnych odcinów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWUSKA********3
Marina to odlotowy film!!!!Lecz osratnie odcinki sa do bani!!:( :( Ricardo w pierwszych odcinkach byl lepszy terazniejszy jest do kitu!!!!!Ricardo 1 byl bardzo przystojny!!ten wyglada jak gangster!!chcialabym miec taka urode jak Marina albo Patty:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa
Oglądam Marinę, ale nie od początku. I zastanawia mnie jedna rzecz. Niedawno była taka scena, w której Marina rozmawiała ze swoim bratem. I tam chodziło o noc poslubną z tym jej nowym kolesiem (zapomniałam jak ma na imię). Brat cos mówił jak Marina ma zamiar sobie z tym poradzić? Jak długo będzie unikać zbliżenia itp? O co w tym chodzi...? Może mi to ktoś wyjaśnić? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa
Oglądam Marinę, ale nie od początku. I zastanawia mnie jedna rzecz. Niedawno była taka scena, w której Marina rozmawiała ze swoim bratem. I tam chodziło o noc poslubną z tym jej nowym kolesiem (zapomniałam jak ma na imię). Brat cos mówił jak Marina ma zamiar sobie z tym poradzić? Jak długo będzie unikać zbliżenia itp? O co w tym chodzi...? Może mi to ktoś wyjaśnić? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
Juz Ci wyjasniam.Wiadomo jak to pierwsza nic poslubnano i on mial na mysli to,ze jak ona sie z tego wyplata.A wiadomo,ze kocha ona Ricarda a nie Federica :)Mam nadzieje,ze pomoglam ;) Ja takze uwilebiam ta telenowele i juz nie moge doczekac sie kolejnych odcinkow a najbardziej tych kiedy zacznie sie wszystko wyjasniac i wracac do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FUN
A ja mam pytank co będzie po Marinie?? Bo mnie to serdecznie ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igulec
ten film jest super , nigdy lepszego nie widziałam! Czekam na wasze e-maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
Mi sie podoba :).Dzisiaj obejrzalam Marine po 2 tyg.Czekam tylko na to jak wyjdzie ona z wiezienia.Szkoda,ze zadnego streszczenia nie ma co bedzie sie dzialo w kolejnych odcinkach i to po polsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×