Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Invisible

Kiedy zmienic z Yasmine na Yasminelle i czy warto???

Polecane posty

Mam 15 lat, kilka dni temu bylam u gina i na te moje cholerne bole brzucha przepisala mi tabsy anty Yasmine na pol, moze nawet caly rok. Zanim do niej poszlam myslalam ze, przynajmniej narazie, nie bede brac hormonow (bo po prostu sama nie chce sie truc i wogole), tylko np. prezerwatywa czy globulki dopochwowe np. Patentex Oval. No ale coz, wkoncu lekarka mi je przepisala i wkoncu maja mi pomoc na bole... Z kafaterii dowiedzialam sie ze tabsy o nazwie Yasminelle dzialaja tak samo jesli chodzi o antykoncepcje, tylko maja mniej hormonow. Moze warto porozmawiac o tym z ginekologiem? Mysle ze przez najblizsze pol roku bede brac Yasmine tak jak mi przepisala, ale co potem? Warto? Czy to wlasnie przez te bole musze brac wiecej hormonow? Chcialabym zeby sie ktoras wyrazila na ten temat:) Ja nie mam zupelnie pojecia, bo to byla moja pierwsza wizyta u gina:) Czekam na sensowne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz piętnaście lat
?? o matko z córką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, teraz najlepiej mnie zjechac bo mam 15 lat :/ Nie moja wina ze mi przepisala tabsy, ja nie chcialam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja je biore zeby mnie tak nie bolal brzuch podczas okresu, bo taki byl powod przepisania tych tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×