Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

dzięki elwina za powitanie :) czuję sie przyjęta do grupy:) to aż tak dużo masz do zrzucenia_?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elewina nie przesadzaj na pewno coś znajdziesz wyższego :D Ja przy wzroście 164 zeszłej zimy ważyłam 80kg i kupiłam sobie fajne buciki:) Najważniejsze to nie brać tego wszystkiego tak na poważnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zmierzę dokladnie i wam powiem moje wymiary. TAKA JEDNA podziwiam Cie za te prawie 20kg!!! szacuneczek:)🌻 lece oglądnąć Skazanego:). Oglądacie ten filmik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze ogladam skazanego od jutra wychodzi 3 seria, a druga juz dawno obejrzalam.... ach ten majkel:P moja milosc.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany jakie zmiany, tyle piszecie, że pół dnia mnie nie ma i ledwo wyrabiam z czytaniem :D ale to super :D haha Haniu mnie też ciśnienie aż skoczyło, nie będziemy dawały się obrażać, o nie :D fajnie macie z tymi rowerkami, ja bym chętnie kupiła, ale nie mam miejsca, mamy małe mieszkanko i miejsca po prostu brak :D może kupimy jak tylko z siostrą razem same zamieszkamy ;) czita, zapomniałam, że za tamtą szkołę się pijarowie zabrali, a w takich zespołach szkół (podst + gim + LO) nie jest źle, byłam w takim gimnazjum i 1,5 roku w LO, ma się baaaardzo dużo znajomych :D aaa no i witam kolejne dietkujące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam duzo miejsca trzymam rower w kacie za drzwiami.... mam nadzieje zse jutro mi sie uda powtorzyc plan treningowy taki jak dzisiaj...:D ps musze sie pochwalic od 2 tygodni nie jadlam zadnych slodyczy, i nawet malo o nich myslalam:D:D:D tak jak kiedys moglabym sie zywic tylko slodyczami to teraz wolalabym zjesc fasolke po bretonsku, grochowke albo cos innego konkretnego.... moze sobie pozwole na cos tak za 2 tygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to boje sie swiat... tyle pysznosci ,wypieki mojej babci zupki,dania.... i jak tu sie powstrzymac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym do świąt jeszcze daleko, schudniesz ile się da, a święta drwają max 3 dni, ile można przytyć przez 3 dni? ;) nie tyle, ile można stracić przez prawie 4 miesiące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc laski:* ide juz silpac... im wiecej godzin snu tym lepiej... odezwe sie jutro wieczorkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe widze że Majkel;)ma bardzo szeroki grono wielbicielek:D napaliłam się na te kotlety sojowe jak szczerbaty na sucharki:D:D jutro po nie popędze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wielbicielką nie jestem bo mam swojego księcia :D Co do Majkela to nie mam co liczyć że dostanę od niego pierścionek i zostanę żoną hahah trzeba myśleć racjonalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elewina :D uśmiałam się jak przeczytałam o tym napaleniu się na kotlety sojowe :D pikne to było :D koniecznie daj znać jak Ci smakowało jak je już upolujesz i zjesz :D dobranoc wszystkim śpioszkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wcinam jogurt nat. z otrebami i siemieniem i pije zielona herbatke, a zaraz bede sie szykowala do szkoly.... wiec milego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kurcze jak wy wcześnie wstajecie! właśnie wróciłam z miasta i nie kupiłam kotletów😭 ojcu się tak spieszyło, ze ledwo zdążyłąm jogurt kupić. może jutro kupie. powiedzcie mi co można kupić na parapetówke??? w piątek idę do koleżanki i nie wiem co kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ranne ptaszki :D no nieźle, wychodzi, że jestem jedną z najdłużej śpiących, bo wstałam koło 9 :D już jestem po śniadanku, a zaraz idęsobie na spacerek, bo jest śliczna pogoda - słoneczko, nie ma wiatru, mam nadzieję, że będzie też jeszcze ciepło :D a na parapetówę? ja kupiłam zestaw kubeczków z podstawkami, bo moja przyjaciółka nie miała jeszcze absolutnie nic ;) może nie jakiś wyszukany prezent, ale pasuje im do wystroju kuchni i się ucieszyła :D może po prostu spytaj co warto kupić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadłam 2 sandwiche i cały garnek warzyw z ryżem i czuje się że pękne :o Jestem taka słaba... Chciałabym chociaż jeden dzień nie iść do szkoły i odpocząć ,wyzdrowieć... :( marzenia :( Ide sie położyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj panna hanna nieladanie.... nalesniki ciastka.... to owoce zakazane:D ja na obiad zjadlam tunczyka,szpinak,i ciemny ryz.... nawet niezle... a za pol godzinki pojezdze sobie na rowerku i porozciagam sie wiec bede kolo 19 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z miasta, moja siostra ma nadmiar gotówki i pilnie chce ją wymienić na ciuchy :D więc łaziłyśmy pół dnia ;) cóż, u mnie bez grzechów też się nie obyło (kawałek ciasta i lody), ale nie ma tragedii ;) z pół lodów wychodziłam w sklepach :D przed chwilą zjadłam obiad, a teraz idę się położyć z książką ;) kobitko, zdrowiej nam ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie jestem po godzinie rowerku i godzinie rozciagania, chyba z 200 brzuszkow zrobilam.... nie wiem skad we mnie ta motywacja, ale czuje ze uda mi sie codziennie jak nie 2 to chociaz 1.5 godz. cwiczyc.... a z moich przewinien to zjadlam 2 zelki...:P i kolejne przewinienie dopiero zaraz zjem kolacje... (ale troche salaty tylko wiec chyba nie zaszkodzi mimo iz po 18...) a wogole co wy takie zajete ze wogole nie piszecie...?? pozdrawiam i mam nadzieje ze wieczorem bedzie was wiecej i ze nie umre jutro na zakwasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest powiedziane że po 18 o każdej godzinie odkłada się tak samo... Wystarczy jeść 3 godziny przed snem :) Ja zajęta nie jestem ... Zastanawiam się czy jutro iść do szkoły? Nie mam ważnych przedmiotów a taka przerwa mi się przyda bo ta choroba już 2 tydzień za mną chodzi :o Ja zjadłam 3 małe kromeczki chleba z szynka i pomidorem ( ciemne pieczywo ) Jakoś już tak się nie przejmuje tą dietą :) Fakt że jeszcze troche mi zostało ale nic na szybko mam czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja dzis kurcze tez zgrzeszyłam-zjadłam kilka kawałków chlebka wieloziarnistego-mniam:) przejechałam dziś 15km na rowerzei troszeczkę poskakałam-tylko troszeczke bo cos mi się porobiło ze stopą i mnie boli:(:( przeleciałam po południu pół miasta i nigdzie nie znalazłam kotletów sojowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×