Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

dopiero wróciłam do domu :D :D :D grzechów dzisiaj miałam mnóstwo - babcia do mnie zadzwoniła, czy bym jej 2 ciast nie upiekła bo jutro robi imieniny, więc z miasta do babci, przy pieczeniu murzynka podjadałam czekoladę z orzechami, potem przy placku ze śliwkami zjadłam tonę śliwek :D upiekłam też jeden ze śliwkami do domu i zjadłam kawałek, babcia oczywiście jeszcze \"a może kanapeczkę? a może obiadek?\", na szczęście poprzestałam na malutkim kawałku rogala z serkiem i miseczce ciepłej kapustki :D potem z siostrą na lody i jeszcze na zakupy ;) i ukradłam jej parę łyków coli :D jeśli macie Carry w pobliżu to lećcie, straszne przeceny, tata dzisiaj kupił tam dwie pary spodni sztruksowych i zapłacił w sumie niecałe 80 zł, a siostra za krótkie spodenki 20 ;) ja tylko oglądałam, ale nawet nic mi się nie spodobało na tyle, żebym w ogóle przymierzała ;) kobitko na zdjęciu faktycznie była impreza, zdjęcie zrobione gdzieś w połowie ostrej popijawy, generalnie chyba jedna z lepszych imprez na jakich byłam :D katinka, świetnie wyglądasz :D bardzo fajny miałaś kolor włosów, teraz czarny, prawda?:D w ogóle na swoją wagę nie wyglądasz ;) aaa i jeszcze się pochwalę :D weszłam do babci, a ona \"rany boskie dziewczyno jak ty schudłaś\" :D nie powiem, miło mi się zrobiło :D ech jak się rozpisałam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie ćwiczę po prostu jak przyjdę ze szkoły nie mam na nic sił :o siedze przed kompem i patrze w monitor ... normalnie nie wiem co się dzieje czuje się jakbym miała z 30 lat i była starą panna :o kolejna koleżanka ma ślub w sierpniu a niedawno szalałyśmy razem na dyskotece hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitko, ja też miałam taki okres ;) siadałam na tyłku i siedziałam... i tak cały dzień, np. przekładałam sobie rzeczy na biurku, albo książki na półce, potem znowu siedziałam i nic :) ale to stres jest :) i albo samo przejdzie, albo spróbuj się zmusić do spacerów, spotkań ze znajomymi, poproś faceta żeby Ci jakoś czas zapełnił :) będzie dobrze, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie facet.. nawet z nim się nie układa :o nie żeby było tragicznie ale boje się że jak się zaczną studia to będziemy sie b. rzadko widywać a kiedy się rzadko widujemy ciągle się kłócimy :o teraz przyjeżdża max 3 razy w tyg na 3/4 godzinki a później to nie wiem co będzie :o chyba za dużo myślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że za dużo myślisz! :) jedyne nad czym masz się zastanawiać to jak z nim miło spędzić czas jak już się widzicie :p ja miałam kiedyś faceta na drugim końcu Polski i nie było źle, więc się da :D swoją drogą bardzo fajnie ten Twój facet wygląda, a razem to już w ogóle śliczni jesteście :D i nigdy bym nie wpadła na to, że jest tyle od Ciebie starszy ile jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo z drugiego końca Polski ?? to jak się poznaliście ??:D a co do tego mojego fakt wygląda jak dziecko ale chyba każdy facet ma coś z dziecka nie koniecznie chodzi tu o wygląd :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha poznałam go w bardzo nowoczesny sposób bo w Internecie :D i byliśmy razem przez 3 lata :D a z tym dzieckiem w facecie to bardzo prawdziwe, mój tata czasami się zachowuje jakby był w przedszkolu :D rozczulające ;) ale facet rozwija się do 7. roku życia a potem tylko rośnie ;) a Twój mieszka daleko od Ciebie, że musi dojeżdżać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z 25 km w sumie to nie daleko ale nie ma własnego samochodu i w tym jest problem :o a no ja też mojego przez neta :) 3 lata to dużo :p hehe fakt do 7 roku a później tylko rosną ;) a tak w ogóle ciekawe co tam z hana :p pewnie nie wypuszcza swojego ukochanego z objęć :D ciekawe czy zdała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 to nie tak źle, nie macie jakiegoś pociągu albo czegoś, żebyście się mogli bez samochodu widywać?:) no Hania na pewno bardzo miło spędza czas :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pociąg kiedyś był ale ja tego nie pamiętam :D a autobusy jeżdżą ale jak to na wsi ostatni o 20 :p ej a gdzie reszta kobiet ?? :P tyle nas było a zostało pare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze tego tak nie myslalas z tym wiekiem...a tak ogolnie co porabiacie.ja planuje goraca kapiel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie bylo bo czytalam mezowi kawaly z internetu.smiechu bylo ze ho ho.tylko dzieciom czytalam za szybko.nic nie rozumialy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi dzisiaj przysmutnawo.moja mama ma dzisiaj urodziny..tak daleko.dobrze ze przynajmniej skype jest to mozna tak pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no latwo nie jest.ja poznalam ojego faceta na odwiedzinach u cioci.milosc od pierwszego wejrzenia.istnieje.za 3 miesiace juz bylam tutaj.zostawilam wszystko za soba.nikt mi nie wrozyl ze to sie uda....i moze dlatego sie udalo.drugi raz zrobila bym to samo.warto bylo zaryzykowac. no a ciocia jak to ciocia po miesiacu tak sie poklocilysmy ze do dzisiaj nie mamy kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:P Jak miło ze sie o mnie martwicie:P Czytam o tych waszych facetach, patrze na mojego ktory spi w zasiegu reki......oj:P Wczoraj to nie byl dzien zman, to byl dzien szczescia:p egzamin zdalam juz o 10. Wyniki z rekrutacji byly o 13- dostalam sie, mimo poprawek, dziwne prawda, ale jednak!!!Na okeciu po Michala bylam o 15nastej, w ogole powiedzial na przywitanie ze niezla laska jestem:P ucieszyl sie ze fajek nie smole:PNo a potem do mnie, wiecie ja mieszkam sama juz od dawna, a teraz bede z nim, bedzie lepiej. hyhy no wicie jak wygladala reszta wieczoru. :P Wiecie co? Jestem szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×