Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

wiesz, nie znam sytuacji, więc może się to nie sprawdzić, ale może byście gdzieś poszły z tymi 3 koleżankami, albo nie wszystkie, nieważne, gdzieś niezobowiązująco, gdzie jeśli nie ma o czym gadać to i tak jest co robić - do kina, może na rolki jeśli macie jakieś kryte miejsce do tego w okolicy, możecie zabrać przecież swoich facetów i jeśli się nie będzie kleić zaraz potem powiedzieć sobie \"papa\" i pójść każda w swoją stronę... ja jak straciłam kontakt z koleżanką, z którą byłam bardzo blisko, ale się poważnie pokłóciłyśmy i po chyba 2 latach nierozmawiania nie za bardzo było wiadomo jak to wszystko naprawić umówiłam się na babskie ploty w pubie (bez głośnej muzyki), pozabierałyśmy zdjęcia z tych lat, kiedy ze sobą nie rozmawiałyśmy i przegadałyśmy kilka godzin :) więc może też sobie zróbcie babski wieczorek? trzymam mocno kciuki, żebyś nie musiała się dusić w swoim związku :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy---swieta racja:P przekonalas mnie, poczytalam na forum o kopenhaskie i hhmm, nie ma co:P racjonalnie probwac bede:P poza tym impreza mi sie trafila, i tak bede jutro pic to co tu czarowac:P taka jedna---do ludzi, siwta racja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, no zacznij szykować ołtarzyk, nie ma co :D coś Ty, przy mojej wyjściowej wadze to nie jest wyczyn :D a co do kopenhaskiej to naprawdę szczerze odradzam, nie dość, że byś sobie wyniszczyła organizm, to zaraz po niej ma się takie parcie na jedzenie, że można zjeść absolutnie wszystko co wpada w łapska :D nie wiem jak po 3 dniach, bo ja wytrzymywałam ok. 10, ale u mnie ta dieta się zawsze kończyła katastrofą ;) dlatego bardzo się cieszę, że jednak z niej zrezygnowałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to bylo wlasnie do Ciebie crazy, bo jakos twoja stopka mi sie rzuciala w oczy:P No ale kobitke tez podzwiam ze hoho:p fajnie ze mnie utwierdzilas w tym, ze jednak mam racje rezygnujac z kopenhaskiej:P poki co popijam herbatke i oczekuje na wieli start, dzien jutrzejszy:p zamierzam zabrac wage ze soba do mista w ktorym studiuje:p hehe, bede miala ciezka torbe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej panienk,milatakajedna witamy.fakt.mamy duzo studentek,ja zaliczam sie do starszego pokolenia opiekunek,ale czuje sie tutaj super i nie zamierzam konczyc,chociaz ze spadaniem kilogramow to u mnie ostatnio bardzo ciezko.ale musze w koncu zaczac bo jak teraz nie zaczne to kiedy??????????no i dlatego tu jestem i ciagle zaczynam i zaczynam i poczatku nie widac nie mowie juz o koncu..... dzisiaj nie bylo wcale tak zle.sniadanie kawa,potem talerzyk supy pomidorowej,na kolacje byly kotlety i surowka ale ze spac dzisiaj przed polnoca nie pojde napewno nie ma tak zle,przynajmniej nie bede miala ochoty na slodkosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj katinko, jak dobrze Cię widzieć :D masz już wyniki? wszystko ok? i nie przejmuj się nasza kochana opiekunko, jak się weźmiesz w garść w końcu to Ci poleeeeeci w dół błyskawicą, jestem pewna :) i trzymam kciuki, żeby się to stało jak najszybciej :D a ja studiuję stosunki międzynarodowe w Poznaniu i z Poznania jestem :D i w styczniu będę miała 21 lat ;) a teraz chwila samochwalstwa :D przerzucałam głębsze warstwy szafy (+szafę mojej siostry, której garderoba waha się od XS do rzadkich M-ek) i co?:D i znalazłam u niej jedną bluzeczkę 38, która wprawdzie nie jest idealna, ale wygląda dobrze na tyle, że ubieram ją w poniedziałek na zajęcia :D weszłam też w jej spódnicę 36, ale bebzol mi się niemiłosiernie wylewał :D no ale weszłam i dopięłam na stojąco :p do paru jej sweterków brakuje mi jeszcze kilku kilogramów, ale super było zobaczyć, że jeszcze parę miesięcy i będziemy mogły się garderobą wymieniać :D do tej pory wspólne miałyśmy tylko torebki :p i tak jeszcze z ciekawości - rozmiar 31 jeansów to jaki mniej więcej rozmiar taki \"normalny\"? bo znalazłam jedną taką pociętą parę, która jest jeszcze sporo za mała, ale uznałam, że jak się w nią wbiję bez problemu to będzie już sukces :D to się rozgadałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mozna sie do Was dołączyć??? crazy:) ja nosze 31 i w sumie to taki normalny rozmiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniseed, no jasne, witaj :D powiedz coś o sobie - ile masz lat, ile ważysz itd. :D w ogóle to by trzeba jakoś niedługo odświeżyć tabelkę sobie myślę :p normalny znaczy np. 38? bo ja już dawno nie nosiłam spodni i w ogóle nie mam pojęcia jak to wygląda w porównaniu z rozmiarami innych ciuchów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, znalazłam - wskakiwać, zmieniać, wywalać, róbta co chceta :D Aniele......................22....177......68/marzec.... ... 64,5..........59 Taka jedna kobitka.....18....164..........80/maj.........61........ ....55 katinka................... 34....160........86/1.07.........79.4...........70 Emica......................21....170........69/luty..... .....60.............56 Hanna......................21....173........63/16.08.... ...59.............55 crazy......................20....160........92,7/maj.... ...71,6...........69 Elewina....................19.....171........78/kwiecień ...73.............67 Truskawa172.............17.....163........64/wrzesień... 61............55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anseed---jasne dolaczaj sie:p crazy, wiem ze to super uczucie jest ja kiedys wayzlam 68 kg, a teraz jest naprawde duzo lepiej od jakiegos czasu, Jak schudlam 5 kg, to tez zaczaelam sie z siostra wymieniac ubraniami, bo ona zawsze byla ta chuda, a ja ouclchniutka:p a teraz prawie odwrotnie:p hmm, widze ze duzo nas tu fajnie spedza soboty, nie ma co:P katinka123----cel laczy wszystkich, nie rob z siebie ,,cioci;;, toz to kokieteria:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) musze poczytac lepiej Wasz topik, zeby Was poznac:) mam 24 lata, no prawie 25 :P juz blizej jak dalej:P waże coś kolo 61 kg i mam 172 cm wzrostu. chcialabym troszke schudnac tak do 57 moze:) gruba nie jestem, cwicze codziennie, nawet dwa razy dziennie...ale musze sie ograniczyc, bo mam juz spore miesnie na nogach:( najbardziej zalezy mi na wymodelowaniu brzucha:( to moj najwiekszy kompleks:( a ze lepiej mi sie odchudza w grupie, to postanowiłam sie do Was dołączyć :) 31 to chyab bedzie tak 38:) bo w 36 bym sie raczej nie wbiła, a 40 za duza na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniseed to sobie troszkę poczytasz :D a co robisz, żeby wyrzeźbić brzuch? bo ja mam takie średnio ładne dwie fałdki, a raczej jeszcze fałdy, i nie za bardzo wiem, jak się można za nie zabrać, poza oczywiście schudnięciem :) codziennie robię trochę brzuszków, skłonów, ale to właściwie tyle :) ale jak zleci mi jeszcze troszkę, to będę musiała się nad czymś więcej zastanowić... milatakajedna21 no moja siostra też zawsze była ta mniejsza ;) waży chyba ok. 55 kg, więc teraz już tylko 15 kg różnicy ;) nie mam ambicji wyglądać tak jak ona, ale chcę być jeszcze trochę bliżej wagowo ;) no i oczywiście nie można nas było w ogóle porównywać jak dobiłam do swojego rekordowego wyniku ponad 90 kg :D i nie narzekać na sobotni wieczór! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiem Ci, że nie chodzę w spodniach od ponad 3 lat :D mam chyba jedną parę, w której latałam zimą na basen, bo wygodniej zakładać spodnie niż rajstopy, ale to wszystko :D a co do wyglądu - podaj maila, to Ci wyślę co mam i Ciebie też chętnie zobaczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślicznie wyglądasz :D powtórzę po Tobie, ale bardzo sympatycznie :D a teraz uciekam do łóżeczka, czas się wyspać ;) dobranoc moje kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, Nie bylo mnie chyba jeden dzień a tu tyle zmiam!! Witam wszystkie nowe dziewczyny!!! Ja dzis bardzo grzeczna i trzymam dietke nad podziw dobrze, to pewnie z wyrzutu sumienia po ostatnim, niestey kilku dniowym, obżarstwie!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie nie było pare godzin a tu tyle napisanego :D Ja też poproszę o zdj nowych koleżanek ana1989@o2.pl crazy zaciekawiłaś mnie z tym rozmiarem 31 wg mnie to jest 36 ja dzisiaj kupiłam spodnie w rozmiarze 32 wg mnie 38 :p ... powoli wbijam się już w rozmiar 36 ale wiadomo że rozmiar rozmiarowi nie jest równy... mama nadzieję że choć trochę zrozumiałaś to co napisałam :P a gdzie jest czitaaa ??? i truskawa ??? hmmm...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna---ładnie to tak samaemu pic:P wyslalam Ci foto, powinno juz pojsc:P kuleczka--nie przejmuj sie ibazarstwem, tylko nie pozwiol by to si epowtorzylo:P ja dzis wstalam zawaylam sie po wypiciu kawy i wyszlo mi 61. Hmm. zjadlam 2 nalesniki z serem, pije multiwitamine bo cos mnie przeziembienie bierze i za moment ide na kawke z cukrem. wpdane ozniej, w tym tyg dopiero pofdlaczaja mi internet na stancji, a wiec nie wiem czy duzo bede mogla z wami pisac , niestety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×