Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

Hah dziś miala być piękna pogoda, słyszałam w radiu :-( Jak to mialabyc piękna pogoda to ja dziękuje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wkurzona poza tym :-( Dietuje i dietuje a efektu ZERO!! Pewnie zbieram tą cholerną wode jak sie dziś wymądzrzałam. Ale mnie to wkurza!!!!! GGGGGGGGRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczka spokojnie :) Ja jestem wkurzona bo juz 2 tyg mówie ze sie za siebie wezme a tu nic leń leń leń :p a widziałaś pogodę w TV?? w tym tyg śnieg aaaaaaaa😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieg?! :D :D :D ale fajnie :D muszę włączyć TVN Meteo i zobaczyć, czy u mnie też :D ale by było super ;) kuleczka, nie przejmuj się, zaraz Ci ruszy, musisz się przyzwyczaić do nowych nawyków itd. :) bardzo się cieszę, że u mnie to przeszło bezboleśnie, bo nie miałam wagi i nie wiedziałam czy już chudnę czy nie :D teraz jestem uzależniona od ważenia się ;) właśnie czitaaa, odwyk od wagi się nie udał, co? ;) zaraz uciekam do łóżka z książeczką, muszę zrobić referat na czwartek, 25 minut, a mam materiały na góra 5 :D trzeba będzie ostro powymyślać ;) i postanowiłam, że sobie jednak coś nowego do ubrania kupię, w piątek jadę do Frankfurtu a pod koniec listopada mam sporą imprezkę i fajnie by było na te 2 okazje ładnie wyglądać ;) więc nie będę szaleć, ale coś nowego się przyda :D oj już się nie mogę doczekać :D nowy stanik i spódniczka i jakaś bluzka :D haha, odezwała się we mnie rasowa baba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,crazy-super,tak trzymac.ja od dzisiaj wlasciwie fruwam ze szczescia.odebralam wyniki-wszystko ok.to najwazniejsze.moje bole w piersi to.....kregoslup.mam cala strone krzywa.i trzeba isc do ginekologa zeby ci to wybadal...boze co sie na tym swiecie dzieje.teraz wizyta u ortopedy.ale to wszystko pikus.najwazniejsze ze to nic powaznego. a tak wogole to sie u lekarza posmialam ze ho ho.pyta o wage i wzrost.no wiec grzecznie podaje.a on na to wie pani ze jest pani za niska na te wage?haha,moja odpowiedz na to:probuje urosnac ale mi to cos nie wychodzi....ludzie jak on parskna smiechem..super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam taki ból w piersiach Katinko. To często ze skoliozy, po prostu żebra naciskają n pluca u boli... :-( Ale przechodzi więc da sie przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katinko, cieszę się bardzo, że to nic poważniejszego :) i ślicznie odpowiedziałaś lekarzowi, ja też parsknęłam śmiechem ;) a w ogóle to dzień dobry ;) właśnie wstałam i zaraz lecę pod prysznic, potem śniadanko, herbata w termos i idę na mróz ;) dzisiaj ma być u mnie 0 stopni, śniegu niestety na najbliższe parę dni nie zapowiadają... :( trzymajcie się cieplutko i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byłam głupia... poszłam do sklepu pooglądać ciuchy i teraz wszystko mi się podoba :D znalazłam bluzę, jeansy, sukienkę i bluzeczkę, a chciałam przymierzyć jeszcze masę innych rzeczy! głupie babsko, głupie... teraz będzie mnie korcić :D ale nie kupię, bo potem będę żałować, że się zrobiło za duże... pójdę jutro z moją siostrą i ona mi doradzi, w czym naprawdę fajnie wyglądam i co warto kupić... ale wszystko co przymierzałam miało rozmiar 42, nawet jeansy, więc jestem przeraźliwie zadowolona ;) zleciałam ze spokojem o 2 rozmiary :D umówiłam się też do fryzjera na dzisiaj, więc oby mnie ładnie ściął, to będzie jeden wielki pozytywny aspekt dzisiejszego dnia :) a teraz lecę powoli do biblioteki... głupia baba, oj głupia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, kobitko ubierz jeden sweter wiecej i nie probujzalowac ze stracilas tyle tluszczyku, bo jak by co to podesle ci troche mojego.tak gdyby ci bylo bardzo za zimno.u mnie dzisiaj 10 stopni,slonko fajnie swieci wiec mnie nie potrzebny. crazy-tak to juz z nami babami jest,albo nie podoba nam sie nic albo wszystko.ja narazie robie pause z kupowaniem.nastepne zakupy przy 70 kg.naprawde tak postanowilam.jedyne co to moze jakies scieraki przy 75 jak terazniejsze beda luzne.a tak nic. kuleczko,widzisz ja takie bole z zeber juz mialam i byly zupelnie inne.teraz naprawde bolala mnie tylko piers z boku od zewnatrz.to niby jakis miesien.zaraz robie termin do ortopedy,bo znowu zapomne. a teraz musze isc bo dzieciaki glodne ze szkoly wracaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinko fakt z czegoś muszę być zadowolona :P crazy ja też tak myślę co z tymi moimi kudłami zrobić... myślę nad kolorem takim hmm brąz wpadający w rudy zakochałam się w nim:D bo obcinać nie, bo zapuszczam :p A tak w ogóle... to u mnie już śnieg pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie katinko ja też sobie zrobiłam szlaban na ciuchy, ale już od 15 kg nic nie kupiłam :D więc zostały mi 2 spódnice, jedna dobra bluza i dwie trochę za duże, 2 koszulki, 2 czarne sporo za duże męskie t-shirty, jedna sukienka polarowa ;) więc tak trochę mało i średnio zimowo ;) ale wyciągnę jeszcze dzisiaj siostrę i zobaczymy, znalazłam jeansy za 34 zł w C&A i tak mnie mocno korcą... do tego jedna koszulka i już zawsze coś nowego i można dalej łączyć ;) a co do fryzjera to nie będę zmieniać koloru, chciałam zapuszczać, ale jednak za bardzo się przyzwyczaiłam do krótkich włosów, mam nadzieję, że teraz bez kilku kg każda fryzura będzie lepiej wyglądać :p ale może głupio się tylko napalam a wyjdę i tak niezadowolona :D kobitko, jak Ci swój i katinki tłuszczyk nie starczy, to ja też Ci chętnie w paczce trochę podeślę :D oj i zazdroszczę Ci bardzo śniegu, u mnie cały dzień pada drobny, wkurzający deszcz i wieje strasznie i zimno, tak nijako... ok, uciekam na ścięcie kudłów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny mam jutro rozmowe kwalifikacyjna do nowej pracy!! Trzymajcie kciuki!!!! Strasznie się denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej crazy-jak tam fryzurka?????musi byc super. a ja do kawy spaskudzilam malego paczka z jablkiem.ale na dzisiaj koniec z jedzeniem to bilans calodzienny nie jest taki zly.a teraz spokojnie do 23 nie bede glodna ,ani mnie nie bedzie pozniej krecic na czekoladki...wiec chyba o 17 lepiej nie o 21??????powiedzcie ze tak!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczko oczywiście, że będziemy trzymać kciuki, nie bój nic, na pewno Cię przyjmą, bo gdzie znajdą kogoś lepszego? :D katinko no i jasne, że lepiej o 17 ;) czasem trzeba zjeść pączka! :D więc fryzurka niezła powiem Wam :D zobaczymy jutro jeszcze jak się sama uczeszę, ale generalnie zamysł jest taki, że jest lekko asymetrycznie, przy jednym policzku dłużej przy drugim krócej i grzywka mocno ze skosa, bez przedziałka, tylko tak od środka głowy :D ciężko opisać, jak uda mi się zrobić ładne zdjątko to wyślę Wam :D no i kupiłam ciut ciuchów :D spodnie, bluzeczkę (śliczna! fioletowa, ciężko ją opisać, ale spróbuję - wyobraźcie sobie bluzkę odciętą pod biustem i przenieście to odcięcie nad biust :D chowa mi trochę spore piersi, bo marszczy się na nich i spada swobodnie w dół zakrywając brzuszek :D i ma śliczne lekko bufiaste rękawki tuż za łokieć ;) i kupiłam sobie jeszcze stanik minimizer ;) i powiem Wam, że się bardzo cieszę, bo wyglądam jak ludź :D jeszcze się zastanawiam nad taką samą bluzką tylko czerwoną albo nad jakimś jesienno-zimowym sweterkiem... więc może jutro jeszcze wpadnę do sklepu na chwilkę ;) ale bez szaleństw :p :D oj kochane, gdyby nie Wy wszystkie to bym tę dietę rzuciła w cholerę już dawno temu :D więc to dzięki Wam teraz mogę sobie wymieniać garderobę i cieszyć się jak głupia, dziękuję Wam bardzo :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy, super zr ci sie fryzurka podoba ,a jutro bedziesz wygladac jeszcze lepiej.bo bedziesz dumna ze sie sama tak uczesalas.gratuluje ubranek,no i minimizer.ja tez pol roku temu kupilam moj pierwszy i teraz jak zaloze inny to mi jakos tak dziwnie...tak luzno i duzo tego wszystkiego. kurcze dziewczyny wyszukalam w moich starych cd plyte uniwerse.i az mi sie plakac chce jak leci.oj,tak to jest w zyciu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no czasem ja też znajduję takie płyty/kasety przy których aż się ryczeć chce od wspomnień... :) uciekam powoli spać dziewczynki, zrobiłam 3/4 referatu na czwartek, jutro dokończę, teraz padam na twarz :) słodziutkich snów piękne, a Ty kuleczko śpij spokojnie przed ważnym dniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu co to za cisza znowu? właśnie wróciłam do domu, zaraz siadam do nauki... straszna sprawa ile się trzeba uczyć :D kuleczko, jak poszło? ale pochwalę się Wam, że wszystkim się bardzo w nowych ubrankach podobałam, ego podbudowane :D i do idealnego dnia brakowało tylko słoneczka :D no i tego, żebym się wyspała, nie wiem co to za siła mnie rano wywaliła z łóżka, bo spać mi się chciało straszliwie :D trzymajcie się cieplutko w ten zimny dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po rozmowie... Niestety klapa :-( Ale w sumie szukam dopiero od tego poniedzialku wiec nie łapie doła :-). A poza tym Crazy zaraziłas mnie chęcia do zakupów i wogóle zmian!!!!!! Poszłam na zakupy i kupilam fioletowy golfik z długim rękawem i groszkowy z krótkim. Okazało się że tak ślicznie leżą że chyba kupie jeszcze taki orażowy!!!! Przeglądnęłam szafe, powyciągałam moje ulubine ciuchy sprzed dwóch lat i mieszcze sie w nie!!!!! No i kupilam farbe do włosow w kolorze blond!!! Także ogolnie dzień zaliczam do udanych !!!!!!! Nawet nie mialam czasu myśleć o jedzeniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczko no to trzymam kciuki za następne rozmowy :D haha i ja też w końcu kupiłam jeszcze jedną bluzeczkę w tym samym kroju, tylko w kolorze takiej zgaszonej czerwieni :D będę miała do czerwonych butów ;) oj a tyle komplementów się dzisiaj nasłuchałam, że aż miło, życzę Tobie tego samego :D a ja dzisiaj znowu za mało zjadłam, ale to przez zabieganie i masę roboty, jutro nadrobię, a w piątek przedobrzę w tym Frankfurcie :D piwo się poleje, na 100% :D haha no ale kto by narzekał:D idę się dalej uczyć... :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D dzisiaj ja się uśmiechnę o trzymanie kciuków, mam prezentację na zajęciach a nie znoszę publicznych wystąpień :D zjadłam już śniadanko, do szkoły biorę jogurt ;) a jutro mnie szlag trafi, bo będę musiała wstać koło 4:30, mam pociąg o 6 do Frankfurtu :D będziemy wszyscy padnięci coś czuję :D uciekam do szkółki, miłego dnia dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Crazy ja też nie lubię publicznych występów :o Będe trzymać kciuki :) Kuleczko jak nie ta praca to inna i na pewno o wiele lepsza :) No a gdzie reszta dziewczyn ?? Przecież ostatnio było nas tak dużo :) Ja dzisiaj mam na 12.40 dobrze że ten tydzień już się powoli kończy...Tylko nie wiem czy się cieszyć czy załamywać bo następny tydzień będzie jeszcze gorszy :o No to nic życze miłego dnia dziewczyny :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo a co tutaj tak cicho ?? :p Ja przyszłam ze szkoły,zjadłam obiad,wykąpałam się no a teraz powinnam się uczyć ale się mi nie chce :p W przyszłym tygodniu będe już miała jazdy :o Marnie to widzę za tym kółkiem :o A w sobotę znowu idę na 18...Jakoś mi się tak nie chce nie wiem co na siebie włożyć :( jak to baba:( Coś tam znalazłam w szafie ale całe zestawienie tzn spódnica, bluzka i buty są czarne a ja się źle czuję w tym kolorze :o A co do diety to sama nie wiem :( Czuję się taka napuchnięta:( Waga pokazywała już 61 a wczoraj znowu 63 zupełnie nie wiem dlaczego ?? :( Dzisiaj wole się nie ważyć bo mogę się zdołować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję kochane za kciuki, pomogły :D nawet jakoś to poszło :D 😘 wróciłam do domu o 17:30 i miałam 30 minut na przygotowanie i zjedzenie obiadu, więc prędkość miałam kosmiczną, ale się udało :D szkoda tylko, że to był dzisiaj największy posiłek, nie lubię jeść tak dużo o 18, no ale mówi się trudno - zjadłam sobie kawałek piersi indyka i kotlet z bułki tartej i jajka (zostało po robieniu panierki) no i surówki, surówki i jeszcze raz surówki :D teraz sobie kompletuję jedzonko na jutro do pociągu :D ciekawa jestem bardzo jak to będzie :D ach, jakby się nawinął jakiś przystojny Niemiec to bym nie narzekała :p dzisiaj może też się jeszcze trochę pouczę, więc będę się z Tobą łączyć w bólu kobitko :D miłej końcówki dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×