Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

czekaj napisze ci co stoi kolo mnie teraz. talerz z piernikami kupnymi,talerz z pierniczkami pieczonymi w domu,dwie miski cukierkow z polski ........a ja nic.twrdo.i nawet nie mam ochoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak chcę! nie wiem, co się ze mną dzieje od paru dni, ale wsuwam jak odkurzacz! mam nadzieję, że to tylko przejściowo jakoś, bo aż się wystraszyłam, pochłaniam wszystko co leży w okolicy... jutro na szczęście będę cały dzień poza domem - od 7 do 19, nie wezmę kasy, żeby nie kupować nic niezdrowego w mieście, zrobię sobie jedną bułkę, zjem śniadanie, może kiwi jeszcze wezmę, na obiad do mamy, ale ograniczę się bardzo i tyle :) po jednym udanym dniu potem jakoś mam opór przed objadaniem się :) oby zadziałało ;) mam tylko nadzieję, że to kwestia zbliżającej się @ i mrozów za oknem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dzisiaj trochę mi przeszło ;) nie, żeby było idealnie, ale przynajmniej od 19 nic nie tknęłam ;) a od 19 bo nie miałam czasu wcześniej jeść ;) postaram się jeszcze jutro ładnie wytrzymać i będzie ok :) a w ogóle to nie wiem jakim cudem, ale ważę 68,9 - po całym tym obżarstwie! a jak tam przygotowania do Świąt? macie już wszystko gotowe i posprzątane? ;) ja się jutro wybieram na małe zakupy spożywcze, będę się zajmować pieczeniem ciastek :D moja siostra jest odpowiedzialna za prezenty, w weekend razem posprzątamy i kupimy choinkę i w ogóle :D i żeby tylko śnieg spadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Ja praktycznie wszystko mam przygotowane :) Ale co to za święta bez śniegu... Kiedyś to było ... Pamiętam jak byłam mała wtedy to święta były jak z bajki ;) Jutro jeszcze robię urodziny dla koleżanek będzie okazja poplotkować :D a szkołe omijam szerokim łukiem :p Co do diety to zanikła :p Powraca po sylwestrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katinko, to wyślij mi troszkę śniegu w słoiku, co? ;) kobitko, a Ty się baw dobrze na babskiej imprezie plotkarskiej :D takie są najlepsze ;) a powiedziałaś już koleżankom, że się zaręczyliście? czy jutro je będziesz zaskakiwać?:D dzisiaj u mnie znowu troszkę lepiej - rano jajecznica z jednego jajka, w szkole 3 mandarynki i batonik musli, potem kupiłam sobie jeszcze snickersa, bo byłam przeraźliwie głodna, a zajęcia do 16:30, w domu ryba i surówki i trzy kostki czekolady :D więc niby nie jest to wzorowy jadłospis, ale lepiej niż było jeszcze jakiś czas temu :D teraz mnie jeszcze korci zupka chińska, ale zostawię ją sobie na jutro :D a na wadze, jakimś cudem chyba, 68,7 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj przeżyłam szok - byłam z siostrą w H&M - tam zawsze była jak dla mnie malutka rozmiarówka i nie było rzeczy w którą bym weszła, a dzisiaj kupiłam tam sobie sukienkę - rozmiar 40 :D i to bez większego problemu! upiekłam dzisiaj jeszcze trochę ciastek, polatałam po mieście, jutro jeszcze troszkę rzeczy trzeba kupić, ale już bez stresu :) a co tam u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dobrze... Po imprezie fajnie było dużo gadania i dużo wspomnień ;) Tyle zjadłąm że szkoda gadać ja mam za dużo imprez w grudniu... I jak tu być na diecie?? Crazy gratuluję sukcesu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej katinko, jak Ty gnasz z tymi kilogramami! :D super :D kobitko, no to gratuluję udanej imprezki, co tam, że ich dużo, one też są ważne ;) nawet jeśli nie pozwalają do końca dietki trzymać ;) a ja znalazłam swój błąd i już go naprawiłam - ostatnio nie miałam czasu na obiady i całe dnie podjadałam, dzisiaj zjadłam pierś z kurczaka z pieczarkami i surówkami i jestem pełna :) no i nawet nie chce mi się podjadać ;) uciekam sprzątać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt dziewczynki! Odpoczywajcie z rodzinką, śmiejcie się, jedzcie pierniczki i spędźcie ten czas tak miło, jak tylko się da :) Do zobaczenia po Świętach z nadprogramowymi kilogramami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.z wiosennym sloncem przesylam wam zyczenia przecudownych,spokojnych i radosnych swiat Bozego Narodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej panienki-wszystkie przy swiatecznej kawie i ciasteczkach?? ja narazie sie trzymam....malutko i troszeczke ....az wszyscy w domu dziwnie patrza....a niech patrza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Ja tylko na chwilkę... zaraz idę na tv i może spacerek :) Co do jedzenia to wydaje mi się że nie było tego dużo ale czuje się że mnie rozsadzi :) Zyczę miłego wieczora dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie jets tak jak być powinno? nie dopuszczaj do siebie zlych mysli! pięknego świętowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj Katinko Ja zaraz pękne dzisiaj już nie chodzę tylko się toczę :D Ale od stycznia ciąg dalszy diety i ćwiczeń bo przecież muszę się dobrze na wiosnę prezentować !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Katinko nie ma za co mam nadzieję że już lepiej :) A gdzie się crazy podziała :) ??? Kurcze ja od rana już jem :p żołądek ma dosyć a oczy by jadły to jest jeden z głównych problemów świąt... Mam nadzieje że moje postanowienie noworoczne będzie zrealizowane ;p I do wiosny będzie ok :) No i mam nadzieję że dołączą do nas jakieś nowe kobietki :) Dzisiaj chyba jadę na zakupy więc trochę kalorii spalę przy chodzeniu :) A jak tam wasze plany sylwestrowe ?? :) Ja jeszcze dokładnie nie wiem ale mam propozycję pójścia do koleżanki :) Zobaczymy jakiś film i coś wypijemy :p Lepsze to niż moje łóżko :D Aaa i no najważniejsze jak tam wasze prezenty ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko macham,pozdrawiam i jade z moim pieskiem do fryzjera.... przeciez misi miec na sylwestra nowa fryzure...a ja sie jeszcze zastanowie. u mnie dzisiaj na wadze 75.5.jeszcze 5 i pol kilo i mam nowe spodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Kurcze też bym chciała pieska... za to mam dwa koty dachowce :D siedzą w piwnicy i się lenią :p Katinko jakiego masz pieska ?? :) Ja mam tyle do roboty a nic mi się nie chce :o po obiedzie muszę zrobić kurczaka w galaretce i bigos...no i wypadałoby się pouczyć :( Pozdrawiam gorąco 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,kobitko.moje malenstwo to shit-tzu.ma teraz 14 miesiecy. weszlismy do sklepu i wszyscy sie w niej zakochali. wyszlismy z pieskiem.....ot tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miała co przymierzać to bym przymierzała :p Dzisiaj mam troche roboty bo idę do koleżanki na sylwka i każda coś robi :) Kurczaka w galaretce mam, bigos też ale jeszcze zostały kotleciki z grzybami :) No i później jeszcze czekają mnie zabiegi związane z moim wyglądem... A gdzie crazy ??? No dziewczyno smutno tu bez Ciebie chyba wyśle za Tobą list gończy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×