Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Gość kacha 149
Pani Doktor w zasadzie na jedno i drugie bo badania to jednak ważna sprawa bo a nóż coś jednak na tym jajniku rośnie a kiedyś jednak dzidzia fajnie byłoby mieć. A tak apropos dzidzia to jaki wiek jest najlepszy na zajście w ciąże bo ja mam juz 27 lat więc raczej mam jeszcze czas prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiesiebardzo
po pierwsze kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia w ostatni dzien okresu i nastepne 2 dni oczywiscie nie konczyl we mnie tylko przed samym koncem wychodzil ale raz ledwo co zdarzyl duza jest mozliwosc ze moge byc w ciązy ? zrobila bym test ale jeszcze troche za wczesnie.. po drugie na wejsciu do pochwy zrobila mi sie taka mala gorka jak by krostka ma kolor skory i strasznie boli co to może byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryczanka
Witam ponownie:) Ja mam znów pytanie do Pani.Jak juz wcześniej pisałam, miałam robione badanie moczu i okazało się że mam jakąś infekcję:/Dzisiaj poszłam zrobić posiew moczu. Wyniki będą dopiero we wtorek:/ Jestem obecnie w 16 tyg ciąży. Martwie sie ponieważ wczoraj zauważyłam taką żółtą wydzielinę, średnio gęstą. Czy to może być coś groźnego?Czy to objaw np tej infekcji? Martwię się ponieważ już wcześniej miałam akcje z plamieniami,ale tym razem ta wydzielina była raczej taka ciemno żółta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEEEEEEEEEEE------ Niestety o chorobe o która Pani pyta ,,to nie moja działa\" jedyniec co moge powiedzieć to choroba która może się ujawnić klinicznie w każdym okresie życia od dzieciństwa do starości (od pierwszego dnia do >90. rż.). lilka---Tak jest to prawdopodobne. ciekawusia----bliżej szczecina :) co pani myśli----Nie zgodziłabym się z tym opisem.U 80-90 % mężczyzn wydzielanym preejakultacie znajdują się plemniki.. Oczywiście szansa na ciąże jest duzo mniejsza niż przy \"normalnym\" stosunku.Ale jednak niebezpieczeńśtwo jest. nina862---- Czy zaczełaś jakąs kuracje torbiela? Uważa, że stosowanie plastrów nie ma wpływu na torbiel.Ale inny lekarz może powiedzieć zupelnie co innego.Często np przy pigulkach lekarze nie chcą je przepisywać. kacha149---- z punktu medycznego najlepszy wiek na urodzenie 1 dziecko to 20-24 lat. Przy doborze pigułek ginekolog powinien zrobić następujące badani:m.in. cytologii, próbie wątrobowej, badaniu poziomu cholesterolu), które pozwolą wykluczyć ryzyko powikłań związanych z antykoncepcją hormonalną. badnie jajników:ultrasonografii,badanie ginekologiczne,tomografia komputerowa to badania które określą co się dzieje z jajnikami martwiesiebardzo---- w czasie okresu małe ejst prawdopodobieństwo ciązy,natomiast 2 dni po okresie to są dni niepłodne.Nie napisałaś ile czasu mineło od stosunku tak więc nie moge stwierdzic czy za póxno czy nie. Taka krostka to może być wrzód-czy jest on ropny? bryczanka---- To może być grzybica pochwy(moze być koloru żółtawego,białego,z grótkami lub bez,może mieć nie rpzyjemny zapach,i może być tego naprawde sporo)kobiety w ciązy są bardzo podatne na grzybice pochwy.Oczywiście nalerzy ją leczyć.Ma to do siebie że w czaasie ciązy często po wyleczeniu znów się pojawi.Jeśli byłaby to grzybica pochwy to nie ma podstaw bać się o dziecko.Wtedy lekarz wypisze globulki i po 2-3 dniach stosowania będzie zdecydowana poprawa a nawet zanik wydzieliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
Ja mam jeszcze jedno pytanie :-) czy pojawienie sie (w trakcie branie tabletekna) nogach (udach) widocznych żyłek jest powodem do obaw? Trzeba to konsultować z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiesiebardzo
w niedziele skonczył mi sie okres. nie krostka nie jest ropna jest bardzo twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccc
witam... chcialbym prosic o porade ... zrobilam test hcg ktory nie wykazal ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccc
witam... chcialbym prosic o porade ... zrobilam test hcg ktory nie wykazal ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZzzXxxCccVvvBbb
witam:) mam pytanko co do plemnikow... to jak to z nimi jest np czy przezyja one w wodzie lub na mydle pytam bo zdania na ten temat sa podzielone dzieki za odp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
witam... chcialbym prosic o porade ... zrobilam test hcg ktory nie wykazal ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
nie wiem czemu ale nie pokazuje sie wszystko co napisalam tylko poczatek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydzioch____
przez ostanie 3 dni uprawialam sex z moim narzeczonym 4-5 razy dziennie ostatni dzien bardzo go martwi bo kochamy sie kilka minut a on juz konczy i jego wytrysk nie jest bialy jak zawsze tylko bezbarwny biedak caly czas sie tym martwi i twierdzi ze im czesciej sie kochamy tym dluzej powinien wytrzymywac a jest odwrotnie. ja nie wiem co mam zrobic wysylam go do lekarza ale on nie chce isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
(przypuszczalnie jesli takowa mialaby byc to bylby to poczatek 3 miesiaca) kazdy test domowy wskazal jedna kreseczke... ale ja nadal sie martwie poniewaz bardzo boil mnie podbrzusze bola mnie piersi... a ostania miesiaczka trwala tylko jeden dzien a poniej tylko drobne plamienia.. nie wiem czy panikuje ...chyba bede musiala udac sie na usg... ale jednak prosze o opinie na ten temat ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
wynik hcg to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
2.0 mIU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamienia
Ty to jestes kochana wszystkiom na wszystko odpowiesz a powiedz mi jeszcze jedno na takie badanie trzeba isc na czczo? mozna bez skierowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamienia
postaram sie pomoc to wyzej to pisalam o Tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia_221
postarams ie pomóc mam osttanie pytanie czy to jest nromalne że co jakiś czas kłuje mnie jajnik raz lewy raz prawy, tzn wydaje mi sie ze to jajnik.. wydaje mi się że to jajeczkowanie... bo nawet jak psikne to czasmai boli, a najczesciej jest tak 7 dni przed okresem... czy podczas ciązy również ma się takie kłucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się pomóc..............mam b.duze oparcie w moim facecie...rozumie wszystko...ale on tez ma obawy..w sumie bardzo duzo dziewczyn mowi,,,,ze..to normalnie...przy pierwszych tabletkach w zyciu...no moze prawda...mam nadzieje ze nie długo sie odwaze.... dziekuje...i pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalaaaa
Czy podczas okresu moge zajsc w ciaze?? I jeszcze jedno pytanko jak moge obliczyc dni płodne i nie płodne??:D dziekuje z gory za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani doktor, pisalam juz wczesniej ze przypadkowo stracilam jedna tabletke i wzielam ta z nastepnego dnia,jeden z uczestników forum napisal ze moge wziac 20 tabletek z tego cyklu i nie brac juz tej jednej z nastepnego opakowania, zrobic 7 dniowa przerwe i wtedy moje stale przyjmowanie przesunie sie o jeden dzien do przodu...czy mam tak zrobic?? czy wziac tylko te 20 tabletek?? czy bede wtedy zabezpieczona??prosze pania doktor o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani doktor biore tabletki juz 8dzien to moje pierwsze tabletki nazywaja sie rigevidon.co mnie niepokoi to fakt ze wciaz plamie.To nie wyglada jak okres a raczej brunatne plamki z lekko zabarwionymi krwia smuzkami czy to normalny objaw przy pierwszych tabletkach?jak dlugo moge tak plamic? Jeszcze jedno pytanie: moje cykle odbywaly sie co 31dni,jak to ma sie do tego ze po wzieciu tabletek w 7 dniowej przerwia ma wystapic okres?czy moj cykl sam sie przestawi?czy moze nadal bede miala co 31dni a potem zdezorientuje sie co do 7 dniowej przerwy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woda Gazowana
Zalozylam nowy temat ale moze nikt nie napisze nic wiec tu zapytam Mam pewien maly problem. otoz moje cykle zwykle trwaja od 32-40 dni. dzis mamy 52dc a @ nie ma. bola mnie sutki przy dotyku. czasem mam lekkie skurcze macicy ale to tak raz na 3-4 dni. bez bolesci brzucha. ostatnia @ mialam 26-28 czerwca i co mnie zdziwilo moglam uzywac ob mini bez bolesci brzucha, a do tej pory mialam 5 dniowe, bardzo bolesne miesiaczki. od ostatniej soboty wogole nie czuje glodu. schudlam 5 kilo. zrobilam test. wyszly dzie kreski, lecz ta "ciazowa" zamiast wyjsc po prawej stronie testu wyszla po lewej stronie paska "testowego". Bylam u pani ginekolog. dala mi luteine na 10 dni. jezeli przez ten czas @ nie przyjdzie to znaczy ze ciaza jest. skazala mnie na 10 dni meczarni... poradzcie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kochalas sie
w dni plodne i doszło do wytrysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woda Gazowana
Ja mam takie cykle ze trudno sie polapac:) i w kazdym naszym stosunku do wytrysku dochodzi. czasem nawet nie jednego;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woda Gazowana
Smutno mi bo mysle ze to moze byc od stresu... no ale zeby az taki dlugi czas...? staram sie jesc jeden posilek dziennie. przed chwila zakrecilo mi sie w glowie i jest mi troszke niedobrze. ale prawie 30 stopni na polku wiec to moze byc z upalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi123890
mam pytanko :( co moze oznaczac przezroczysty tylko czasami bialy i bardzo zadki sluz prosze o odpowiedz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi123890
jest on oznakiem ciazy czy>???????????????? czy moze wystapic przed miesiaczka??????????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi123890
haloooooooooooooo czy ktos mi odpowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecwzyny ja jakis tydzien temu tez przez to przechodziłam.... tez było mi garaco....było mi niedobrze...a jesc...to wogole nie chciałam...tez miałam podobne zawroty głowy brzuch bolał mnie 400 razy dziennie poprotu to były takie paro sek..skurcze....( a okres niby sie spozniał niby nie bo jesli ma dostac.... 11.08. to z reguły cofałam sie 1-2 dni do tyłu...ze gdzies spodziewałam sie go...9-10.08.. no i panika....strach stres....a co lepsze kochałam sie w dni nie płodne...z gumka i wybuchał na zewnatrz..) wiec TERAZ JUZ WIEM TO JEST STRES...STRES I JESSCZE RAZ STRES a okres dostałam rowno 11.08. siedziałam i wymysłam ze sluz nie taki..itd....a sluz był normalny my poprpstu siedizmy i wymyslamy wiem...ze ktoras moze powieidizec....eee u mnie co innego... ja tez siedziałam i wymysłam ze..o tu juz cos nie tak to CIAZA.....taa...z nudow...chyba...wiec dziewczyny...gdyby ciaza..to mdłosci....wymioty..... .a nie ze garaco....czy cos tam wiec bez obaw.... tzn...nie zajdziecie jesli do tego nie doprowadzicie chodzi mi tu... dni płodne...+ pełny stosunek :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×