Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Gość justynaaaaa
Wiem, że zepsuje cały cykl,ale nie mam innego wyboru.mam ważny wyjazd do Hiszpanii 6 września, dlatego do tego momentu musze już być po okresie.Ominęłam 5 tabletek novynette,moge wziąć następne opakowanie po 7 dniach przerwy? kiedy będę zabezpieczona? Bardzo prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIŁEK
a może zróbmy tak czysto teoretycznie niech mi Pani napisze jeśli miałam okres od 3 do 6 sierpnia to kiedy byłaby owu zakładając że mam okres co 21 dni lub 24 dni. ale numer prawda :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia_1986
mam takie troszke dziwne pytanie... normlanie miesiaczkuje inie podejrzewam u siebie ciazy jednak w okolicy pepka jak mocniej nacisne czuje cos twardego po boku. tak bardziej z lewej strony. zauwazylam to wlansie teraz jak mam okres. czy to jest cos normalnego? a mzoe to miesnie brzucha? bo po 2 stronie slabiej czuje. jednak po tej 1 jak by taka kulka...i tlyko jak jestem wyprostowana to czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pani Doktor, Dzisiaj piszę już nie z pytaniem a z informacją. W środę na 18:00 mam wizytę u mojego gina. Jak wrócę to napiszę co mi powiedział. Trochę się denerwuje, bo własnie zmieniam lekarza i do niego pójde pierwszy raz ;/ Ale mam nadzieję, że wszystko będzie oki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasna_
Zalozylam temat ale nikt nie odpisuje wiec tu zapytam: Jestem bardzo ciasna, czasem nawet maz ma problemy zeby wlozyc mi palec, bez godzinnej gry wstepnej nie ma mowy o sexie, nie uzywam tamponow bo ciezko mi je wlozyc, kiedys lekarz przepisal mi tabletki dopochwowe, maz przed wlozeniem mocno mnie wypiescil a i tak tabletka (gora 1x2cm bardzo waska) zaklinowala sie w polowie i ani w te ani we wte, musialam poczekac az sie troche rozpusci, i z wielkim bolem ja wyciagnelam. Mam wiec powazne obawy przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy badanie na obecność hpv należy wykonać w ściśle okreslonym czasie? czy wystarczy ze nie będzie @? ja @ mialam 19 08 i na badanie mialam isc 30go ale niestety mojego gina nie bedzie i kazal przyjsc tydzien później czyli 06 09 jesli nie bede miala okresu, nie będę miała... ale czy to jest obojętne ktory to bedzie dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie sie troche
Pani doktor Mam mirene od póltora roku u mnie okres jakies dwa tygodnie trwa najpierw lekkie krwawienia a potem plamienia jeden gin twierdzin ze tak byc nie powinno, bo jego zdaniem powinnam juz nie krwawic wcale a inny gin twierdzi ze to normalne ze zna kobiety które plamia nawet dłuzej niz ja czy cos ze mna nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamienia
POSTARM SIE POMOC !RATUJ BO JUZ NIC NIE WIEM I BOJE SIE! ALE ZACZNE OD POCZTAKU! w koncu doczekalam sie tak dlugo oczekiwanej wizyty u gina ... powiedzialam gince ze mialam dosc dziwny okres bo skapy i brazowy i powiedzialam dokladnie ile trwal ( 21 lipiec do 1 sierpnia i od 5 do 11 sierpnia) po czym zbadala mnie i powiedziala ze raczej wszystko gra i przepisala mi tabletki anty bo ja o to poprosilam pobrala mi tez wymaz do badania cytologicznego i powiedziala ze nastepny okres powinnam miec jakos we wrzesniu.. ale co dziwne wrocilam niedawno do domu ide do lazienki patrze a na wkladce znow mam takie dziwne plamienia koloru kawy z mlekiem wiec na nowo nie wiem co mam o tym myslec?! chyba po zwyklym badaniu stwierdziala by ewentualna ciaza prawda? kurcze mam jakies mieszane uczucia co do mojej dzisiejszej wizyty u GINEKOLOGA! a tabletek na razie nie wykupie bo skoro dzis dostalam znow tych plamien to juz sama nie wiem czy moge je brac! we wrzesniu mam przyjsc po wyniki badania cytologicznego i wtedy powiem doktorce raz jeszcze o tych plamieniach ale juz teraz na nowo sie denerwuje! czy lekarka mogla przeoczyc ciaze? co o tym myslisz?? poradz prosze! jestem zalamana! pozdrawiam i przepraszam ze tak mecze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmina86
Ale czy jest ryzyko ciąży jeżeli po pominieciu pigułki już sexu nie uprawiaismy? skoro ostatni stosunek miał miejsce 12 stego sierpnia a o pigułce zapomniałam 15ego ? 12 przecież nie było dni płodnych...Proszę o odpowiedz, i dziekuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara 1983
mam pytanie odnosnie temperatury przed okresem.czy poainna spadac czy wzrastac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka1986--- To tym bardziej przy takich infekcjach lepiej nie urzywać tych środków MIŁEK---Normalna rzecz że się boisz wpadki :) Mój synek jak przystało prawie na 2-latka(za 2 tygodnie będzie miał) jest strasznym rozrabiaką :D Ale dziękuje 🌼 A co do twojego pytania to może być tak,że jajnik boli że niby jest owulacja ale jej nie ma.Może być tak że masz powiększony jajnik i to też może być rpzyczyną bólu mariejka28----Kochanie powodzenia! No ja myśle ze dasz mi tu znać :D justynaaaaaaa-----Teraz nie będe mówiła o przepsiach bo z medycznego punktu nie powinnaś tak robić :) Ale wracając do tematu to jeśli weźmiesz 1 tabletke po przerwie to nalerzy dodatkowo zabezpieczać się przez 7 dni(inny lekarz może tez powiedzieć że jeśli wybiera się takie rozwiązanie to żeby do końca opakowania) olusia_1986---- cięzkie pytanie na które do końca nie ejstem wstanie odp :) może to sa jajniki :) Martt---- Życze powodzenia :) i koniecznie napisz co i jak. ciasna_----Jeśli lekarz ginekolog wykluczył u Ciebie anomalia budowy pochwy to Być może w Twoim wypadku jest mowa o pochwicy(są to skurcze mięsni wokół pochwy) uniemożliwiają odbycie stosunku,wproawdzenia palaca czy tez tamponu.To jest uleczalne! anah--Nie ma znaczenia w którym d.c.wykonasz te badanie.Ważne ejst natomiast to by w tym dniu nie było okresu oraz 2-3 dni przed badaniem nie stosować globulek,leków itd dopochwowych martwie się troche---Przy Mirenie normalne jest to że jest okres.On może być bardzo rózny.Może być nawet bardzo obfity (ale wtedy lepiej zrobić usg by wykluczyć ciąże)ale z doświadczenia wiem że kobiety mają b.małe krwawienie lub plamienia nawet przez 2-3 tygodnia. plamienia---Wclae nie męczysz.Nawet tak nie myśl.Uważam że lekarz po badaniu ginekologicznym jak najbardziej by stwierdził ciąże(gdyby miał wachania to zrobiłby usg dopochwowo) Naprawde dziwne są twoje plamiania i być może ma to coś wspólnego z ,,wariowaniem Twoich hormonów\" Być może przy antyk.hormonalnej to się skończy. do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamienia
postarm sie pomoc jak zwykle jestes nie zawodna! dziekuje za odpowiedz i za otuche! to jak myslisz skoczyc jeszcze na badanie krwi albo powtorzyc tescik czy zaufac gince? wez tylko pod uwage ze jaj jej nic nie wspomnialam o ewentualnej ciazy tylko o tym okresie dziwnym~! pozdrawiam :) jeszcze raz dziekuje! a jeszcze jedno czy po tym badaniu cytologicznym bedzie cos wiadomo na temat tego dziwnego okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamienia
te plamienia też mnie dziwia mam 23 lata i nigdy do tej pory tak nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara 1983
prosze o odpowiedz na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa ciekawskaaaaaaaaaaaaa
nie wiem kiedy mam dni plodne a kiedy nie? moglaby mi pani pomoc? miesiaczke mialam ostatni raz 1 sierpnia zakonczyla sie 6 sierpnia.. ale mam strasznie nieregularne miesiaczki.. jak mam odliczyc dni plode i ten caly cykl?? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie sie troche
uffffffffffffffff dziekuje pieknie 🌻 dziekuje dziekuje dziekuje 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara 1983
a moze ktora z was wie cos o temperaturze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalaaaaaaaaaaa
hej w sobote dostalam okres i zaczelam rowniez brac tabletki biore mniej wiecej o stalej porze.w sobote wzielam sobote a w niedziele prze pomylke wzielam tab z piatku dzis przy braniu kolejnej tabl zorientowalam sie ze popelnilam blad i wzielam w pospiechu dwie tabletki za niedziele i za pon czyli za dzis i nie wiem co teraz mam zrobic czy dobrze zrobilam bo mam watpliwosci..kochalam sie z chlopakiem ale uzylismy rowniez prezerwatywy wiec nic sie nie powinno stac ale co z tabletkami??..pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIERNICZEK
Pani doktor mam pytanie.Ostatnio cykl mój wynosił 31dni czyli normalnie tak jak zawszze.Niestety w tym miesiącu wyniósł 35dni.17lipca okres dostałam,a następnie 20sierpnia.Mój okres trwa 7dni ... więc w tym miesiącu kiedy będe mieć dni płodne bo już sie pogubiłam. Z góry dziękuje za odpowiedż.Nie ma jak to poradzić sie specjalisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wiem ze za szybko nie powinnam sie cieszyc ale jak narazie @ spóznia mi sie 2 dni, tylko ze mam objawy troszke jak na nia, oprocz bólów brzucha, ale za to bola mnie piersi i prawy jajnik, moze to byc ze sa to objawy ciazy a nie @. podobno te objawy sa do siebie podobne na poczatku :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaczas okresu boli mnie brzuch czasem mocno.....czasem słabiej...ale jak boli mocno biore nurofen .....no ale teraz biore tabletki antykon yasminelle..i czy jesli podczas nastepnego okesu bedzie mnie bolało moge??? łaczyc nurofen z yasminelle i czy tabl anty nie zmniejsza swojej skutecznosci.......z gory dziekuje:)za odpowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem poniewaz 13 wrzesnia lece do tunezji , niestety miesiaczka wypada mi 14, 15. co zrobic zeby opoznic miesiaczke ? przez 2 lata bralam tabletki natomiast juz ich sporo nie biore, i tak pomyslalam czy jak wezme tabletki od 1 wrzesnia bede miala okres czy to nic nie da. wiem ze powinno sie wziasc pierwsza tab w dniu okresu ale w tej sytuacji juz niewiem co zrobic bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 29
Bardzo dziękuje za odpowiedz.Napewno nie przestaniemy się starać o rodzeństwo dla naszego Syncia.Zastosujemy sie do zaleceń Pani Doktor.Jak miło że poświęca nam Pani swój czas.Pozdrawiam i życze samych przyjemności i pociechy z 2-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara straszna
eh.. to znow ja:) mam pytanie. bipore tabletki antykoncepcyjne.. ale caly cykl pobolewa mnie podbrzusze jak przed miesiaczka.. to.. normalne? mam tak mniej wiecej od kilku miesiecy.. dziekuje za odpowiedz.. do lekarza sie oczywiscie wybiore.. tyke, ze ... po sesji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z problemem ponownie ;) Pani doktor czy jesli teraz bede zaczynac drugi listek Cilestu, ktory bedzie moim ostatnim, to czy nie musze sie obawiac jakiejs wpadki ?? po zakonczeniu zazywania tabletek musze szczegolnie uwazac ?? Mialam nadzieje zapytac o to moja Pania doktor, ale nie mialam okazji jej spotkac przy wystawianiu recepty na nastepny listek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssia555
mam pytanie. w poniedziałek zaczal mi sie okres w piatek jeszcze krwawilam . w sobote uprawialam seks.uzylismy prezerwatywy.czy jest mozliwosc ze zaszlam w ciaze.niby wiem ze to malo prawdopodobne ale czuje taki okropny niepokoj z e wole spytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neomi
Witam Pania! Ja tez mam pytanie moze troche odbiega od innych ale nie mam kogo sie zapyać otoz chciałabym zaczas ze swim partnerem stosunek analny i mam dwa pytania odnosnie tego: 1=czy jest on bezpieczny??(słyszałam o tym iz póżniej moge miec problemy z trzymaniem kału) 2=jak mamy sie do tego przygotowac zeby było bez boleśnie i zarazem przyjemnie z gory bardzo bardzo dziekuje Pani za odpowiedź:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *nika
witam. 13 sierpnia pozno w nocy mielismy własnie wpadke, niestety gumka pękła prze samym wytryskiem i to wszystko zostalo we mnie. bylam w 9 dniu cyklu. Escapelle wzielam w czwartek 16. pozniej dosyc zle sie czulam bolal mnie brzuch, mialam mlosci, dusznosci, obolale piersi, bylam rozdrazniona i ogolnie troche "spuchlam". to byl moj pierwszy kontakt z hormonami (i to jeszcze taka konska dawka!) po 5 dniach dostalam plamienia. teraz czekam na swoje prawidlowe krwawienie, ktore planowo powinnam dostac w pierwszym tygdniu wrzesnia i jedno mnie tylko zastanawia i mam pytanie: czy teraz mam dni nieplodne? jajeczko zostalo usuniete przy tamtym plamieniu po tabletce, czy na jakiej zasadzie sie to odbywa? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariejka28
Dzien dobry :) Dzis znow nic ,nadal te same dolegliwości ,i chyba piersi mi nabrzmialy troszke .takze dzis po poludniu lub jutro z rana ide na badanie ,mam nadzije ze sie okaze is jestem w stanie blogoslawionym bo tak bardzo na to czekamy chociaz ostanio odpuscilam sobie, myslac ze nie bede mogla miec dzieciatko.Teraz jakos ciezko mi uwierzyc ze byc moze jestem . zycze pani miłego dnia oraz duzo radości z maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie tabletki
mam pytanko biore microgynon 21 od 8 miesiecy... chcialabym zmienic tabletki na takie o mniejszej dawce hormonow... bo jakos nie moge schudnai i taka napuchnieta jestem.... czy te z mniejsza iloscia hormonow beda tez skuteczne?? i jakie tabletki mi poecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×