Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Gość ilonusia
dziekuje za odoowiedzi bardzo mi pani pomogla i na pewno nie raz sie jeszcze zwruce do pani z porada.Zycze milego wekendu.Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey you
dziekuje;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIIIIIIIAAAAAAAAAAAAAAAA
niech się pani nie przejmuje taki zlośliwościami bo pomaga nam Pani bardzo dużo i to w dodatk ugratis :).Ma Pani dla nas zawsze czas,obszernie radzi a mało tego pytania się non stop powtarzają to Pani traktuje każda osobe inwidualnie a nie każe szukać na każdej stronie! Tak więc prosze olać tą osobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha_83
Oks przekonala mnie pani :-) pozostawie wszystko tak jak ma byc.Nie pozostalo nic innego jak przygotowac mojego ukochanego na goscia :D no i obowiazkowo do bagazu podrecznego wrzucic paczke tamponow hehe Dziekuje za pomoc I podziwiam za wytrwalosc w odpowiadaniu na wszystkie pytania! Napewno tu wroce. Ciesze sie ze tu trafilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha_83
a moze zaryzykowac i zaczac drugie opakowanie bez przerwy?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisha_83---Jak już chcesz zaryzykowac to lepiej nie rób przerwy :) inaczej wszystko sobie zepsujesz :) A mi pozostało życzyć udanego wypadu :D bedzie dobrze! Chciałabym każdemu pomóc ale niestety inni też mnie krytykują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha_83
Dziekuje Bardzo :-) Niech Pani dalej pomaga ! Ilosc osob "krytykujacych" w porownianiu do osob wdziecznych i zadowolonych z Pani pomocy mowi sama za siebie :-) Zycze Milego Weekendu Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaKarolinkaaaaa
stosunek który odbył się 16 sierpnia moim zdaniem był biezpieczny.. ale 2,5 tyg temu spadła nam gumka :O ale jak już wyjął penisa i chciał poprawic to wtedy spadła.. Napisała Pani ze w dni płodne śluz jest gęsty i biały, ja własnie taki mam tylko troche za późno na moje dni płodne:P Chciałam jeszcze dodać, że podejrzewam u sieebie grzybbice pochwy ponieważ w tamty miesiacu strasznie mnie piekło i swedziało po okresie przestało a teraz ma tylko ten białyyy śluz :O co pani o tym myssli? czy możliwe żebym była w ciązy?! wszystkie stosunki sa z zabespieczeniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pytanie
biore tabletki od ponad roku... ostatnio znacznie urusł mi brzuszek! ostatnio gdzies czytalam ze jak sie zajdzie w ciaze przy braniu tabletek to okres moze wystapic gdyz jest spowodowany spadkiem hormonów... wiec jesli biore tabletki regularnie... nie zdazylo mi sie nigdy o zadej zapomniec i dostaje okres to moge byc w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie , iż postanowiłam ze przyszedł czas na mnie żeby starać sie o dziecko, wybrałam się do ginekologa, wysłał mnie na szereg badań , po czy przypisał mi branie duphastonu od 16 dnia ctklu do 25 dnia., zaznaczam iz mam nie regularne cykle, czasami 45dni czasami 32 itd, bywa to róznie....i teraz zaczyna sie problem ....na necie wyczytałam że branie duphastonu przed owulacja o ile taka nastepuje, jest odwrotne zastosowanie co w moim przypadku moze blokować owulacje itd? czy to prawda że moge skutecznie blokować owulacje biorąc duphaston od dnia 16???? czy mam zaufać lekażowi? przecież jasno mu powoedziałam że chce mieć dziecko i jak najszybcziej.... a tu nagle jakaś blokada????? bladam o pomoc bo nie wiem czy mam brac ten cały duphaston????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie ........
kiedys brałam tabletki antykoncepcyjne przez 2 lata; po poł roku przerwy postanowiłam do nich wócić. podobno działają od tygodnia aja już 2 dnia kochałam sie z moim facetem... to było pierwsze spotkanie po kłutni wiec nie chciałam go odtrącac; czy jest szansa ze niejestem w ciązy? aha... zaczełam brac od 5 dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwulkaaaaaaaa
ja mam pytanie w którym dniu najlepiej isc na monitoring owulacji - moje cykle sa ok 31-35 dniowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia r
Siwulka, ja też mam takie długie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelina ciekawa
prosze napiszcie mi czy mozna wziasc druga tabletke?mam problem bo wzielam jednA jakies 2 ha temu ale chcialam ja polknac bez popicia i utknelam mi w miejscu gdzie sa migdalki.....i nie wiem czy ja polknelam czy tez nie...probowalam ja wycagnac ale sie nie dalo....pozniej jadlam czipsy i nie wiem czy wyplulam kawalek tabletki czy tez kawalek czipsa...co mam teraz zrobic???wypic kolejna??czy tez nie??czy cos sie stanie jesli nie wypije a wyplulam kawalek tabletki???odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara straszna
ju z kiedys milaam do Pani dr pytanie.. nasunelo mi sie nastepne. biore tabletki antykoncepcyjne.. czy lekkie przytrucie sie czyms=bol brzucha, 1 luzniejszy (ale nie biegunka stolec) obniza dzialanie? nie byla to biegunka ale bolall mie strasznie brzuch... wole t teraz zapytac niz za pare dni swirowac czekajac na @ ... wiec... moglam sie kochac bez ogranicen? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara straszna
ju z kiedys milaam do Pani dr pytanie.. nasunelo mi sie nastepne. biore tabletki antykoncepcyjne.. czy lekkie przytrucie sie czyms=bol brzucha, 1 luzniejszy (ale nie biegunka stolec) obniza dzialanie? nie byla to biegunka ale bolall mie strasznie brzuch... wole t teraz zapytac niz za pare dni swirowac czekajac na @ ... wiec... moglam sie kochac bez ogranicen? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomiana wdowa od 2 lat
na prizpass.pl mozna wygrac rozne pierdółki, syn chce wygrac ksiazke i zbiera prizz, jesli sie zalogujecie to dostanie 10 dodatkowych. To tylko chwila, pomozecie? http://www.prizpass.pl/index.php?ref=nodi4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara straszna
tak chcialam sie upewnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:). zapomnialam o jednej tabletce!! ( biorac sobotnia widze piatkowa\"nie wycisnieta\") (biore teraz jednoczesnie inne leki i pewnie ubzduralam sobie ze anty tez zazylam :/. ) Mam brac do konca wszystkie czy tak jak zawsze bralam( gdybym brala prawidlowo opakowanie -konczy sie na najblizszej środzie) Czy brac do czwartku wlącznie? czy poprostu ominac ta tabletke, niech ona zostanie na listku sobie? czy dostane normalnie \"okres\"? dziekuje z gory za odpowiedz. pozdrawiam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacyntus
pani doktor-pozdrawiam i podziwiam. super, ze tu taka osoba jest. mam takie pytanie - jaki jest pani zdaniem najbezpieczniejszy dla zdrowia sposob antykoncepcji? i sensowny w polaczeniu ze skutecznoscia? nie wyobrazam sobie przyjmowac tabletek bo boje sie nowotworow ale takze slyszalam ze moga powodowac np wylewy, zatory. czy pani zdaniem naturalna anstykoncepcja ma sens jesli chodzi o skutecznosc? prosze o wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisha_83--- Dziękuje za miłe swłowa.Naprawde pomagają kiedy są krytyki 🌼 MłodaKarolinaaaaaaa----Taki śluz o jakim piszesz równiez może być przyczyną grzybicy-jest on nie tylko biały,ale może być o przykrym zapachu,może wsytąpić swędzenie,pieczenie dlatego też warto iśc do lekarza.Gin.przepisze antybiotyk i wszystko będzie wporząkdu :) ja mam pytanie---Niestety nie ma 100% antykoncepcji.Jeśli stan brzucha nie jest spowodowany przybraniem na wadze czy też za sprawką wzdęcia to najlepiej skontaktowac się z lekarzem lub zrobić test. briana---Prosze zaufac swojemu lekarzowi :) w Twoim wypadku duphaston pewnie był przepisany na wyregulowanie cyklu a kiedy zajdziesz w ciąże to pewnie leczenie bedzie kontyn.do końca I trymestru w celu potrzymania ciązy.Tak więc nie ma powodu do niepokoju :) pomóżcie---Działanie antyk.zaczyna się już od 1 pigułki ale zaleca się w trakcie pierwszych 7 dni dodatkowo się zabezpieczać.Narazie o ciąży nie ma co myśleć..Natomiast jeśli masz żyć w stresie to zrób test. siwulkaaaaaaaaa---- Na pierwszą wizyte przy tak długim cyklu najlepiej wybrac się 12-16 dc wtedy tez lekarz oceni kiedy ma być następna wizyta. angelina ciekawa--- No własnie nie wiadomo co tak naprawde się stalo... w takim razie najlepiej przez 7 dni się dodatkowo zabezpieczać lub przyjąc następną ale tu też by była wskazana dodatkowe zabezp. panikara straszna---Jeśli nie doszło do wymiotów to wszystko jest wporządku.Gdybyś miała wymioty do ok 4 godzin po przyjęciu pigułki(tyle się wchlania) to wtedy nalerzy brać następną.Ale w Twoim wypadku nie ma powodu do obaw. :) vodafone--- Jeśli się zapomniało pigułki to nalerzy ją przyjąc jak najszybciej kiedy się o tym przypomnialo :) .Może tak być że w tym czasie się weźmie 2.A w następnych dniach przyjmowac już planowo.I najlepiej do końca op.dodatkowo się zabezpieczyć. hiacyntus---Nie ma 100% antykoncepcji jak i nie ma 100% gwarancji że nie bedzie skutków ubocznych. Osobiście nie jestem za naturalną antyk. gdyż z mojego punktu widzenia jest tak jagby jej w cale nie bylo.Np kiedy kobieta jest przeziębiona,nie wyspana,zmęczona,ma gorączke to wynik może być zupełnie inny.A metoda Billingsów pod warunkiem że nasze cykle są regularnie ale i tak nie zawsze możemy dostrzec dni płodne/niepłodne. Antyk.mechaniczna - i tak i nie.Owszem spirala ma duża skutecznośc ale jest ona dla kobiet które już rodziły a z prezerwatywą cóż róznie bywa. Antyk.chemiczna jedyny plus że są bez recepty i można zarzyć kiedy sie chce ale stosując globulki,kremy czy pianki się strasznie pienią,mogą doprowadzić do pieczenia lub swędzenia narządów płciowych a tego nikt by nie chciał :) Antyk.hormonalna też ma swoje plusy i mnusy.Do wyboru mamy plastry,pigułki i zastrzyki.Chyba największą zaleta jest likwidują przykre objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego zmniejszają ryzyko ciąży pozamacicznej, raka trzonu macicy i jajników, zapalenia przydatków, osteoporozy łagodzą bóle miesiączkowe, krwawienia są mniej obfite mają korzystny wpływ na cerę. Najważniesze o czym trzeba powiedzieć niekiedy wywołują różne dolegliwości (bóle i kurcze w łydkach, obrzęki, czasami zapalenie żył, nudności i wymioty, bolesne nacieki dziąseł, bóle głowy, plamy na twarzy) Trzeba też pamiętać że nie można stosowac je z niktórymi lekami(antybiotyki, wątrobowe, nasercowe, przeciwzapalne, przeciw-gorączkowe, przeciwgruźlicze )ponieważ osłabiają działanie pigułki. Co do zatoru to najczesciej powstej on osób które są palaczami ,dlatego też warto rzucić palenie jeśli chcemy wybrać taką antyk. Tak wiec sama widzisz są plusy i mnusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofijaaaaaa
mam infekcje drog moczowych czy moge wziac furagin lub urosept i nie obnizy to skutecznosci taletek(regulon)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis czas temu jako sluz zaczely mi leciec takie biale strzepki, grudki. Nastepnie pojawilo sie swedzenie..ale takie bardzo bardzo mocne...;/ jak juz nie moglam wytrzymac (po ok.1 tyg.) pogadalam o tym z mama...i ona powiedziala mi ze kobiety tak raz na jakis czas maja i to jest jakas infekca i kupila mi masc ktora ona stosuje i zawsze jej pomagala(Clotrimazolum)...to byla taka antygrzybowa i na grzyba w kazdym miejscu. Po 2 dniach przeszlo...ALE wczoraj jak probowalam uprawiac sex z moim chlopakiem to tak 2cm w glebi czulam okropne klucie...;/ takie ze nie dalam rady NIC z nim robic...to bylo cos takiego jakby w pewnym miejscu bylo sucho i on by probowal na sile wepchnac..taki bol..;/ ale tak naprawde to mialam morko... Okres tez mi sie juz spoznia.. mozliwe ze to tez przez to..;/? Ps.mam ogolnie nieregularny okres...przewaznie trwa ok.32 dni...a nieregularnosc polega na tym ze zawsze to jest +/- a ostatnio (po przyjeciu tabletki escapelle.)po drugim krawaieniu po tej tabletce..okres spoznial mi sie 2 tyg. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym dodac...ze wlasnie dostalam okres... o_0 czy to znaczy ze ejst wsyztsko ok? mimo wsyztsko w czasie okresu mam isc do ginekologa?? I czy lepiej bedzie jak podczs tej miesiaczki nie bede stosowac tamponow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia r
1wera1 Też mnie tak boli, dokładnie tak - kłuje i wrażenie jakby było za ciasno i za sucho, a przecież tak nie jest :/ i ja mam to już kilka miesięcy :(( i nic mi jeszcze nie pomogło, a gin odpowiadali, że to może stres :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia_2007
dzis ewnetualnie jutro powinnam dostac okres... jak narazie sie nei zapowiada... mam tkzw mokre dni... sluz taki bialokremowy... lepki. bez zapachu.. czy to jest oznaka przed okresem? czy w najblizsym czasie powinno wystapic krwawienie? dodam ze jest to na przemian.... pool dnia sucho.. po jakims czasie tylko taka malutka wydzielinka tego sluzu. i czy nromalne jest ze np bolalo mnie brzucho tak jak bym jzu miala okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 29
Chcialabym zaczerpnąc opini specjalisty dlatego postsnowiłam napisać do Pani.Staramy się z mężem o drugie dziecko.Niestety jak na razie mialam dwa samoistne poronienia to mógł być 2/3 tydzień ciąży.Lekarz ktory mnie badał za pierwszym jak i za drugim poronieniem powiedzial że to natura i dlatego tak się stało.Po badaniu stwierdził że ze mną jest wszystko dobrze,że jestem zdrowa i nie ma przeciwskazan do dalszego starania.Polecił zażywanie witamin femibion 800 .Cykle mam regularne,prowadze zdrowy tryb życia, mąż również.Przy pierwszym dziecku nie było żadnego problemu z zajściem w ciąże i donoszeniem jej.Dlaczego teraz tak się dzieje?co może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak stres? ;| jak sie kiedys moglo to niby czemu teraz nie mozna..;/ ja moze jednak w poneidizalek pojde do gina..chociaz na taka zwykla konsultacje i zoabcze co mi powie i wtedy napisze tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×