Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Gość hejkaaa
4tyg temu mialam lyzeczkowanie i po tygodniu zaczelam po tym wspolzyc z chlopakiem i sie niezabezpieczylismy i czy jest mozliwosc ze zaszlam w ciaze???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecipeci-k
pewnie ze masz duze szanse na ciaze ,co za glupota!akurat po zabiegu kiedy wszystko jest rozregulowane...gratulacje madrosci! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiacio
wiecie zawsze miałam normalne okresy a tym razem jest jakos tak dziwnie ,juz przed mialam takie ciemne plamienia a teraz jak juz mam ten okres to jest on bardzo skapy i odczuwam dokuczliwy bol w okolicy jajnikow.moze ktoras wie co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ata2222222
Czy to mogą byc oznaki ciąży? 6 dni temu uprawiałam z chłopakiem stosunek przerywany, przeźroczysty płyn, który wydostaje się przed wytruskiem wytarlismy a dopiero pozniej on we mnie wszedl i skonczyl na brzuszku. I mimo, ze to bylo 6 dni temu, od 3 dni boli mnie brzuch, tak jakbym miała wzdecia mimo, ze nie chce mi sie siku ani kupikę.... mam takie wrazenie jakby ktos mi cały brzuch sciskała jakas zaciasna gumka od spodni....a czasami mnie coś kujne w okolicach pępka i nad nim. nie wiem czy to ciążą.... czy tylko mój wymysł, ale dziwny jest ten bol i to, ze juz trwa 3 dni przez wiekszosc dnia. Jedynym wytłumaczeniem poza ciaza jest to, ze w niedziele wrocilam wakacji...moze to zmiana klimatu, żywienia.... ale jakos nie jestem przekonana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie moge wytrzymac i napisze Ci to bo BRAK MI SłOW NA CIEBIE JAK SIE ZABIERASZ DO SEKSU TO POCZYTAJ SOBIE ....BO WIDZE ZE NIE WIESZ..... ILE MASZ LAT ZACHOWUJESZ SIE JAK GOWNIARA...JESLI PISZESZ ZE SKONCZYł POZATOBA TO CHYBA NORMALNE ZE NIE JESTES...A TO ZE BOLI CIE BRZUCH TO NA OKRES I TAK WOGOLE... A TAK WOGOLE TYDZIEN OD WSPółZYCIA NAPEWNO CIAZE WYCZUJESZ NAWET REKą......wes dziewczyno wes troche pomysl sama nim wejdziesz na forum bo tu wszyscy pisza jedno i to samo ..wszyscy boja sie ciazy a ku.... wszyscy bzykaja sie bez opamietania A POTEM PISZA MOJ CHłOPAK WYBUCH PO ZA MNA I CZY JESTEM W CIAZY NO PROSZE WAS..... POPROSTU ALBO WCHODZA TU SAME 12 ZE4 NIE WIEDZA OCO CH.....ALBO.............nocoments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliano
Jestem pełen podziwu że poswieca pani swój czas pomagajac innym i sam mam pytanie bo zaczalem sie bardzo stresowac po okolo 2 tygodniach od stosunku z moja dziewczyna i mam przez to totalne schizy poniewaz przedstawiam sytuacje Ona zaczela brac pigulki regularne co do godziny codzienie diane 35 brala je od pierwszego dnia nie chce tutaj napisac czegos nie tak bo nie do konca jestem zorientowany jednak zgodnie z ulotka wziela w terminie kiedy mozna ju kochac sie bez zabezpieczenia po 1 pigulce a my to zrobilismy miedzy 11 a 12 pigulka z jej pierwszego opakowania i zaluje ze jednak dodatkowo sie nie zabezpieczylem poniewaz pozbawilo mnie to teraz komfortu psychicznego poniewaz ona mowila ze nigdy sie tak dziwnie nie czula miala po pigulkach nastepujace objawy bol piersi i kilka razy nudnosci i bole glowy chyba z 5 razy podczas ich stosowania 9 dni po stosunku zrobila pre test i pokazal wynik negatywny z nerwow juz sam nie wiem znaczy ze nie jest w ciazy mimo to mam obawy poniewaz ona twierdzi ze dziwnie sie czuje domyslam sie ze to wynik dzialania hormonow jednak bardzo panikujemy oboje czy moje obawy sa uzasadnione bardzo prosze o odpowiedz i z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
krotko,zwiezle i na temat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliano
Dodam jeszcze ze miala wazny egzamin i po 21 pigulkach nie zrobila przerwy tylko wziela kolejne 10 i dopiero teraz zrobila przerwe bo ma dosc tych pigul zle sie po nich czuje i chce zmienic na inne zle sie czula jesli chodzi o te 5 razy podczas calego okresu ich stosowania a i z tydzien przed zaczeciem brania pigulek brala antybiotyki przez 4 dni jakies przeziebienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ata2222222
ok, skoro uważasz ze na 100% nie jestem w ciąży bo on skonczyl poza mna to dlaczego mowi sie, ze stosunek przerwyanwy to kkiepsa metoda?bo malo skuteczna.... przeciez w tym przeżroczystym płynie również sa plemniki...mimo ze to wytarllismy to mogly zostac tam jescze jakies plemniki.... a ten bol brzucha jest jakis inny niez przed okresem....tamten jest w podbrzuszu a ten centralnie na calym duzym brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po cytologii.Wyniki przyszły pocztą,zalecenie \"leczenie p/grzybicze\" i tyle. Zero recept, babo radź sobie sama:/ Tak więc szukam odpowiedniej kuracji dla siebie (ewentualnie partnera. 2 razy w życiu miałam upławy (obecnie lat 19), ostatnio ok. 2 lat temu. Nie odczuwam do teraz bólu ani innych objawów. Chcę jednak definitywnie pozbyć się grzybicy. Nie znam się na odpowiednich lekach, do lekarza nie chcę iść po tym jak mnie ostatnio niemile potraktowano. Dlatego proszę o pomoc i zweryfikowanie ułożonego przeze mnie planu leczenia. Na początek TANTUM ROSA, potem CLOTRIMAZOLUM (także dla partnera). W między czasie dieta z dużą zawartością jogurtów naturalnych. Na koniec ewnetualnie LACTOVAGINAL. Potrzebuję leków bez recepty. Dziękuję za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje rady
Dzień dobry pani doktor, mam pytanie... 27 sierpnia kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia, ( 9 sierpnia mialam okres) czyli 14 dni po owulacji +3 dni żywotnosci jajeczka. Jednak dla pewnosci zażyłam tabletke wczesnoporonną, kolejny okres miałam dostac 5 września, dostałam 2 dni późnej. Jednak wczoraj 18 września popołudniu odrobinke zaczeły pobolewac mnie piersi. Czy mogę byc w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść! Proszę mi doradzic co się ze mną dzieje. W kwietniu urodziłam dfziecko. W lipcu poraz pierwszy zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i to dwa opakowania bez przwrwy 7-dniowej. Przez cały okrtes brania tabletek anty. krwawiłam dzień w dzień ( plamiłam). odkąd przestałam brać to już nie plamię i nie mam już miesiąc okresu. nawet po zakończeniu tabletek nie dostałam okresu. Jak współzyliśmy z mężem to się zabezpieczaliśmy. Właściwie to nie mam żadnych objawow ciązy. Ale czy to normalne?? PS. Brałam Harmonet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isia..11..
Pani doktor... Być może to pytanie już się tu pojawiło, być może jest głupie, ale chcę się już pozbyć wątpliwości.. Czy aby tabletki antykoncepcyjne były prawie w 100% skuteczne (bo wiadomo, że w 100% skuteczne nie są), to trzeba je łykać o tej samej godzinie każdego dnia? Czy wystarczy jedna i ta sama pora dnia, np rano lub wieczór? Bo w ostatnim tygodniu (pierwszy tydzień nowego opakowania) brałam tabletki nie co równe 24 godziny, czasem było to 28 godzin, czasem 20 (nie pamiętam dokładnie w którym dniu jaki był odstęp czasu, jednak nigdy nie był większy niż 36 godzin) i teraz obawiam się, że mogłam zajść w ciążę po tym jak uprawiałam stosunek z moim chłopakiem po prawie 3-miesięcznej przerwie, gdyż od czasu tego stosunku jakoś \"inaczej\" się czuję, ale być może to tylko wymysł mojej głowy.. Dodam, że nie zapomniałam o ani jednej tabletce, tylko po prostu zażywałam je nie o tej samej godzinie każdego dnia. Proszę również napisać, w jakich sytuacjach jest możliwe zajście w ciążę podczas brania tabletek antykoncepcyjnych, bo czytałam już wiele, ale nie wiem czemu wierzyć, a czemu nie.. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIERNICZEK
Dawno mnie tu niie bylo.Pani doktor mam pytanie... czemu gdy dostaje okres tzn. gdy zaczynam krwawić to bolą mnie jajniki?A i żel mi pomógł jak narazie... nie mam bolesnych stosunków.Z góry dziękuje za odpowiedz i za dobre rady :) Serdecznie Panią pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIERNICZEK
Dawno mnie tu niie bylo.Pani doktor mam pytanie... czemu gdy dostaje okres tzn. gdy zaczynam krwawić to bolą mnie jajniki?A i żel mi pomógł jak narazie... nie mam bolesnych stosunków.Z góry dziękuje za odpowiedz i za dobre rady :) Serdecznie Panią pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIERNICZEK
Dawno mnie tu nie było.Pani doktor mam pytanie.. Czemu gdy dostaje okres tzn. zaczynam krwawić to bola mnie jajniki? A i żel mi pomógł poniewaz nie mam bolesnych stosunków.Z góry dziękuje za odpowiedż i za dobre rady :) Serdecznie Panią pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka...
hej dziewczynki, ja bralam krotko tabletki. wzielam jedno , opakowanie, i przy braniu drugiego przestalam w polowie tabsow, po 4 dniach dostalam miesiaczki, a teraz czekam na okres i mi sie spoznia. czy to mozliwe?? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika18
czy podczas gdy sie nie ma regularnej miesiaczki czy mozna zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara z krakowa
bralam antybiotyk duomox i pigulki jasmin. kochalam sie w 17 dniu cyklu z gumka.niby nie pekla ale boje sie ze cos sie moglo przedostac bo "wystrzal"byl wewnatz niestety. Czy mozliwe jest zajscie w ciaze? bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------->barbara z krakowa ..moim zdaniem nie ma szans :)...nie masz co sie zamartwiac :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia 1984
zwykle biore tabletki o 17 godzinie. jestem w trzecim tygodniu brania tabletek, ale wczoraj zapomniałm wziąć. dzisiaj mi się przypomniało rano taz o 6:30 jak zadzwonił budzik i odrazu łyknęłam tą zapomnianą wczoraj tabletkę. co w taki m przypadku. pierwszy raz mi się to zdarzyło. prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara z krakowa
dzidkuje Ci bardzo bo ja juz sie wystraszylam bardzo bo jak gumka to i wystrzal na zewnatrz praktykuje,a tu raz tak wyszlo i dlatego sie wystraszylam,bo moze w gumce sa jakies male dziurki ktorymi sie przedostaje?-zdarza sie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana AGA.
Barbaro gumke sprawdza sie po ....zapelniajac woda i widac czy nie bylo jakis przeciekow,umiejetne stosowanie gumki (dobre nawilzenie pochwy) i sprawdzanie daje super pewnosc nie trzeba sie pozbawiac przyjemnosci szczesliwego zakonczenia w pochwie! stosujemy z powodzeniem gumki od 20 lat i na ten czas moze 3-4 razy okazala sie wadliwa ......nie stosuje tabletek antykonc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana AGA.
Basiu zdarza sie ze moze byc dziurawa gumka jeszcze przed uzyciem dlatego -sprawdza sie czy opakowanie jest hermetycznie zamknieta(slynna Pani z kiosku bawiaca sie igla hi,hi) i date waznosci ,oczywiscie moze peknac w trakcie -zwykle dzieje sie to gdy nie jest zbyt dobrze nawilzona pochwa albo wrecz sucha ! a tak to jest ok sa mocne i wytrzymale ,nalezy jednak umiec ise z nimi dobrze obchodzic aby sie nie zsunela w trakcie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariejka28
Dzien dobry kobietki może wy mi odpowiecie? Staramy y sie od stycznia tego roku i jak narazie nic o mnie to od tego cyklu a dokladnie ok 15 dc biore luteine 2 X dziennie dopochwowo .Na pocztku czulam sie super zadnych dolegliwosic ,zadnego przybranai na wadze ,sama bylam zaskocozna reakcja tego leku teraz natopmiast od prau dni im termin @ sie zbiza tz dzis powinnam dostac brzuszek mnie bobolewa w dole i przechodzi raz na jden jajnik raz na drugi do tego sutki bola choc nie mocno i mam duzo bardzo duzo sluzu,jutro z polecenia mojego dr. am zrobic test choc watpie ze bedzie pozytywny tyle juz razy sie zawiodlam .Mam natomiast pytanie czy te bole to moga byc objawy luteiny ,czy w trakcie brania luteiny@ przychodzi zgodnie z terminem ,i ten sluz to pewnei od tabletek ,tak sobie tlumacze ,moze kotras z was tabletki?te leki bardzo prosze o rade . Podzdrawiam was goraco i serdzecznie dziekuje za wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_enigmatyczna
słuchajcie mam do was pytanie jak myślicie...przez 2 lata bralam logest, zaczelam gdyz okres mi sie zatrzymał na kilka miesięcy przez torbiele. przed tymi wakacjami postanowiłam zrobić przerwę i przy okazji ginekolog z powodu bolow glowy zalecił zmianę na novynette.podczas przerwy przez ponad 60 dni nie miałam okresu.robiłam test i w ciąży nie ejstem napewno...przypisał mi luteinę i kazał wziąć pierwszą tabletkę pierwszego dnia gdy pojawi się plamienie/krwawienie.tak też zrobiłam. w poniedziałek biorę ostatnią tabletkę z opakowania.jednak chciałabym nie robić tej przerwy 7 dniowej gdyż w czwartek wraca moj facet zza granicy w dodatku tylko na 3 dni.jak myslicie...czy jesli tak odrazu wezme te dwa opakowania to bede zabezpieczona ???dziekuje za ewentualne odpowiedzi moj lekarz jest nieuchwytny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snowka
Mam pytanie! Odebrałam wynik z cytologii robionej w ramach programu wczesnego wykrywania raka szyjki macicy. Jest następujący: rozmaz - grupa III. Nieprawidłowe komórki nabłonka płaskiego (ASC) - nieokreślonego znaczenia (ASC-US). Zalecono kolposkopię. Zastanawiam się co to bliżej oznacza? Szczerze mówiąc trochę się boję. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×