Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Witam dziewczyny, mam pytanie,kto teraz odpowiada na nasze pytania, skoro pani ginekolog juz z nami nie ma, przyznam ze nie zytam calego topiku a BARDZO POTRZEBUJE PORADY GINEKOLOGICZNEJ, czy jest tu jakis ginekolog poloznik,lub ktos orientujacy sie w temacie wczesnegoi plodu Pomozcie,odezwijcie sie,bo nie wiem kogo mam pytac. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozpaczona
niedawno kochałam sie z moim chłopakiem bez zabezpieczenia i to był bład ! był to nasz pierwszy raz i dlatego teraz sie boimy ;( ! a wiec wygladało ta tak w 90 % był to seks analny a w 10 % oralny , Nie miał wytrysku w środku ! dodam jeszcze ze mam regularny okres 28 dniowy czasmi 1-2 sie spuznia a przewidywane teraz krwawienie ma wystapic 16 pażdziernika a kochalismy sie 06 a wiec był to dzien płodny czy niepłodny ? jakie sa szanse ze doszło do zapłodnienia ? prosze o pomoc bo stres nas wykańcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wytrysku nie było do pochwy to ciąża jest wykluczona.... Zawsze możesz kupić test ciążowy i zrobic go już dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniad
Witajcie, jestem 11 miesięcy po cesarce i mam od poprzedniej ciąży przepukline pępkową. Dzis okres spóźnia mi drógi dzień (co mi się nigdy nie zdaża) test ciążowy robiłam dziś rano i wyszedł negatywny, to znaczy sama nie wiem czy negatywny bo dróga kreseczka była bardzo słabiutka prawie niewidoczna. Tyle ze ja z mężem nie kochałam się prawie przes cały miesiac tylko na 2 dni przed miesiączką bez zabezpieczenia. Czy jest możliwe że jestem ofiarą dodatkowego jajeczkowania, lub opuźnionego jajeczkowania?? A jeśli jestem w ciąży to czy istnieją jakieś zagrożenia związane z przepukliną pepkową?? pomóżcie mi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yonai**
Hej dziewczyny:)mam male pytanko...chce jutro wykonac test z moczu HCG...czy moglibyscie mi powiedziec cios o tym badaniu??czy jest ono pewne...bo slyszalam ze to zwykly test ciazowy...i niewiem czy sie oplaca na niego wydac 15 zl;/blagam odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkaa
niedawno mialam plamienie brązowe .. 4 dni po stosunko bez zabezpieczenia czy mogą one cos oznaczac .. ?? pierwszy razm miłam takie plamienie .. miesiaczke mialam tylke samo dni co zawsze .. ale miesiaczke dostalam tydzien przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mLoda a
jesli kochalam sie z chlopakiem w dzien domiewanego dostania okresu ale nie dostalam tego dnia a niestety pekla nam gumka tyle ze on wczesnie sie zorientowal i jeszcze nie doszedl ale slyszalam ze moze wystapic kropelkowanie po ostatnim razie....czy moge byc w ciazy? bo mam obrzmiale piersi ale mialam tez przed tym jak to sie stalo ale okres mi sie spuznia juz 4 dni.... nie wiem co mam myslec..... pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikola
Od trzech miesięcy po połowie cyklu strasznie bolą mnie piersi i tak jest aż do końca okresu. Oprócz tego kilka dni przed okresem zaczyna się brązowe plamienie. cykl mam trochę nieregularny od 27 do 35 dni. Co mi jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIDZIUS++++++++++
OD WCZORAJ BOLI MNIE LEWY JAJNIK (NAPRZEMIENNIE Z PRAWYM) JESTEM W 15 DNIU CYKLU,ALE OD 4 DNIA REGULARNIE KOCHALAM SIE Z MEZEM CO SADZICIE?POMOZCIE doadam,ze nigdy tak nie mialam.to dziwne klucie obudzilo mnie az w nocy...podobno zachodzi sie w ciaze zazwyczaj na dwa dni przed owulacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
Yonai- jeśli HCG z moczu, to rozumiem że taki kupiony w aptece; ja robiłam kilka razy i zawsze dobrze wskazywał możesz też zrobić test na HCG z krwi, w przychodni bez skierowania- wtedy masz 100% pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina29
Ja mialam też kłucie lewego jajnika przez tydzień przed miesiączką...dostałam miesiączkę....ale życzę powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana22
A tak nam obiecała że będzie odpisywała na każde nasze pytanie, no cóż takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że za duzu było tych pytań do Pani Doktor i ona przy małym dziecku też nie dawała czasowo rady na wszystko odpowiadać, a nie wypadało jej odpowiadać na 30-40% pytań. Poza tym wiele pytań bardzo często sie powtarzało i ciagle trzeba by pisać to samo... Załamać się można było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek_01112007
Pomóż mi....:(( Wczoraj uprawiałem pieszczoty z moja dziewczyną ona mnie myziala po penisie a ja ją po wargach stro... w pewnym momecie wyciagla reke z moich majteczek bez doprowadzenia do wytrysku a ja włorzyłem reke zeby sobie penisa poprawic i zaczołem kontynuowac myzianie jej... Czy ona moze przez to zajsc w ciąży... Pomocy bo nie wiemy co mamy robic :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Misiaczek_01112007
Zajscie w ciaze jest mozlewe, jednak musisz mi opowiedziec co ona w tym momencie robila i wszystko dokladnie opisz a z pewnoscia udziele ci prawidlowej odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palomka
mi tez pomozcie jestem zalamana..newiem co juz myslec.Mialam okres 13 wrzesnia zaznacze ze to byl 2 okres po odst tabsow..teraz juz mi sie spoznia 4 dni.Kochalam sie z gumka i byl tez stosunek przerywany zaluje tego:(objawow nie mam zadnych brzuc mnie nie boli zadnego sluzu nawet dzisiaj mierzylam temp 37.5 i sie martwie:(:(:(:(:(:(:(napiszcie cos newiem co mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ikola
brazowe plamienie przed okresem to normalne;) to jest cos takiego jak ta biala wydzielina tylko ze ta brazowa oznacza ze oczyszcza sie macica;) oczyszcza sie rzadko ale to normalne a z bolem piersi to niestyty powinnas zglosic sie do lekarza fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brązowe plamienia przed okresem NIE są normalne mimo, że często spotykane. Najczęściej świadczą o niedomodze lutealnej i należy to zbadać. Wizyta u lekarza wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana AGA.
Ikola ja tak mam od wielu lat bol piersi od polowy cyklu do konca okresu i nieregularnie plamienia brazowe u mnie to zaburzenia hormonow(niewielkie) ,mam nieregularne ,zbyt dlugie cykle, mialam kilka badan dopochwowych i usg piersi i nic sie nie dzieje tak jest i juz! a zaczelo sie podczas stosowania diane 35 i mimo ze nie biore jej juz pare lat ani innych to bol jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palomka -> po ostawieniu tabletek okres nie występuje tak, jak przed tabletkami, więc nie wiem na jakiej podstawie cokolwiek wyliczasz - organizm musi mieć czas, by dojśc do siebie. Nieregularność przez pierwsze miesiące to nic nienormalnego, spokojnie czekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowana AGA. A robiłaś badanie hormonów? Wskazane byłoby zbadać lh/fsh, estradiol, progesteron i prolaktynę. One mogą odpowiadać za nieregularne cykle, plamienia i zbyt silny PMS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona frania
Niepokoi mnie mój prawy jajnik.Nie wiem co sie dzieje ale czasami on sie powiększa i tak jakby wyskakuje.Nawet nie jestem 100% pewna czy to jajnik czy coś innego ale taki guzek pojawia mi się właśnie w okolicy jajnika.Nie wiem czy powinnam udać sie z tym do lekarza, bo jeśli to nic poważnego to nie będę sobie tym głowy zaprzątać!proszę napisz co to może być jeśli wiesz. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaaaaaaaaaaaaaa
mam pytanko... zaczełam brać tabletki Syndi-35, po jakim czase zapenią mi one ochrone antykoncepcyjną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek_0111
a więc tak... moja dziewczyna jest dziewicą... zacząłem ją myziać ściągając spodnie i majtki myziałem ją po wargach w pewnym momencie ona mnie rozpięła i włożyła rękę pod majtki i zaczęła myziać z 15min nie doprowadzając do wytrysku, jak przestała to ja włożyłem reke i dotykając penisa dwoma palcami poprawiłem go sobie... później przetarłem trochę palce o spodnie zacząłem jej dalej jeździć ręką po pachwinie... mogło dojść do zapłodnienia:( proszę pomóż mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek_0111
skoro nie doszlo do wytrysku to raczej ciaza jest nie mozliwa:) bo w koncu skoro bylo to tylko myzianie. jednak dla pewnosci twoja dziewczyna powinna isc z tym do ginekologa i sie upewnic. a ty!!! nie wstydz sie z nia o tym porozmawiac! to normalne;) a swoja droga to ty moglbys z nia isc do tego gina, a poczekac np na poczekalni bo raczej cie gin nie wpusci. Pamietaj takze o prezerwatywach.... bedzie bezpieczniej i nie bedzie juz takich zmartwien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Misiaczek_0111
to wyzej to do Misiaczek_0111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek_0111
to dzięki troche mnie uspokoiłaś... z ginekologiem to właśnie nie wiem.... bo mamy dopiero 17 lat... a nie chciałbym zeby coś sie stało...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla123
Cze tabletki POSTINOR przepisuje ginekolog ,czy moze sprzedadza mi je bez recepty,i po jakim czasie sa skuteczne jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela 20
jak to jest...moja kolezanka zrobila test ciazowy pare dni przed spodziewana miesiaczka i wynik wyszedl negatywny.jednak okres pojawil sie w 33 dniu cyklu jest ona w ciazy? radzilam jej ze jak sie skonczy miesiaczka to zeby powtorzyla tescik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×