Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katrinne

Kącik Piosenek Do ogniska

Polecane posty

Szła dzieweczka do laseczka do zielonego...ha,ha,ha... do zielonego...ha,ha,ha do zielonego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiirus
Podajmy sobie ręce w piosence! :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo to
i biesiada u Górnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deberoah22
A jaka to impreza bez Andrzeja?No sorry ale ja tańcze tylko z Jędrusiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to puka czy wali
co racja to racja, już poszedł do wyrka :D to se z wami pośpiewam :D to jest trendy dwaaa gołębieee w górę wzbiły sięęęęe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiirus
Jak dobrze nam zdobywać góry I młodą piesią chłonąć wiatr Prężnymi stopy deptać chmury I palce ranić o szczyt Tatr macie młode piersi! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deberoah22
bara bara bara riki tiki tak jeśli masz ochote daj mi jakiś znak wow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieć w uszach szum, strumieni śpiew, A w żyłach roztętnioną krew. Hejże hej! Hejże ha! Żyjmy więc, póki czas, Bo kto wie, bo kto zna, Kiedy znowu ujrzym was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiirus
Jestem sobie Krakowianka, faj duli, faj duli, faj Mam fartuszek po kolanka, faj duli, faj duli, faj A spódniczkę jeszcze wyżej, faj duli, faj duli, faj Żeby chłopców ściągnąć bliżej, faj duli, faj duli, faj Kiedy idę do kościoła, faj duli, faj duli, faj Chłopców przy mnie dookoła, faj duli, faj duli, faj Na jednego mrugnę oczkiem, faj duli, faj duli, faj A drugiego trącę łokciem, faj duli, faj duli, faj A trzeciemu dam buziaka, faj duli, faj duli, faj A czwartemu dam kopniaka, faj duli, faj duli, faj Z piątym pójdę do kawiarni, faj duli, faj duli, faj Z szóstym pójdę do sypialni, faj duli, faj duli, faj Każda ładna Krakowianka, faj duli, faj duli, faj Ma fartuszek, nie ma wianka, faj duli, faj duli, faj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deberoah22
Alez On już tu jest, nie widzisz?Wywija ze mną na parkiecie, jak on sie porusza, te jego kocie ruchy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to puka czy wali
teściowooo ty staryyy rowerze gdy patrzę na ciebie cholera mnie bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiirus
Pije Kuba do Jakuba, Jakub do Michała Pijesz ty, piję ja, kompanija cała A kto nie wypije, tego we dwa kije Łupu, cupu, łupu cupu, tego we dwa kije Pili nasi pradziadowie, każdy wypił czarę Jednak głowy nie tracili, bo pijali w miarę Kto nad miarę pije, tego we dwa kije Łupu, cupu, łupu cupu, niech po polsku żyje! Pili nasi pradziadowie, nie byli pijacy Byli mężni pracowici, bądźmy i my tacy A kto nie wypije, tego we dwa kije Łupu, cupu, łupu cupu, niech po polsku żyje! -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiirus
teściowa nadciągnęła? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deberoah22
To już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni możemy już iść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to puka czy wali
Teściowo ty stary rowerze, juz ino pedałów ci brak pedały ci można doprawić i Jadymy na tobie w świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to puka czy wali
Żebym miał spirytus, Nikomu bym nie dał, Spirytus bym wypił, Butelkę bym sprzedał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dobrze jest, dobrze jest [wolną panną] być Dobrze jest, dobrze jest [wolną panną] być z kolegami wódkę pić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to puka czy wali
Czterech łysych się zebrało, Rolkę papy ukraść chciało, Lecz daleko nie uciekli, Bo aniołki ich przywlekli. 2. Posadzili łysych w więzieniu, Żeby główki mieli w cieniu, Żeby włoski odrastały, Żeby papy już nie brały. 3. Trzeba łysych pokryć papą, Lecz funduszy nie ma na to. My fundusze zdobędziemy Łysych papą pokryjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsiąść do pociągu bylejakiego, nie dbać o bagaż, nie dbać o bilet ściskając w ręku kaaaamyk zielony patrzeć jak wszystko zostaaje w tyyyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to puka czy wali
Jestem mała papużka I jem też malutko Bo maja pani, moja pani jest skąpa Codziennie śledzia daje mi lecz ja nie będę go jeść Bo wolałabym, wolałabym Pić colę, jeść lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokazujemy palcami jaka papużk
jest mała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to puka czy wali
ślepia mi sie już sklejają, nie chcę walnąc o klawiaturę, więc ide spać, umówmy sie na jutrzejszy wieczór :) jeszcze raz hahary i dobranoc HAHARY 1. Stare baby powiadały, że Hahary wyzdychały Ref. A Hahary żyją i gorzołe piją Z góry spoglądają, wszystkich w nosie mają 2. A mój dziadek był fryzjerem golił ludzi glanc papierem 3.Moja ciocia z Ciechocinka robi siusiu co godzinka 4.Co godzinka, co momencik, bo mom mały instrumencik 5. Jedna baba drugiej babie wsadziła do oka grabie 6. Baba krzyczy, baba wrzeszczy a grabisko w oku trzeszczy 7. Jak jej grabie wyciągali to jej oko rozerwali 8. A mój wujek był górnikiem kopoł węgiel scyzorykiem 9. Nasypali babci soli niech się babcia odpinkoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiirus
Dobranoc wszystkim biesiadnikom! :P:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×