Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katrinne

Kącik Piosenek Do ogniska

Polecane posty

Biorę udział w tamtej rozmowie... ale tam nie spiewamy piosenek. Ech...ludzie są coraz mnie rozrywkowi:(:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impreza się przeniosła
to moze znasz pogiętego Michała?:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze czas zakonczyc ? \"ogniska juz dogasa blas, braterski splecmy krag, w wieczornej ciszy w swietle gwiaz, ostatni uscisk rak kto raz przyjazni poznal moc, nie bedzie trwonil slow przy innym ogniu w inna noc - do zobaczenia znow nie zgasnie tej przyjazni blas co polaczyla nas, nie pozwolimy by ja starl nieublagany czas kto raz przyjazni poznal moc, nie bedzie trwonil slow przy innym ogniu w inna noc - do zobaczenia znow\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impreza się przeniosła
moze jeszcze go poznamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impreza się przeniosła
na tamtym topiku go pogięło :D moze wpadnie tutaj?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impreza się przeniosła
moze wpadnie jutro?:D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to puka czy wali
POBUDKAAAAAA!!!!!!!!! wstać konim wody dać! Ja już dzwonię poł godziny a wy śpicie...... a tak wogóle to dzień dobry biesiadnikom 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to puka czy wali -> No, weź, aż mnie głowa rozbolała, tak się drzesz:D:P Dzień dobry🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez chce zawyć przy ognichu :D a co! Kiedy rum zaszumi w głowie cały świat nabiera treści Wtedy chetnie słucha człowiek Morskich opowieści Hej ha!Kolejke nalej! Hej ha!Kielichy wznieśmy! To zrobi doskonale morskim opowieściom! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czorcica -> Zapraszamy:) ...ale coś pusto dzisiaj przy ognisku:( To ja tak cichutko i delikatnie: Biały miś, biały miś, dla dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik się gdzieś zawieruszył:( aż przykro. Gdzie mi wszyscy pouciekali? Ja sobie zaśpiewam tak cichuto: Mój sokole, chmurnooki, pytaj o mnie gór wyskoich, Pytaj o mnie lasów mądrych i uwolnij mnie... A jak będziecie grzeczni to się podzielę pyszną kiełbaską z ogniska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym jeszcze pośpiewała
:D lalalalalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×