Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VitaminA

jakie spodnie maskuja plaska pupe? figura- rurka

Polecane posty

mam figure typu rurka:/ malo zaznaczona talia, dosyc plaski tylek no i spore uda....Atutem jest glownie duzy biust. Zawsze jak wchodze do sklepu to pierwsza rzecza ktora ogladm sa spodnie , a i tak juz dawno zadnych nie kupilam... bo kompletnie nie wiem jakie:( Nie jestem grubasem , choc musze przyznac ze jestem\"ubita\" (160cm ,58kg) Gdzies przeczytalam ze male kieszenie maskuja plaska pupe, ale moda mi w planach miesza i nigdzie takich nie znalazlam.Macie jakies propozycje? pozdrawiam VitaminA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybierz tuniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialbym miec plaski tylke
nos spodnie z aplkacjami duzymi aplikacjami widocznymi z daleko to poszerzy i optycznie zwiekszy pupcie ;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->chcialbym miec plaski tylke -Problem w tym ,że chcę żeby wyglądała wypuklej ale nie szerzej. --->agret -Kieszenie mogą sporo zdziałac, tylko jakie powinny byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkkiii
Mam podobny problem. Kiszenie - w zasadzie wszystkie, byle wypukłe, z klapkami itd. Typ spodni - u mnie sprawdzają sie najlepiej takie typu bojówki z dużą ilością kieszeni i nogawkami na dole na gumkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkkiii
W każdym razie najgrosze co może być, to spodnie z całkowicie gładką pupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaalinkaa
to ubieraj długie najlepiej ciemne spodnie w pionowe paski najlepiej z kieszeniai z tyłu. do tego szpilki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×