Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Meg to dziwne... Poczytaj sobie tę instrucje w pomocy na stronie GGa potem spróbuj jeszcze raz zainstalowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz coś mnie trafi- jestem jak blondynka z kawalu , to ustrojstwo mnie przerasta. Teraz wiem dlaczego dzieci mają informatyke już w przedszkolu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisać w ulubione jest bardzo prosto , klikasz na słowo ulubione które masz na samej górze ( tylko wtedy , gdy jesteś na naszej stronie ) , to słowo będziesz miała rozwinięte , klikasz na dodaj do ulubionych i nie musisz już nic więcej robić . A potem jak będziesz chciała pogadać , to znowu klikasz na ulubione i tam bedziesz miała tytuł wątku ufffff to chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się pogubiłam , Meg , Buber czy mówicie o gg czy o ulubionych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA z gg czekam na corke, dzięki za ulubione. - na kafe są -moje tematy ,jak to wpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie koniec na dzisiaj i komputer też wolny,więc poklikam troszeczke. Z moją sunią już jest w miarę dobrze.Tylko na noc muszę jeszcze dawać pyralginę w zastrzyku bo piszczy i widać,że ją boli.Lekarze mówią,że jak na jej wiek to kondycję ma świetną. meg \" z moimi tematami \" to jest tak,że poprostu klikasz na krzyżyk przy tym temacie,który chcesz sobie dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy spis tematów-moge wybrać te ktorymi jestem zainteresowana. mam ułatwiony dostęp- szybciej moge je znależć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
podziwiam jaksobie tak dyskutujecie o kompie i gg dla mnie to magi czarna . ALe to nad goniem by móc z wami gadać . mogłam napisać do Was bo moi panowie mi pozwolili na kilka słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:D naprawde czasami czuje się jak blondynka z kawału. 765--> szkoda że nie czytałaś tego co i jak! pisałam jeszcze niedawno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze chwilę mi rodzina pozwala :) kafe cieszę się że zpieskiem ok, pracowałaś ? Cały dzień cię unas nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc:D Jutro ide na caly dzień do pracy, zaglądne wieczorkiem. wszyscy idą lulu czy ktoś zostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże sorry za błędy , chyba powinnam już odpocząć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc paniom 🖐️ Zajrzę jeszcze co w TV pokazują :) Może jakis kabaret (czyli polityka) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze też chwilke, dobranoc buber- kolorowych snow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można powiedzieć że też pracuje z dziećmi:D Pracuje w akademiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , to rzeczywiście z dziećmi :D , ale chyba większość studentów to fajni ludzie , z powodu mojej córki znam ich trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
Mega czytałam ale ja się szybko denerwuję gdy coś mi nie wychodzie ale teraz mam motywację jak chce klikać aja jestem blondynkom i czasemsłuży mi to za obronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż akurat moja córka nie mieszka w akademiku , to lubię jej przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie można powiedzieć że mlodzi ludzie nie są tacy żli ,jak potocznie się mowi. 765->Ja pisalam o blondynkach z kawalu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pobędę jeszcze troszkę.Póżno wypiłam kawusię i jeszcze troche wytrzymam. a1sa jeśli chodzi ci o pracę w sensie,że gdzieś tam trzeba iść i siedzieć caly dzien -to nie.Ja pracuję w domu a raczej na podwórku.Bywa,że trzeba też czasem i w nocy załatwić klientów.Ale nie nażekam.W moim mieście dla kobiety po 40-tce o pracy nie ma co marzyć.Jeśli nawet coś się trafi to za 600-700zł.To ja dziękuję.Nie mówię,że robię kokosy,ale przynajmniej jestem sama sobie panią no i jestem w domu.Nie będę ukrywać,że wychodzi trochę więcej -600-700zł. ale na tydzień. No, muszę wyprowadzić rekonwalescentkę na podwórek.Wracam za chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż mieszkał w akademiku i ja tam do niego jeździłam , no to ci powiem , oni potrafili zaleźć za skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
wiem że o blondynkach z kawału ale dla mnie to własnie jest wykręt jestem z ślaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×