Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Meg napisz jeszcze raz jaki masz problem po kolei ok? Szept a byłem raz na Twoim topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tort makowy
Lepiej wy mi napiszcie co robić:( mam -instalacja gg- musze nacisnąć zgadzam się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg zainstaluj GG po prostu komendą \"instaluj\" i zarejestruj sie - program narzuci Ci numer ale musisz zapamiętac nick i hasło jeśli chcesz swoje GG zabezpieczyć hasłem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz znikam ,zrobić kolacje synkowi, zaraz wraca mąz i trzeba go dopieścić:D bynie czuł się zaniedbywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam tak, (chyba )i nic nie wyszło, ja mam już zainstalowane córki i syna gg. Tak mam poczte na neostradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam tylko syna a córki znikneło> bojem sie:( nawtyka mi jak wroci!!!! już sie niedotykam do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam- mam tą instalacje, robiłam tak jak piszą -dalej itp. poteb zniknol pasek instalacji a razem z nim ikonka corki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg nie przejmuj sie zarejestrowany użytkownik znajduje się na serwerze GG . Jesli corka pamięta Nazwę i hasło to go odzyska:) Pozdrawiam serdecznie. Nie stresuj sie tym tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć . Ja też zrobiłam wszystko wg instrukcji , wykasowałam spika córki :o , ale u mnie wyskakuje cały czas komunikat , że nie można połaczyć się z serwerem rejestracyjnym . I przypomniało mi się jak córka mi mówiła , że ona też tak miała i dlatego zainstalowała sobie spika , może ja też powinnam tak zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
hej czy można czasem z wami poklikać jak dostanę się do kompa Meg ja też często coś psuję dzieciom na kompie bo niestety jest on dla mnie magią . Jestem ciekawa czy odzyskałaś to gg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 witamy cię .im nas więcej tym weselej , a gdzie się wszyscy podziali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa__ dziwne....to co piszecie z Meg Wiesz, może szawnkować centralny serwer GG. Hmmm dziwne. Jeżeli chodzi o inne komunikatory to GG jest najpopularniejszy. Wiekszosć internautów go używa. Wiec naprawdę polecam zainstalowanie go. Moze waszer firewalle blokuja GG? o To mozę byc przyczyna waszych klopotów Firewall= zapora bezpieczeństwa systemu windows..Ale niekoniecznie to skoro wasze dzieci mają to zainstalowane. Na odległośc trudno coś wymyśleć. Więc najlepiej byłoby gdybyście jednak zapedziliście wasze pociechy do założenia wam kont:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber ja mam to fire cos tam :) i chyba masz rację poczekam aż córka wróci z wakacji i mi w tym pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
i znów otwałam kiklka reklam zamiaz do was poklikać ale moja corka ma ubaw mama na kompie grozi katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra , to wam poopowiadam. Kończą się wakacje , jeszcze miesiąc temu ,o tej porze było widno na dworze . Jeśli chodzi o mnie to niedługo dopadnie mnie jesienna deprecha . Lubię jesień , ale jakoś tak mnie nastraja nieoptymistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 , ja też tak początkowałam , ale nie zrażaj się , jutro będziesz tylko śmigać po klawiaturze . Wpisz nas sobie w ulubione to nie zgubisz i zawsze będziemy na wierzchu , a Ty córka się nieśmiej , tylko pomagaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
kiedy tego nie umię zrobić a osoby które potrafią wyszły ale się poprawie a co do jesieni to ją lubię te koloroweliście i czasem nawet dzeszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
moja córka też nie wie jak wpisć to do ulubionych ale znajdę sposób muszę zejść bo wracają pozostali użytkownicy . Więc narka kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszyscy śpią , a zaraz zaczyna się szkło i znów będziemy gadać w przerwie na reklamy . Kafe , jak z twoim psiakiem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:D rodzinka śpi, aja szykuje sie na jutro do pracy. z gg -klapa.:( Nawet w ulobione nie umiem wpisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×