Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

to jeszcze ja:)馃尰 Z okazji Dnia Kobiet samych u艣miech贸w na waszych twarzach,pogody ducha ,spe艂nienia marze艅 tych wielkich i tych ma艂ych,偶ycze ja :D馃尰 :D 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Meg dzi臋ki za 偶yczenia , ja te偶 wszystkim kobietkom 偶ycz臋 wszystkiego najlepszego

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
w dniu tak szczeg贸lnym chc臋 z艂o偶y膰 Wam 偶yczenia zdrowia du偶o mi艂o艣ci od najbli偶szych i cierpliwo艣ci do nich radosci z drobiazg贸w i marze艅 spe艂nienia by diety si臋 powiod艂y i waga opad艂a i wszystkiego naj naj lepszego drogie PANIE

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam:) dzisiaj ju偶 zrobilam troszke kilometr贸w, ci臋zko bez samochodu:( ale ci膮gle sobie m贸wie ze to te偶 膰wiczenia, zawsze troszke kalori spale:) Jak wam mija ten 艣wi膮teczny dzie艅? mnie jak codzie艅 ,m膮偶 sobie przypomnia艂 niedawno 偶e dzisiaj 8 marca. zagl膮dne wieczorkiem ,mo偶e kto艣 te偶 b臋dzie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam widze 偶e dzisiaj tu cichutko, wszyscy 艣wi臋tuj膮 ? mnie te偶 oczka si臋 zamykaj膮 ,ale czekam na c贸rcie jest na 18-ce u kolezanki ,ma wr贸ci膰 o 24.a jutro rano do pracy:(najgorsze to wstawanie na autobus,a i powr贸t niezbyt dogodny ,k膮cze prace o 19 ,a autobus mam 20.30 . w domu b臋de o 21. do zobaczenia w poniedzia艂ek , mi艂ej niedzieli.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mi艂ej niedzieli:) Dzie艅 kobiet jak co dzie艅nic mi艂ego mnie nie spotka艂o bo u mnie twierdz膮 偶e to dawne 艣wi臋to

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja tez nie obchodz臋 dnia kobiet , bo m贸j m膮z dba o mnie ca艂y rok , a raczej obchodz臋 go inaczej , bo w tym dniu s膮 urodziny mojego syna i to jest dla nas 艣wi臋to . S艂uchajcie , mam nadziej臋 ,偶e co艣 sie ruszy w moim odchudzaniu , bo postanowi艂y艣my robic to w grupie - wsp贸lna dieta i wdsp贸lne wyj艣cia do si艂owni . Wszystkie mamy nadzieje , ze to co艣 da

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Gdzie艣cie si臋 podzia艂y - 艂adna pogoda , to spacerujecie :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej nie ma nikogo???:( porz膮dki 艣wi膮teczne robicie???:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam Ja ci膮gle w biegu, dopadlo mnie chyba to przesilenie wiosenne,chodze ci膮gle zm臋czona i niewyspana. dzisiaj zeszlam z nocki a jutro mykam na dzie艅i w czwartek te偶 ( musimy wyko偶ysta膰 stare urlopy) dzisiaj niby w domu ,a nic nie odpocze艂am.I jeszcze te nieszczesne dojazdy :( M膮偶 juz w domu by艂 w poniedzia艂ek u ordynatora ,ten ledwie zerkno艂, powiedzia艂 偶e 艣liczny poatrunek 偶ona zrobila , i mo偶na b臋dzie, przyje偶dza膰 raz w tygodniu na oddzia艂. ta rana wygl膮da strasznie ,r贸偶ne juz widzialam ,ale to wygl膮da jak 艣wie偶a r膮banka, mam nadzieje 偶e zacznie si臋 szybko goi膰 i b臋d膮 poma艂u to zszywa膰. Dzisiaj wydawalo mi si臋 偶e jeden szew ktory jest z boku ,jako艣 chyba naderwa艂 sk贸re i trzyma si臋 tylko z jednej strony.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
musia艂am znikn膮c na chwile. nie potrafie wam tego opisa膰 ,ta rana nie wygl膮da jak po zabiegu ,tylko jak przed zabiegiem a po wypadku .bryyy, naprawde nie przesadzam. dzieciaki gonia mnie od klawiatury mo偶e uda mi sie zagl膮dn膮c jutro wieczorem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam . Meg , a mo偶e warto by by艂o , 偶eby ten lrkarz obejrza艂 m臋偶a troch臋 dok艂adniej . Ja te偶 jestem os艂abiona , mysl臋 ,偶e to wiosna , ale troche i dieta , bo sie zapar艂ysmy i 偶adna nie popuszcza . Mo偶e to jest metoda ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam do艂膮czam do zm臋czonych pan a mnie dodatkowo bez powodu chce si臋 p艂aka膰 jest to uci膮偶liwe:( . meg a mo偶e gdzie艣 prywatnie t臋 ran臋 pokaza膰 albo jaka艣 przychodnia co ma z kas膮 chorych kontrakt poszukaj je艣li Ci臋 to niepokoji. 偶ycz臋 si艂 :):):) i powodzeniaa1saw odchudzaniu bo ja kiepsko przestrzegam diet臋 ci膮gle co艣 podjdam:( a to 偶le:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Paskudna pogoda - leje , zimno - gdyby nie dieta , to napi艂abym si臋 piwa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam panie ale sobie lenistwo przygotowa艂am wpad艂o mi co艣 do oko i musia艂am pojs膰 do przychodni a tam piel臋gniarka nie umia艂a wyj膮膰 bo wbi艂am to do t臋cz贸wki i wyl膮dowa艂am na odziale okulistycznym . mam opatrunek nic nie widz臋 na lewo oko i leniuchuj臋 a napiwo te偶 mam ochot臋 a nie mog臋 .Za oknem mokro i zimno . koncz臋 bo litery mi si臋zlewaj膮> pa pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
765 ja my艣l臋 偶e to nie ty sama a g艂upi los zgotowa艂 ci to nadprogramowe lenistwo . Ale cho膰 jednym okiem na nas zerkaj i napisz choc jedno zdanie . POzdrawiam ciebie i twoje oko . Mam nadzieje 偶e do 艣wi膮t ci sie zagoi . Skr贸ci艂am sobie stopk臋 , bo ta poprzednia zacz臋艂a mi sie rozrasta膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wszystkie zapracowane przed 艣wi臋tami - ja na razie stroj臋 palm臋 , a Wam jak mija sobota przed niedziel膮 palmow膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam ale mi by艂o wczoraj smutno bez Was wi臋c dzi艣 偶ycz臋 mi艂ej soboty . oko podgojone a ja mykam my膰 okna do mamy w tygodniu nie mam jak wi臋c dzi艣 musz臋 a jeszcze mi tramwaj nie jezdzi bo co艣 robi膮 . Narka . Napisz臋 jak wr贸c臋:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie w niedziel臋 palmow膮 - mi艂ego 艣wi臋towania 馃尲 馃尲 馃尲 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mwg12
witajcie 765---> jak tam oko? u mnie nic lepiej ,m膮偶 ma zrobiony posiew ,wzieli wymaz z rany, w 艣rode b臋dzie wynik. Mnie te偶 dopad艂o chor贸bsko, niespodziewanie i bardzo mocno. Katr kaszel gor膮czka wszystko naraz.Ca艂y tydzie艅 pracowa艂am ,bo odbieramy zaleg艂e urlopy. Teraz moja kolej mam wolne a偶 do wtorku( ide na noc) a tu mnie powali艂o. dzisiaj ju偶 troszke lepiej ,gor膮czka spada, ale kaszel rozk艂ada mnie na 艂opatki. mam nadzieje偶e jutro b臋dzie troszke lepiej, i co艣 zrobie w domu. nawet palme mam kupn膮 bo nie mia艂am si艂y wczoraj jej zrobi膰 . wczoraj mia艂am ochote zabi膰 m臋偶a, c贸rka zresetowa艂a ruter od komputera i nie umia艂a go ponownie uruchomi膰 wi臋c m膮偶 wezwa艂 na pomoc m臋偶a siostrzenicy . Ja po pracy w nocy pad艂am jak zabita, obudzi艂am si臋 o 12, wygl膮da艂am okropnie dobrze 偶e syn mnie poinformowa艂 偶e w艂a艣nie go艣cie podjechali pod dom. chyba nie by艂am wzorow膮 pani膮 domu, ale gor膮czka mnie powali艂a . a moj m膮偶 jak skowronek prawie zaproponiowa艂 im obiad ,kt贸rego nie mia艂am , dosta艂am obiad od mamy, zupe i go艂膮bki ,kt贸ra wiedzia艂a 偶e jestem chora. Porcje raczej wyliczone ,ci臋zko by by艂o obdzieli膰 dodatkowe cztery osoby. Faceci nie my艣l膮 ,m膮偶 tylko my艣la艂 o swoim interneci , bo b臋d膮c na zwolnieniu cz臋艣to si臋dzi przed komputerem. Jaka pogoda u was ,bo u mnie paskudnie pada. ide szykowa膰 dzieciacki do koscio艂a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam widze 偶e wszyscy zabiegani,a mo偶e odpoczywaj膮? dzisiaj rodzinka ,uzna艂a ,ze skoro wsta艂am ,to ju偶 mi lepiej, wi臋c moge ju偶 funkcjonowa膰 normalnie. Mo偶e to i lepiej, jako艣 si臋 rozchodzi艂am nawet mimo niedzieli sprz膮tne艂am szafe na korytarzu. gor膮czki ju偶 nie mam ,a mo偶e to aspiryna dzia艂a. Od jura zaczynam dzia艂a膰 na polu kuchennym . Kolorowych sn贸w, dobranoc:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie . Pogoda jest tak do艂uj膮ca , 偶e nic mi si臋 nie chce robi膰 , pocieszam si臋 ,偶e przed 艣wi臋tami mamy troch臋 wolnego , to nadrobi臋 ( mam nadziej臋 ), na okr膮g艂o bym spa艂a , a jeszcze na dodatek dzi艣 powinnam dosta膰 @ , co wp艂ywa dodatkowo na moje samopoczucie ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam u mnie te偶 samopoczucie pod psem, niby co艣 robie ale jako艣 zabiera mi to dwa razy wi臋cej czasu ni偶 normalnie. dzisiaj ide na noc do pracy, wi臋c jutro mam wolne to mam nadzieje 偶e nadrobie. dalej siedze w szafkach kuchennych:( zmykam bo nigdy nie sk膮cze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
DZiewczyny w艂a艣nie mia艂a m pyta膰 czy te偶 macie taki fatalne samopoczucie ale przeczyta艂am 偶e tak ja mam takie lenia w d....... 偶e od godziny patrz臋 w komputer i my艣le o myciu okien ale mi si臋 niechce ato ju偶 wtorek. Musz臋 si臋 sprz臋偶y膰 ale mam lenia .To narka id臋 poudawa膰 mycie okien:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no po prostu masakra , ca艂y dzie艅 poleguje .艂a偶臋 z k膮ta w k膮t , jedyne co uda艂o mi sie dzi艣 zrobi膰 to wstawi膰 i wyj膮膰 pranie i zakupy , reszta le偶y od艂ogiem, trzymajcie si臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mi艂ego dnia :) okien nie umy艂am ja nie mam si艂:( . Co to si臋 dzieje znami:(,pa pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam, wprawdzie okna mam umyte, kuchni臋 od艣wie偶on膮, to jednak tez nic mi si臋 nie chce, wla艣nie tu siadlam bo mam wolne, a przede mn膮 zakupy i porz膮dek 艂azienki, najlepiej to..... no wla艣nie nawet nie wiem co bym robila. Zycz臋 Wam wszystkim ZDROWYCH i Wesolych Swi膮t, nawet moga by膰 leniwe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×