Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

to jeszcze ja:)🌻 Z okazji Dnia Kobiet samych uśmiechów na waszych twarzach,pogody ducha ,spełnienia marzeń tych wielkich i tych małych,życze ja :D🌻 :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg dzięki za życzenia , ja też wszystkim kobietkom życzę wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dniu tak szczególnym chcę złożyć Wam życzenia zdrowia dużo miłości od najbliższych i cierpliwości do nich radosci z drobiazgów i marzeń spełnienia by diety się powiodły i waga opadła i wszystkiego naj naj lepszego drogie PANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dzisiaj już zrobilam troszke kilometrów, cięzko bez samochodu:( ale ciągle sobie mówie ze to też ćwiczenia, zawsze troszke kalori spale:) Jak wam mija ten świąteczny dzień? mnie jak codzień ,mąż sobie przypomniał niedawno że dzisiaj 8 marca. zaglądne wieczorkiem ,może ktoś też będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze że dzisiaj tu cichutko, wszyscy świętują ? mnie też oczka się zamykają ,ale czekam na córcie jest na 18-ce u kolezanki ,ma wrócić o 24.a jutro rano do pracy:(najgorsze to wstawanie na autobus,a i powrót niezbyt dogodny ,kącze prace o 19 ,a autobus mam 20.30 . w domu będe o 21. do zobaczenia w poniedziałek , miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej niedzieli:) Dzień kobiet jak co dzieńnic miłego mnie nie spotkało bo u mnie twierdzą że to dawne święto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie obchodzę dnia kobiet , bo mój mąz dba o mnie cały rok , a raczej obchodzę go inaczej , bo w tym dniu są urodziny mojego syna i to jest dla nas święto . Słuchajcie , mam nadzieję ,że coś sie ruszy w moim odchudzaniu , bo postanowiłyśmy robic to w grupie - wspólna dieta i wdspólne wyjścia do siłowni . Wszystkie mamy nadzieje , ze to coś da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieście się podziały - ładna pogoda , to spacerujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie ma nikogo???:( porządki świąteczne robicie???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ja ciągle w biegu, dopadlo mnie chyba to przesilenie wiosenne,chodze ciągle zmęczona i niewyspana. dzisiaj zeszlam z nocki a jutro mykam na dzieńi w czwartek też ( musimy wykożystać stare urlopy) dzisiaj niby w domu ,a nic nie odpoczełam.I jeszcze te nieszczesne dojazdy :( Mąż juz w domu był w poniedziałek u ordynatora ,ten ledwie zerknoł, powiedział że śliczny poatrunek żona zrobila , i można będzie, przyjeżdzać raz w tygodniu na oddział. ta rana wygląda strasznie ,różne juz widzialam ,ale to wygląda jak świeża rąbanka, mam nadzieje że zacznie się szybko goić i będą pomału to zszywać. Dzisiaj wydawalo mi się że jeden szew ktory jest z boku ,jakoś chyba naderwał skóre i trzyma się tylko z jednej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam zniknąc na chwile. nie potrafie wam tego opisać ,ta rana nie wygląda jak po zabiegu ,tylko jak przed zabiegiem a po wypadku .bryyy, naprawde nie przesadzam. dzieciaki gonia mnie od klawiatury może uda mi sie zaglądnąc jutro wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Meg , a może warto by było , żeby ten lrkarz obejrzał męża trochę dokładniej . Ja też jestem osłabiona , myslę ,że to wiosna , ale troche i dieta , bo sie zaparłysmy i żadna nie popuszcza . Może to jest metoda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dołączam do zmęczonych pan a mnie dodatkowo bez powodu chce się płakać jest to uciążliwe:( . meg a może gdzieś prywatnie tę ranę pokazać albo jakaś przychodnia co ma z kasą chorych kontrakt poszukaj jeśli Cię to niepokoji. życzę sił :):):) i powodzeniaa1saw odchudzaniu bo ja kiepsko przestrzegam dietę ciągle coś podjdam:( a to żle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paskudna pogoda - leje , zimno - gdyby nie dieta , to napiłabym się piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie ale sobie lenistwo przygotowałam wpadło mi coś do oko i musiałam pojsć do przychodni a tam pielęgniarka nie umiała wyjąć bo wbiłam to do tęczówki i wylądowałam na odziale okulistycznym . mam opatrunek nic nie widzę na lewo oko i leniuchuję a napiwo też mam ochotę a nie mogę .Za oknem mokro i zimno . konczę bo litery mi sięzlewają> pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 ja myślę że to nie ty sama a głupi los zgotował ci to nadprogramowe lenistwo . Ale choć jednym okiem na nas zerkaj i napisz choc jedno zdanie . POzdrawiam ciebie i twoje oko . Mam nadzieje że do świąt ci sie zagoi . Skróciłam sobie stopkę , bo ta poprzednia zaczęła mi sie rozrastać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie zapracowane przed świętami - ja na razie stroję palmę , a Wam jak mija sobota przed niedzielą palmową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale mi było wczoraj smutno bez Was więc dziś życzę miłej soboty . oko podgojone a ja mykam myć okna do mamy w tygodniu nie mam jak więc dziś muszę a jeszcze mi tramwaj nie jezdzi bo coś robią . Narka . Napiszę jak wrócę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielę palmową - miłego świętowania 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwg12
witajcie 765---> jak tam oko? u mnie nic lepiej ,mąż ma zrobiony posiew ,wzieli wymaz z rany, w środe będzie wynik. Mnie też dopadło choróbsko, niespodziewanie i bardzo mocno. Katr kaszel gorączka wszystko naraz.Cały tydzień pracowałam ,bo odbieramy zaległe urlopy. Teraz moja kolej mam wolne aż do wtorku( ide na noc) a tu mnie powaliło. dzisiaj już troszke lepiej ,gorączka spada, ale kaszel rozkłada mnie na łopatki. mam nadziejeże jutro będzie troszke lepiej, i coś zrobie w domu. nawet palme mam kupną bo nie miałam siły wczoraj jej zrobić . wczoraj miałam ochote zabić męża, córka zresetowała ruter od komputera i nie umiała go ponownie uruchomić więc mąż wezwał na pomoc męża siostrzenicy . Ja po pracy w nocy padłam jak zabita, obudziłam się o 12, wyglądałam okropnie dobrze że syn mnie poinformował że właśnie goście podjechali pod dom. chyba nie byłam wzorową panią domu, ale gorączka mnie powaliła . a moj mąż jak skowronek prawie zaproponiował im obiad ,którego nie miałam , dostałam obiad od mamy, zupe i gołąbki ,która wiedziała że jestem chora. Porcje raczej wyliczone ,cięzko by było obdzielić dodatkowe cztery osoby. Faceci nie myślą ,mąż tylko myślał o swoim interneci , bo będąc na zwolnieniu częśto siędzi przed komputerem. Jaka pogoda u was ,bo u mnie paskudnie pada. ide szykować dzieciacki do koscioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze że wszyscy zabiegani,a może odpoczywają? dzisiaj rodzinka ,uznała ,ze skoro wstałam ,to już mi lepiej, więc moge już funkcjonować normalnie. Może to i lepiej, jakoś się rozchodziłam nawet mimo niedzieli sprzątnełam szafe na korytarzu. gorączki już nie mam ,a może to aspiryna działa. Od jura zaczynam działać na polu kuchennym . Kolorowych snów, dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Pogoda jest tak dołująca , że nic mi się nie chce robić , pocieszam się ,że przed świętami mamy trochę wolnego , to nadrobię ( mam nadzieję ), na okrągło bym spała , a jeszcze na dodatek dziś powinnam dostać @ , co wpływa dodatkowo na moje samopoczucie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie też samopoczucie pod psem, niby coś robie ale jakoś zabiera mi to dwa razy więcej czasu niż normalnie. dzisiaj ide na noc do pracy, więc jutro mam wolne to mam nadzieje że nadrobie. dalej siedze w szafkach kuchennych:( zmykam bo nigdy nie skącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny właśnie miała m pytać czy też macie taki fatalne samopoczucie ale przeczytałam że tak ja mam takie lenia w d....... że od godziny patrzę w komputer i myśle o myciu okien ale mi się niechce ato już wtorek. Muszę się sprzężyć ale mam lenia .To narka idę poudawać mycie okien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po prostu masakra , cały dzień poleguje .łażę z kąta w kąt , jedyne co udało mi sie dziś zrobić to wstawić i wyjąć pranie i zakupy , reszta leży odłogiem, trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia :) okien nie umyłam ja nie mam sił:( . Co to się dzieje znami:(,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wprawdzie okna mam umyte, kuchnię odświeżoną, to jednak tez nic mi się nie chce, wlaśnie tu siadlam bo mam wolne, a przede mną zakupy i porządek łazienki, najlepiej to..... no wlaśnie nawet nie wiem co bym robila. Zyczę Wam wszystkim ZDROWYCH i Wesolych Swiąt, nawet moga być leniwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×