Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Witajcie , dzis swięto , ale może po cichutku jeszcze gdzieś sobie posprzątam :) , oczywiście najpierw do kościoła , ale wam życzę duuuużo wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A1sa nie sprzątaj wcale:) odpocznij czeka Cię przecież pracowity Tydzień:): Życzę wszystkim miłego wypoczynku:):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko , przez ostatnie dwa dni tak sie objadłam ,że ledwo żyje , ale a to imieniny córki , a to urodziny meża , a i @ sie zbliża wielkimi krokami . Ale od jutra znowu koniec z obżarstwem - postanowiłam do 15 czerwca mam mażyc 60 kg , le to ciężko idzie. Jutro soczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielę u mnie z oknem ponuro i nic się nie chce.Wam życzę ciepłej miłej niedzieli:)a1sa trzymam kściuki za dietę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane - ja tylko się witam , bo ledwo żyję - własnie wróciliśmy z próby w kościele , wiecie , już bardzo bym chciała żeby było to za nami , najgorsze sa te tłumy , które zwalą mi się już w sobote - 17 osób :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a1sa wszystko Ci się uda będę trzymać kściuki .W czasie kiedy Ty będziesz Pracować ja będę wypoczywać jadę na wycieczkę od meża z pracy:). Meg ci u CIEBIE:):???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 a co to za smutne minki , musisz mi wybaczyć ale do niedzieli będę zaglądała i pisała rzadziej , ale potem wszystko nadrobimy . Dziś zrobilismy ostatnie zakupy , można ruszac z gotowaniam , dzis też jeszcze sprzatnęlismy do końca w ogrodzie , bo liczymy ,że będzie ciepło i częśc imprezy odbędzie się w ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jutro wycieczka a mnie rozbiea przezębienie .a1sa trzymam kściuki za imprezkę i złóż małe od nieznajomej pani życzenia w tym uroczystym dniu Dziś radosć nie słychana , bo idziesz z miłoscią na spotkanie Pana . Pamiętaj , że On Cię zawsze usłyszy , czy modlisz się głośno , czy w głębokiej ciszy. Życzę małemu by zawzse pamiętał o tym i był zawsze tak blisko Pana jak dziś . 🌼 a1sa piszę te zyczenia już dziś bo mnie w niedzielę nie ma wracam dopiero w nocy ale Ty przekasz je synowi w odpowiednim czasie niech wie ze my też dziś o nim pamiętamy wtym uroczystym dniu mamy Kafeteryjne znajome:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi to dziwnie wysłało a miało być inaczej ale to nie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i znowu przepraszam za milczenie:( mąż daslej poza domem ,ale przynajmiej już zdrowy. u mnie nic nowego ciągle w biegu. waga dalej stoi, ale niestetety ładna pogoda mnie chyba zmusi do wytrwałości , bo poprostu nie mam co na siebie ubrać.Rok temu jak schudłam to zmieniłam garderobe.i teraz siedze i płacze. a1sa-- jutro wielki dzień, myślami będe z tobą, i twoją rodziną. U mnie za tydzień też wielkie wydarzenie córka ma 18:) będzie zjad rodzinny , Dopiero wrocilam do domu ,po nocce, robiłam zakupoy ,kupiłam kilka kwiatków ,teraz myśle gdzie posadzić. Teraz jak mąż jest daleko ,to wlaściwie radze sobie dobrze , jestem lepiej zorganizowana,ale czasami mam już dosyć. zostało jeszcze dwa tygodnie, rozłąki. mykam robić obiad, musze zerwać szpinak,trzymajcie się cieplutko. postaram sie zaglądnąc wieczorkiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no i po wycieczce było fajnie tylko pogoda kiepska .a1sa jak po komuni .?????,Meg to zyczę miłych przygotowań do 18 agdzie ta impreza się odbędzie ::??????????????A jaki to teraz prezenty na 18 obowiązują.papa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aq1sa
Witajcie . Komunia udała sie super , mielismy piekną pogode , goscie dopisali , teraz biały tydzien , ale to juz przynajmniej bez stresu . Meg 18 to wazny dzien , dwa lata temu ja miałam u córki , najpierw dla rodziny , a potem jeszcze impreza w pabie dla przyjaciół . Wydatki tez nie powiem nie byle jakie . Dziuewczynki a jakie macie plany wakacyjne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi się z nickiem porobiło :) tam wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej plany na wakacje żadne w tym roku mąż chce odwiedzić rodzinę n awsi i stare miejsce wakacji a ja praca dopóki jest:(:) . Awy panie gdzie? U mnie 18 córki była skromna ona nigdzie nie chodziła więc i sama nie robiła.:) ale z tego co słyszę to koszty tej imprezy duże są.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Co tak pusto zapracowane kobiety????????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
llecę do koscioła - biały tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .Meg złóż życzenia córce zdrowia szczęścia marzeń spełnienia a w dorosłym życiu samych radosnych dni jak najmniej smutków 🌼. Życzę jej też udanej imprezki > Wszystkim miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , puściutko tu u nas :( , u mnie sie troszkę rozluźnia , wszystko wraca do normy chociaz nie do końca bo zbliża sie Boże Ciało wiec \" komunisci\" znowu są zaangażowani , no ale pomału zaczyna się wszystko uspokajac . Co u was słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no i od jutra wracam do diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia :) Meg jak imprezka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) nareszcie mam internet...hura teraz zaglądam tylko powiedzieć że żyje. Szykuje sie do 18 nastki córki w piątek, będzie tylko najbliższa rodzina, 22 osoby!!!!,a wsobote robi dla koleżanek. postaram się jeszcze zaglądnąć dzisiaj wieczorem. i nadrobić zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. mialam zaglądnąc wieczorem ,ale mojego malego rozlożyła choroba, rano był u lekarza ,ale miał tylko zaczerwienione gardło ,a dzisiaj już gorączka i mocno kaszle. to chyba z kataru,więc nie poszedł do szkoły.Ja od rana w kuchni. próbuje jakoś zapanować nad tym wszystkim bo mam mało czsu, wieczorem ide do pracy,a w czwartek zjawią sie pierwsi goście wiec musze już mieć wszystko ogarnięte. szkoda że pogoda niepewna bo bym zdecydowała sie na grila. a1sa--ciesze się ze komunia udana, ja za rok będe szaleć. Może macie jeszcze jakieć przepisy na sałatke? mam ochote na coś nowego. lece namoczyć grzyby do krokietów i łapie się za odkurzacz. bardzo mi was brakowało, ale już mam nadzieje że internet będzie hulał ,mam nawet większą predkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie pędzę na spotkanie z dziewczynami zliceum:) Ale się cieszę. Meg a te moje żuczenia ti złóż córce w odpowiednim czasie:)🌼 i nie zamęcz się:).narka do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , ja tylko na chwilke , bo idę się pakować , jutro wyjeżdżam na kilka dni , jedziemy rodzinką do Pragi , należy nam sie chwilka oddechu . Meg to roboty masz huk , ale i okazja nie byle jaka . Przepis na szybkąi smaczną sałatkę : po puszce różnej fasoli : czerwona biała zielona , puszka groszku , jedna cebulka nieduża posiekana w kostkę , kilka ogórków konserwowych w kostkę , tacka śledzi - w kostkę , śmietana - nie solić , bo wszystko jest ok - pyyyyychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa miłej wycieczki . Nam Pragaw tym roku nie wypaliła ale i tak wycieczka była udana:). Przewież moc wrażeń:). Meg jak przygotowania:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam uff.., już po wszystkim, goście wyjechali, impreza udana,córka zadowolona. Miałam mały problem z posadzeniem tylu gości, dobrze że niezaryzykowałam grila, bo troszke pokropiło. teraz zbieram sie do pracy, ale jutro zamelduje sie rano, wy będzie w pracy:( Koputer działa jak nowy ,internet też. Przyjechał do nas mały chłopiec i wszystko ustawił:)A ja już miałam wywalić głośniki bo myślałam że to one nie działają .Chyba musze iść na jakiś kurs ,bo wstyd, albo poczekać na syna jak podrośnie,bo na córke to nie moge liczyć ,albo nie wie ,albo nie ma czasu. dziękuje za życzenia w3 imieniu córki ,przekazałam. a1sa--Jak podobała ci się Praga nocą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rankiem wlśnie wrociłam z pracy i poijam kawke,zbieram sily do pracy. Dzisiaj mam małego w domu,jest troszke zasmarkany,a jutro i tak nie ma lekcji więc został w domu. Pogoda za oknem ładna troszke wieje wiaterek ale to i tak lepsze niż ten deszcz. teraz wszyscy w pracy wiec zaglądne po obiedzie ,życze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×