Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Jeszcze nie wyjechałam , ale powoli się pakujemy . Za tydzień wyjeżdżamy na 2 tygodnie do Francji . Byliśmy tam 14 lat temu i w tym roku powtarzamy te samą trasę . Bardzo się cieszę , bo bardzo lubie Francję , Paryz , będziemy w Eurodisneylandzie i Parku Asterixa . Mam nadzieję że to będzie udany wyjazd , chociaz jedziemy z ludźmi , których trochę mało znamy , ale może okaza się fajni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zapowiada sie piekny dzionek,własnie popijam kawke, wróciłam zpracy i łapie oddech na cały dzień. Dzisiaj mały jedzie na wycieczke,a corka do Wrocławia. luz blus:)Może zalegne na słonku i zlapie troszke kolorku na nogi( zawsze to brąż troszke wyszczupli):) zmykam budzić małego,życze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolejny piękny dzionek przed nami,uwielbiam słonko ,już teraz powinnam być nad wodą, mam nadzieje że na urlopie też pogoda dopisze. miłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam żar leje się z nieba mam dość jestem słaba i idę odpocząć a1sa jak wrócisz podzielisz się wrażeniami:):) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem , Coś ciągle sie mijamy,zglądam powiedzieć dobranoc:) Jutro ide na caly dzień do pracy, zaglądnę dopiero wieczorem. dzisiaj cały dzień byłam na dworze ,wskoczyłam w strój i nie bacząc na sasiadów łapałam troszkę brązu. znika bo juz nie widze na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kocham słońce i opalać się - choć wiem że to niezdrowo :( Zaglądam tylko na chwile , bo zaraz przyjda do mnie dawno niewidziane koleżanki na plotki . na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem. u mnie właśnie rozpętała sie burz, zaraz gasze komputer. i ide spać. Już zaczeło padać. dobranoc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem nie miałam dostępu do neta dopiero dziś:) :) U mnie temperatura spadło bytło dziś chłodno i aż człowiek więcej zrobił:). teraz idę na herbatkę z cytrynką zostawiam też dla Was:). a1sa jak idzie pakowanie:)?? MEg a Ty kiedy jedziesz?? DOBRANOC :):):) :):):) Wesołych snów:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam . jutro wyjeżdżamy , mam jeszcze kupę roboty , bo musimy też przygotować dom do dłuższej nieobecności . Dziewczynki , Wam tez życzę miłego wypoczynku gdziekolwiek będziecie , na pewno odezwę się między wyjazdami ok. 23 lipca . Meg powodzenia w walce wiesz z czym. Mam nadzieję że jak się spotkamy wirtualnie to będziemy miały dla siebie dobre wieści , że np. schudłyśmy 10 kg . Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A1sa miłego wypoczynku:) a po przyjeżdzie podzielisz się wrażeniami:):):). Szczęsliwej podróży:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam wieczorkiem,u mnie troszke przejaśniało, nawet pokazało sie słonko. a1sa--> milego zwiedzania:) mam nadzieje że będziemy miały co świętowac. 765--> ja jadę 11/12 w nocy ,mąż tak woli ,już nie może sie doczekać kiedy będzie na Mazurach. Zaczynam pomału sie pakować( prać prasować),obiecałam sobieże w tum roku zabieram tylko jedną torbe:) Mam nadzieje że będzie pogoda. Poniedziałek wtorek jestem w pracy ,więc musze wszystko zrobić ,środa czwartek,a w piątek ide na cały dzień więc wcale durzo czasu nie zostało. dzisiaj odespałam nocke wiec teraz będe buszowac po nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg proszę o trochę Mazurskiego powietrza i wody odżyją wspomnienia:) .Miłej niedzieli i pakowania:):) a potem odpoczynku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciągle w biegu, mąż jeszcze musi skączyć pilną prace, nie ma na nic czasu wszystkiego musze dopilnowac,ale może zdąży więc wpadnie jeszcze pare groszy.Mój króliczek miał pchły wiec jeszcze i to,wczoraj był u weterynarza dostał kropelki na kark i krople do oczka. naczytalam się w internecie że pchły moga nawet spowodowac jakoś chorobe i krolik zdechnie:( Jutro mam pogrzeb mamy sąsiadki, musze jej pomuc z przygotowaniami, bo sama nie ma do tego głowy,wiec mam niezłe zamieszanie . Jeszcze jak by było mało chyba przyplątała sie jelitowka,wczoraj mały dzisiaj mąż ,mam nadzieje że to tylko taki wirus 24 godzinny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg trzymaj się wszystko pomału się poukłada:):):) Zyczę Ci miłych wakacji bo muszę odłączyć komp mam tapetowanie:) i gdyby mi się nie udało napisać to życzę Ci miłego pobytu i przywiż mi troche mazurskiego powietrza :) . Super wypoczynku miłych chwil z rodziną:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 765-widze że tapetowanie trwa:) u mnie już pakowanie prawie skończone ,jeszcze tylko upchać drobiazgi ,ale to już zrobi jutro mąż. Ja niestety jutro jeszcze do pracyna cale 12 godzin:( obiecałam sobie że nie będe sprawdzać pogody,ale nie mogę się oprzeć i chyba dlatego ciągle dokładam cieplejsze rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tapetowanie skończone . Meg życzę Ci pogody szczęśliwej podróży:):)Do spotkania po urlopie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam urlopowo:) nareszcie w domu , troszke skołowana, prania cała góra. Wyjazd był bardzo udany, pogada prawie idealna. dzieciaki i mąż też zadowolone. szkoda że nie mogliśmy zostać jeszcze pare dni bo teraz dopiero zaczeło dobrze grzać ,a ja jestem ciepłolubna. narazie znikam ,ale jeszcze zaglądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem:) Cały dzień tylko, segregowałam pranie ,układałam :( jak wrociłam dom był taki pusty i przestronny , teraz juz taki nie jest> wszędzie są nasze rzeczy ,jutro ciąg dalszy mam nadzieje że pogoda dopisze ,bo mam jeszcze dużo... prania, samych śpiworów 4 sztuki. a1sa-- chyba jeszcze wczasuje . 765-co u ciebie słychać, musze wam przyznać po cichutku że brakowało mi czasami tego klikania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765--> wody i powietrza niestety nie przywiozłam( chociaż syn bardzo się upierał w temacie wody) ale mam sporo kamyczków wyłowionych z jeziora, mogę się podzielić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piore,piore, piore....... teraz wszystko poskładałam, sama nie wiem kiedy to wszystko poprasuje. Dzisiaj spotkała mnie niemiła niespodzianka ,mamy gniazdo szerszeni. wieczorem mają coś z nimi zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Meg to fajnie że wyjazd się udał pranie zrobisz szybko a wspomnienia miłe zostaną:) . My w domu może i dobrze bo moja mama była w szpitalu a więc trzeba się było nią zająć:) ale czasem mi smutno że nie wyjadę ale itak bywa:) o jeden kamyk proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj możesz dostać nawet 10 kamyczków. przykro mi że twoja mama choruje . marudzilam na ten wyjazd ,ale i mnie on dobrze zrobił, teraz juz tylko praca i praca męza znowu nie będe widziała. smutna rzeczywistość. niestety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam urlop do końca tygodnia, a w sierpniu mam nadzieje na pare dodatkowych godzin ,bo zawsze to pare groszy więcej ,a wiadomo że we wrześniu jest sporo wydatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za kamyczki i odpoczywaj . Wiem jak to jest mijać się z mężem mój znowu po nockach spi i też tyle z niego co nic dzieciaki żyją własnym zyciem i często jestem sama ale czasem mi ztym dobrze a czasem bardzo żle:). idę wysłać totka chcę wygrać te 35 milionów . zastanawiałyśmy się dziś czy ten kto to wygra nie oszaleje tyle kasy . pa pa lecę do kolektury:) Co z szerszeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) My też mamy nadzieje na wygraną w totka, Wczoraj była akcja wypędzania szerszeni, mąż uzbrojony w jakieś świnstwo,ubrany jak ufo,( pożyczył od sąsiada) wlazł na dach ,było juz ciemno, ponoć wtedy juz wszystkie wróciły ,popsikał tam gdzie było widać je w dzień .dzisiaj jeszcze było kilka króre miały ochote tam wlecieć ,ale chyba im śmierdzi bo zaraz odlatywały. Boże jest tak gorąco że nawet nie można kosić,a i w ogrodzie chwast po kolana. Chyba musze wstać o świcie ( co jest raczej niemożliwe) teraz będe sie delektować swoją fasolką szparagową ,a potem może jeszcze troszke poracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765--> kiedy masz dostęp do komputera , może pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×