Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

witam wieczorkiem a1sa--> ciesze się że już jesteś w domciu, odpoczywaj wracaj do sił:) u nie jakoś leci pomalutku , tylko córka ciągle podnosi mi ciśnienie. a męża to musze wysłać znowu do lekarza, bo naprawde ma wysokie ciśnienie. moje postanowienie na 40 dni to zero słodyczy ,może coś drgnie. siebie moge oszukiwać ale Boga- raczej nie wypada . a1sa--. jutro rano jestem w domu jeśli masz ochotę to daj znać, to poklikamy. dzisiaj wyspałam się po nocce i teraz jakoś nie mam ochoty na spanie.ale muszę uciekać bo mały nie może usnąć pa do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze że jednak jesteś w pracy, szkoda:( zaglądne jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem ale jestem zmęczona . pomagałam wywozić śnieg w miejscu pracy i wiecie znów kondycja dała o sobie znać aż wstyd.Wiosną trzeba zadbac o kondycję. Zyczę kolorowych snów:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg , szkoda że się nie skliknęłyśmy , ale cały piątek miałam urwanie głowy i tylko na chwilę wchodziłam do internetu , głównie na moje forum , na którym się odchudzam :( żeby sie pożalić jaka jestem beznadziejna w odchudzaniu . 765 masz racje , całe szczęście ,że niedługo wiosna , to będzie można rower wyciągnąć i nabierać kondycji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotnie popołudnie > Umyłam klatkę bo moja kolej a brudu pełno bo wymieniają rury z kanalizacji I roztopy ale już zrobione:):)teraz tylko posprzątam mieszkanie i będę leniuchowac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po co mi był ten wolny czas >?Tylko sie wkurzyłam . Ktoś usunął mi zdjęcia z kompa świąteczne i koniec nie do odzyskania:(:(:(. ale mi żal już sie popłakałam poklłam bo prosiłam zrzucie mi to na płytkę ale nie ma czasu dla matki bo po co. Już zeszłoroczne poszły gdy spalił sie komp . mam dosć siedze i beczę. Czemu nikt nie moż spełnić mojej prośby . ja nie ufam kompowi i chciałam te żdjęcia wywołać a oni po co itd i tp ,To teraz mam za swoje ale i tak bym nie umiała nic zrobić .:):):). Miałałm tam cenne z sentymentu zdjęcia ale co to znaczy dla młodych . acha dzis mi powiedziano że mam nie narzekac na dzieci i popatrzec co bym mogła mieć. Ale ja bym chciała tylko żeby mieli chwilke na moje prośby :):):). Mykam bo klawiatura zalana łzami:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 , nie wiem jak cię pocieszyć . Rozumiem twoje rozgoryczenie . Dla mnie zdjęcia to tez najpiekniejsza pamiątka , ale wiesz co , poradź się dobrego informatyka , bo z tego co wiem , to można zdjęcia odzyskać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A1sa wczoraj jak zaczęłam myśleć też o tym pomyślałam .mam kumpla który trochę więcej się zna wiec go poproszę. Życze miłej niedzieli:):):):):).A1sa jak się czujesz???. Meg gdzie jesteś:)(:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 czuję się dobrze , dzięki :) , ale dopiero w piątek odbieram wynik i wtedy sie wszystko okaże , tego samego dnia mam kontrolę u lakarza , no i zobaczymy . A zdjęcia na pewno odzyskasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co tam dziewczynki ? Wróciłam do pracy i wcale się z tego nie cieszę :( . Znów nie mam na nic czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znowu na nic czasu:( a1sa--> ciesze się że czujesz sie dobrze:) a w piątek na pewno wszystko będzie ok. Jeśli chodzi o odchudzanie to tylko od środy zero słodyczy. A w domu jak na złość ,kupują moje ulubione orzeszki w czekoladzie z Lidla. ale ja jestem twarda. Ważyłam się w pracy ,teraz jest 71 ,200, nie wiem czy cieszyć się czy płakać. może jednak uda sie jeszcze troszkę zrzucić . Dzisiaj troszkę odgarnęłam śniegu i też dostałam zadyszki, kondycja do bani. dzisiaj jestem w domu ,zapraszam na czerwoną herbatkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wolicie coś innego ,to da się załatwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg , czerwona herbata jest bee, lubię zieloną z cytryną lub pomarańczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg , wiesz na pewno uda ci się zrzucić parę kilogramów , jestem przekonana .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg a1sa ma rację czerwona herbata be:(:( ale smakow e z Dilmaha to to albo pyszna kawka smakowa:):). Dziś bębe pic kawkę O smaku Straciateli wczoraj podarowała mi tą kawę córka.A ja dziś miałam dięte super. Pół dnia z syn u chirurga < ma gipsową szynę i tydzień zwolnienia ale nie może chodzić nawet o kulach tylko leżeć z noga wyżej .jest nieszczęśliwy. ale już kombinuje jak siąść na kompa:):). mykam oglądać Sąd rodzinny chłopcy wołają że mam oglądać z nimi . Musze z tej okazji skorzystac:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) przykro mi jedynie zielonej herbaty nie posiadam- jest strasznie gorzka .ale owszem co do reszty bardzo prosze może capucino -czekoladowe milki? albo owocowe Liptona? 765--> co on zrobil z tą nogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn uderzył sie w nogę krzesła .bolały go palce i stopa a dokładnie podeszwa No i dostał szynę gipsową:):), acha zostaw mi capucinko.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko , na wszystko odpowiadam z opóźnieniem :) 765 pozdrawiam nogę twojego syna , mam nadzieję ,że wszystko w porządku . Meg strasznie lubie te wszystkie smakołyki , które wymieniłaś , ale piję tylko kawę , zieloną herbate z czymś :) i wodę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn jest smutny bo ciągle jest sam . pytam go teraz Czy mi smutno i czy ktoś przyjdzie do niego . wiecie co mi odpowiada że gdyby chłopcy chcieli siedzieć w domu to każdy by był w domu :):); Bo oni nie lubią szidziec w domach :):):)ale przecież kolega jest uziemiony i trzeby by z nim pobyć ale to nie :):). On sam a oni na klatce:):):). Głupie:(:( > a mnie syna żal, oglądam z nim program ale widzę jak mu smutno:):):).Mykam zrobię mu coś słodkiego:):).A tak na marginesie to za naszej młodości było co do towarzystwa weselej:):). Dostałam fajny wiersz na naszej klasie o naszej młodości i teraz widzę ile w nim jest racji:)/ Czyli każdy medal ma 2 strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie panie wszystkiego najlepszego w Dniu naszego święta🌼 i gożdzik do zyczen:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 dzięki za życzenia . Ja wam kobiety też życzę wszystkiego najlepszego ! Wyniki są dobre , ale niestety mam zalecone leczenie hormonalne . Jak noga syna ? Meg , a ty gdzie uciekłas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A1sa cieszę się z Tobą że wyniki dobre:):). a co do leczenia hormonalnego .Mam znajomą która bardzo sobie chwali tą kuracje. A druga nie . to chyba zależy od organizmu. A może i cyferek po 4 w wieku bo panie te są po 40 ale mają kilka lat różnicy. Więc życzę CI by Ty byłaś z 1 grupie i kuracj aprzyniosła super efekt:):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a1sa--> dobrze że twoje wyniki są ok:) siadłam na chwilke , bo zapastowalam panele, i jestem uziemniona u syna w pokoju. strasznie matowe się zrobiły i zapastowałam ,trochę sie lepi i teraz czekam aż wyschnie? mam nadzieje że będzie dobrze. dzisiaj za oknem paskudnie, ciągle siąpi deszcz. przydało by się troszkę rozweselacza ,nawet szukalam coś słodkiego ale chyba wczoraj wszystko zjedli jak byłam w pracy,może to i lepiej. odchudzanie nie idzie mi wcale:( w ramach wiosennego zapału poprzestawiałam szafki u syna, efekt mnie nie zadowolił ,ale i tak przed komunią robimy remont u niego więc muszę poczekać. idę sprawdzić jak tam moja podłoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Meg jak tylko nie ma nic słodkigo to i dietka idzie:):)) ale ja rozumię ile wyrzeczeń i pokuś trzeba zwalczyc przy diecie:):). Podziwiam wszystkie odchudzające się osoby i ich silną wolę:):) jak słodycze są w domu:):). A ja też w tej chwili łamię postanowienie . Piję piwko a nie miałam w poście:):) ale mi nie smakuje:):) chyba postanowienie robi swoje:):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Meg ,że przygotowanie do komunii idą pełną parą ! Jak się cieszę ,że mam to już za sobą . W tym roku jeszcze tylko rocznica i ...dziecko zaczyna coraz mniej potrzebować naszej opieki :(. 765 mam nadzieje ,że noga syna ma się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam > z nogą syna w porządku już szaleje:). A ty a1sa jak się czujesz?? Meg kiedy ten Ważny dzień??> patrze teraz przez okno a tam pada śnieg > Czyżby zima wróciła?? Niech nie wraca bo mi się buty zepsuły i tak ledwo trzymią a na nowe chciałam dzis kupić ale nic nie znalazłam:):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×