Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

witam znowu się minęłyśmy:) nakładałam farbę ,bo siwizna już prześwituje:(,a przed świętami nie zdązyłam. Ja też byłam na zakupach,są już przeceny butów,straciłam dwa dni ,i nic mąż miał dosyć przymierzyłam tysiące par i nie mogłam żadnej pary zapiąć . Mam ochote kupić jakieś i czekać aż schudnie mi łydka:) teraz mam 20 min.dla siebie dzieci się kotłują,w pokoju z mężem a ja udaje że nic nie słysze:)może ktoś jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś piękna pogoda , wrócilismy z małym ze spacerku , rzadko nam się on zdarza więc była to dla nas niezła rozrywka :) . Teraz mogę wypić kawkę i polatać po stronkach . Co porabiacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niestety ja bylam w pracy,więc słonka nie widziałam:) dzisiaj taż jest pięknie z oknem wiosna, zrobilam juz sobie obiadek na jutro więc może jak odeśpie nockę to gdzieś pojedziemy. Jak oglądam Zkopane to nie wierze że tam taka zima. teraz zabieram sie za wysylanie zyczeń Noworocznych. ale najpierw chce zlożyć Wam serdeczne życzenia , spełnienia wszystkich pragnień,aby ten Nowy rok był obfity w same pozytywe wydarzenia i byście na swej drodze spotkali tylko dobrych ludzi. pewnie dzisiaj już nie zaglądne wiec do siego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Meg , dzięki za życzenia , ja też Wam życzę dużo zdrowia i spełnienia wszystkich marzen , żeby ten nadchodzący rok , był po prostu dobry dla Was i Waszych rodzin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wpadłam po raz ostatni w tym roku :): Życzonka jutro wraz Z nOwym rokiem > a dziś życzę szampańskiej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegar wybił północ >Nowy rok się zaczaął a ja Wam chce złożyć noworoczne życzenia by zdrówko Wam dopisywało kłopoty omijały kazdy dzien przynosił dużo radości . Diety by się WAM powiodły i waga wymarzona by się utrzymała i by spełniły się wszystkie marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku ! My w końcu wylądowaliśmy wczoraj u znajomych , było bardzo fajnie . To jednak prawda ,że takie spontaniczne imprezy są najfajniejsze . Jeszcze raz życzę Wam wszystkiego najlepszego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam w nowym roku:) cóż latka lecą i kondycja już nie ta, ja cały dzień odsypiałam, nocny dyżur:( więc nawet na spacer nie poszłam. Ale postanowienia noworoczne sa wiec teraz tylko musze je wypełnić. Mam nadzieje że wszystkie w nowym roku będziemy miały same miłe chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też odsypiałam choć nigdzie nie byłam i stwierdzamy z córką w tej chwili że ten dzień jest do niczego:). a na spacer za zimno u mnie mróż i zmałaąłm idąc z kościoła . A teraz siędze i składam życzenia bo mam kompa w kolejce. pa pa noworocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Ja mam jeszcze dziś labę , więc posprzątałam w domu i zaraz zasiadam w fotelu z ksiązką . Czytam teraz bardzo fajną , Anny Tymko " Kobieta roku " - szczerze polecam , można wiele się nauczyc , jak my kobiety powinnyśmy postępować żeby w codziennej bieganinie nie zatracic tego co najważniejsze - własnej wartości . Ja w tym roku postanowiłam że będę bardziej o siebie dbała - ciało i zdrowie , no i oczywiście SCHUDNĘ !!! . A jak tam wasze postanowienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a1sa--> moje postanowienia prawie takie same:) mam nadzieje że teraz wskocze w jakiś rytm ,te święta całkiem mnie rozłożyły . jutro jestem na diecie płynnej, może sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz przepracowałam 2 dniówki po nowym roku ale to jakiś marny czas , nuda dobija i zimno .a teraz jak chłopcy wyszli pisze do Was. Jak wWam mijają pierwsz dni nowego roku:):)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Z nowym rokiem nowym krokiem , a u mnie nadal po staremu :( przynajmniej w sferze odchudzania . Wczoraj zamówiłam sobie w naszej aptece dietę 5 dniowa - gotowe posiłki do jedzenia łącznie z batonikami . Powinnam zacząć od czwartku . Napiszę wam czy to jest zjadliwe i czy skuteczne . Mam motywację , bo za miesiac wyjeżdżamy ze znajomymi na ferie do ośrodka z basenem i muszę się tam jakoś pokazać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa to mocno trzymam kściuki za odchudzanie ,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie do tej pory nie miałam w domu internetu , nareszcie mi włączyli . Jak tam wasze dzieciaki - nie płakały rano ,że trzeba wstawać do szkoły ? , bo my z synem złorzeczyliśmy na czym świat stoi . Bardzo demoralizujące są takie przerwy w szkołach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C zy u Was też zima.??Ale zmarzłam dziś w pracy.mam dość zimy dlatego że w pracy mam bardzo zimno:):). cieplej jest na dworze niż u mnie .:)ale po za tym może być tak . jest tak romantycznie gdy patrzę przez szybę w ciepłym domku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano -20 , teraz sypie śnieg ,że nic nie widać . Pozdrawiam was ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu tak w tym roku marznę w pracy?przecież to nie pierwszy rok pracuję w tych warunkach jednak ten rok czuję że marznę podwójnie:):). Meh gdzie jesteś . a1sa jak dieta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam strasznie przepraszam , ze tak znikam,ale jakoś znowu brakuje mi czasu. Dużo pracuje, bo koleżanke juz rozłożyło jakieś choróbsko . ostatnie dwa dni to jakiś koszmar, -28 rano ,dzieci jakoś dojechały do szkoły ,ale do kościoła już nie poszliśmy. dieta jakoś mi znowu nie idzie:(ale mam wymówke ,bo jest zimno i chce sie jeść:) a1sa--. jak tam twoja dieta, napisz jakie sa koszta może i ja sie skusze. Kiedyś jeszcze po urodzeniu córki,kiedy mieszkaliśmy w Grecji skusiłam sie na coś takiego nazywała sie tropikana, były koktajle i batoniki, koktajl robiło się na wodzie albo mleku 0%, batoniki to tak smakowały jak te musli,na mnie to nic nie podzialało schudłam tylko 1,5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepło , ciepło was witam . Meg , jak na razie dieta mi pasuje , choć nie wiem co musieli przedtem jeśc ci , którzy mówia że jest bardzo smaczna :O . Ja powiem tak , bardzo smaczne są koktajle , budynie i desery , niezłe są batony , zjadliwe są dania obiadowe , natomiast w moim przypadku zupełnie niejadalne są buliony . Ale każdy ma inny smak i podniebienie więc może niektórym to pasuje . Dieta jest droga , - 5 dni x 5 posiłków prawie 100 zł , ale jest gwarancja dobrze zbilansowanego jedzenia , no i nie trzeba liczyć kalorii . Niektóre rzeczy rozpuszcza się w mleku , inne we wrzątku , a jeszcze inne ( obiady ) gotuje się - krótko . Czy działa hm.. pewnie tak , tylko ,że ja oczywiście skubnę to kawałek sera , to kiełbaski , to jabłuszka . Niewiele ale jednak ,mam nadzieję że w ogólnym rozrachunku scjudne , ale to wam powiem za 2 tygodnie , bo na tyle czasu kupiłam posiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam trzymam kciuki:) u mnie były tylko koktajle i batoniki, a obiad według diety nisko kalorycznej. mam nadzieje że sie uda, musze się dowiedzieć czy i u mnie coś takiego prowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i jeszcze bardzo smaczne jest musli , które robi się na jogurcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz własnie piję bulion o innym smaku niz wczoraj i ten jest nawet , nawet . Fajne są dania obiadowe , wczoraj jadłam makaron z brokułami , a dziś ryż na słodko - smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i rzeczywiście jest to syte , głodu nie czuję , tylko brakuje mi takiego normalnego jedzenia , no i jednak cena jest dość wysoka . Co prawda piszą że można tę dietę stosować 3 tygodznie , ale to wychodzi wtedy 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wy o diecie a ja o wypadzie który wczoraj zrobiłam . miaąłm dojscie do 5 dniowego biletu sieciowego i pojechaąłm do koleżanki jachałam dłużej niż tam byłam ale było super. a dodatkowy pluś ztego wszystkich wrażeń zjadlam tylko przez cały dzień jeden kebab > Pyszny był , robiony przez prawdziwego turka z super spojrzeniem ale mi było miło . Dobrze być czasami blondynkom:):):):).Wam życze efektów diety:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha a na dzisiejzsy obiadek gotuję sobie makaron z warzywami po chińsku , Nie mogę się doczekac:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg , nie uważasz ,że 765 specjalnie robi nam te smaki na kebaby , makarony i inne ?? , no i te spojrzenia jakiegoś Turka ;) Jak się nie ma nadwagi , to i Turek się uśmiecha :D Tak naprawdę , to ja dzisiejszy dzień miałam zupełnie do doooopy . Wkurzyła mnie koleżanka , która sądzi że wszystkie rozumy pozjadała i zrobiła mi kilka razy przykrość , oczywiście zorientowała się że tak zrobiła , ale jeśli myślicie że przeprosiła , to sie grubo mylicie . Miałam nawet wrażenie ,że miała z tego wielką satysfakcję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale ja nie chcęWam robić smaka napisaął że od rana do 21 nie jadłam a potem ten kebab wiec kalorie trzeba podzielić na cały dzień ;:):):):). A co do makaronu to już o nim pisałam. jest to makaron zdodatkiem włoskiej kapusty fasolki zielonrj i grzybków mung . więc wydaje mi się że nie ma dużo kalori . tyle tłumaczenia się):):):):):).a1sa a co do turka to pozwól starszej pani na odrobinę frajdy:):):):).a1sa ja Cię rozumię ja też mam czasem wrażenie ze ludzie mówią pewne rzeczy specjalnie żeby dopiec i im to sprawia frajdę oni dobrze wiedzą co mówia ale lubią dokuczyć drugim i w ten sposób czują się chyba lepsi z różnych powodów. acha a ten kebab to był też na oslodę pewnego przykrego zdarzenia któremu sama jestem sobie winnai ponosze konsekfencje decyzji.Weżcie to na moją obrone:):):):):)> a1sa nie przejmuj sie . wiem łatwo mi się to pisze sama wszystko biorę sobie bardzo do serca ale po czwartkowej rozmowie muszę wyluzować bo dowiedziaąłm sie co stres może zrobic z organizmem a ja chcę jeszcze wychowac chłopców i zobaczyc magistra córki ajak dalej będę postępować tak jak postepuję to mogę tego nie doczekać. koncze bo napisałam laborat . Narka . ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra 765 - wybaczam ci :D:D:D , ale też myślę sobie ,że im więcej takich Turków tym lepiej ;) Ta małpa co mnie tak wkurzyła siedzi mi kamieniem w głowie i nie chce puścić , cały czas o tym myślę i coraz bardziej się wkurzam . Ale to nic , jadę zaraz na zakupy to może mi się humor poprawi . A no i jeszcze jedno - co za starsza pani , ja sobie wypraszam , my nie jesteśmy żadne starsze panie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×