Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

witam 765->przestń nas straszyć,musisz przystopować bo naprawde twoje serducho zacznie się buntować, narazie moge tylko przesłać Ci tysiące :D a1sa-> a o twojej koleżance to LInda by powiedział\"bo to była zła kobieta\":D Dzisiaj mam dobry humor bo byłam na zakupach z córką, kupiła sukienke na studniówkę a i butki całkiem niezłe. To był ostatni dzwonek bo impreza już za tydzień. przeżyłam ten koszmar i teraz to już tylko ślubna mnie czeka. tyiące sukienek , tyśiąc fasonów i na koniec kiedy straciłam nadzieje jest ta jedyna, uffff co za ulga:) Perspektywa studniówki przesłoniła próbne matury, w piątek j.polski poniedziałek angieski, biologi i geografia w tygodniu, juz mnie boli żolądek jak o tym myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg jak sukienka wygląda??? Dzięki za wybaczenie:):):):):):):). A ta starsz pani to mi się wymknęła:):):):):):). A1sa jak zakupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg ja też nie zdawaąłm sobie sprawy z tego ale znam siebie i wiem że za kilka dni znów zapomnę o przystopowaniu:)a po 2 złego lich nie bierze. Więc co ma byc to będzie . a1sa wiem jak Ci to chodzi po głowie i jak słowa ranią ale pomyśl sobie jutro niedziela baby nie spotkam a w poniedziałek sobie na niej odkuj , Dowal jej jak mawiają młodzi:):):) może odczuje coś na własnej skorze powiedzenie ."Nie czyńdrugiemu co tobie nie miłe" i wiesz tak myśle sobie teraz ze czasem trzeba sie nie dać i powiedzieć też coś nie miłego komuś a nie tylko biernie stać i dawac się ranic. Wiem ze pewnych rzeczy sie nie umie ale chyba czas sie uczyć może nie zawsze byc chamskim i robic innym na złosc ale takim jakis zołzom co nam zachodzą za skóre czasem coś dokuczyc. Zauważcie jak się rozpisałąm ale postęp:_:):):):):). DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :):):). mam dziś dostęp do kompa .Córa odsypia nockę zpracy < a chłopcy są wolontariuszami WOŚP czym mnie mile zaskoczyli . Cieszę się że w tym uczestniczą .Niech uczą się dawac coś z siebie. TO narka . Musze korzystać ż okazji więc mykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za słowa wsparcia . Meg , znam ból maturalny , musisz to przejść , pociesz sie że i tak córka ma gorzej :) Miałam dziś koszmarny sen , śniło mi się ,że coś chciało mi w nocy zrobić krzywde , a ja nie mogłam nigdzie zapalić światła , nic nie działało . W końcu we śnie przewróciłam lampkę nocną i wtedy się obudziłam , ale długo nie mogłam zapomnieć tego uczucia bezsilności . Myślę , że szanowna koleżanka nieźle mi sie w tym śnie przysłużyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zaglądam na chwilke ,bo czekam na księdza , mam nadzieje że dojdzie zanim pojade do pracy. a1sa--. ta twoja koleżanka to jakaś zmora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zaglądam na chwilke ,bo czekam na księdza , mam nadzieje że dojdzie zanim pojade do pracy. a1sa--. ta twoja koleżanka to jakaś zmora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mwg masz rację ,że zmora . Dziś cały dzień omijałam ją szerokim łukiem , chyba coś zrozumiałam , bo miała niepewną minę w kontaktach ze mną . Ja też weszłam tylko na chwilę , bo czekam na koleżankę .Ksiądz już był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiele dziś mogę napisać , bo idę na wywiadówke , pozdrawiam was mocno:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie za oknem sypie śnieg. jest fajnie ale mnie znów zimno . moi chłopcy piszą próbny egzamin > Dzis był humanistyczny > jutro matematyczno - przyrodniczy a w piątek angielski:). wiecie nawet się nie denerwuję córkę bardziej przeżywałam. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam uff. wpadam jak zwykle na chwilke, zał studniówkowy osiąga zenit! byle wytrwać do wieczora jeszcze włosy i paznokcie. ledwie moge się ruszać ,zwaliłam węgiel do piwnicy. Korzystałam z okazji że jest odwilż i zamowiliśmy wegiel ,bo bałam sie ze może nam braknąć,a jak nas zasypie to nic nie podjedzie. Męża mi rozłożyła grypa, a mnie boli głowa od jego jęczenia:( to trzeba nagrać i wysłać do telewizji ,to może coś bym wygrała. Zmykam do kuchni gotować obiad( rosolek dla chorego),ale jeszcze zaglądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg ,mężowi współczuję , bo mnie też rozłożyła grypa , za chwilę wracam do łóżka , diete szlak trafił , bo muszę brać antybiotyk , więc muszę jeść . Jak wyzdrowieje , to do was zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg to dziś ten wielki dzień dla córki . Życz jej odemnie super zabawy:):). A1sa Tobie życzę zdrówka . Meg a Tobie cierpliwości z chorym mężem.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem po super wyprawie.pojechaąłm obejrzeć sobie szopkę do sąsiednij parafi a potem wpadłam do marketu i na pyszną kawę . ale teraz czuję zmęczenie:):):)>porobiłąm zdjęcie i córka sie śmije że szalejący fotoreporter z mnie. Myka na kolację. Meg jak córka po studniówce??A1sa jak zdrówko:):):???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , lepiej się czuję , więc mogę coś napisać . Mocne postanowienie - od jutra dieta - ta gotowa . Muszę wreszcie ruszyć , bo i tak już prawie wszystko zaprzepaściłam . Kupiłam sobie też fajna płytkę z ćwiczeniami , dziś już zaczęłam ćwiczyć , chciałabym tylko żeby mi starczyło zapału . Meg jak tam na polu studniówkowo-maturalno-komunijnym ? Swoją drogą to ci się nieźle ułozyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z posiedzenia rady pedagogicznej , ledwo żyję i nie chce mi się nawet klikać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . wróciłam z zebrania chlopców ani dobrze ani żle a egzamin próbny tez tak sobie ale może sie poprawią. Co U Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę i piszę sprawozdania , na nic nie mam czasu , byle do ferii . 765 nie martw się wynikami chłopców , maja jeszcze sporo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj pierwszy dzień kiedy mam siłe i ochote coś kliknąć. Męza mi rozłożyło całkowicie,ja od soboty, dzieci od poniedziałku:( Mąż ma zapalanie oskrzeli i prawego puca, córka migdałki i gardło ,ja i syn grypa. dzisiaj już bez gorączki, byłam jeszcze raz z malym u lekarza, zmieniłam leki, mam już dosyć. Jeszcze mama wyjechala na pogrzeb mojego kuzyna.wszystko musze robić sama,:( Jestem taka Matka -Polka:) bardzo mi się udał urlop, za oknem upał, śnieg odpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg trzymaj się naprawde to CI się nieżle posypało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcieło mi tekst . Wiec piszę jeszczE raz . Meg Życze CI i Twoim bliskim zdrówka:):):):). A Ty zadbaj o zdrowie a nie rób wszystkiego pewne rzeczy napewno możesz zrobic pózniej , dbaj o swoje zdrowie:). A jak będzisz zdrowa napisz coś o studniówce córci?):):):).A1sa byle do feri a potem to już wypoczynek Cię czeka wiec wytrzymaj troszeczkee:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem. u mnie już ferie na półmetku , mam nadzieje że od poniedziałku mały będzie mógł iść na zimowisko organizowane u nas na wsi, latem chodził i był bardzo zadowolony, Ja od jutra niestety:) do pracy tyle z mojego odpoczynku:( Studniówka córki była bardzo udana, sukienka i buty wygodne więc i zabawa trwała do rana ,-wróciła o 6 rano. Nauczyciele też nastawieni luzacko wiec chyba żadnych wpadek nie było. Resztę to sie dowiem jak odbierze zdjęcia i film. a u was ferie od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem. u mnie już ferie na półmetku , mam nadzieje że od poniedziałku mały będzie mógł iść na zimowisko organizowane u nas na wsi, latem chodził i był bardzo zadowolony, Ja od jutra niestety:) do pracy tyle z mojego odpoczynku:( Studniówka córki była bardzo udana, sukienka i buty wygodne więc i zabawa trwała do rana ,-wróciła o 6 rano. Nauczyciele też nastawieni luzacko wiec chyba żadnych wpadek nie było. Resztę to sie dowiem jak odbierze zdjęcia i film. a u was ferie od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . My od dziś zaczynamy ferie , no i oczywiście mój mały jest chory , a zqa tydzień jedziemy w góry . Dziś przeżyłam z nim horror . Wyskoczyło mu na ręce takie coś podobnego do czerwonej porzeczki . Już kiedyś miał mto na plecach i lekarka dermatolog mu to zamroziła . Dziś poszliśmy z nim do innego dermatologa i ten na żywca w gabinecie mu to wyjął . Nie można było zatamować krwi , ja mało nie zemdlałam , a mój syn zemdlał , nie mogliśmy go odcucić . W tej chwili jest już dobrze , ale co ja przeżyłam :( Teraz usnął , a ja dochodzę do siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mną 50 minut ćwiczeń :) dziś postanowiłam ,że nic już nie będę jadła . Zobaczymy czy wytrwam . Bardzo się cieszę , bo niedługo wyjeżdżamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×