Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Gdy wyczerpaąłm swoje siły zadzwoniłam na pogotowie ale nie przyjechaliA pogotowie wodne . Więć sięz synem zawzięłam i robiliśmy różne rzeczy udało się . HUra . Ale mam znów nie dosyt syn był u szwagra 10 km od domu po spiralę już jej nie miał ale pomocy też mi nie dalł>Czy ja teraz musze z chłopcami wszystko t umiec i na wszystkim sie znać??? To dobija taki brak zrozumienia:):):):(:(:(:(:(:(:( ja nie jestem strong women:):):):):):):). Czemu życie czasami tak boli . A1sa ja naprawdę nie wiem jak się mam teraz zachowywać.......> Ja tylko w pracy jestem trochę wesola bo dziewczyny nad tym pracują i mowią takie głupoty aze to super smutasów nie należe to czasami im wtóruję i jest mi dobrze ale w domu problemy mnie przerastają . nawet dziś nie dostaniemy w sierpniu renty bo brakuje mi jednego papierka od męża z pracy i decyzja jest przesunięta o 30 dni aja nie zarobię na opłaty > Na jedzenie tak ale nie na opłaty a ile mogę liczyć na innych już tak mi BARDZo dużo pomogli. Mykam bo jutro jadę po corkę zobaczyc gdzie to jeżdzi przez te wszystkie lata > Zabierają mie rodzice jednej z dziewczynek ale super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 gratulejszyn! jesteś bardzo dzielna i radzisz sobie całkiem dobrze. Bo niby czemu ty miałabys znac sie na męskich pracach, skoro nie wszyscy faceci to potrafią? Ja zastanawiam się nad zmianą nicka na wredna teściowa.... Przede kmną jeszcze jedna wizyta prorodzinna, znaczy cółrka z chłopakiem, tylko nie wiem kiedy. Może tym razem pójdzie lepiej, bo jak nie to .... Jednak czasy egzaminów szkolnych to były piekne dnie.......................!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 opłaty nie zająć , naprawdę nic sie nie stanie jak przez je4den miesiąc nie zrobisz opłat , postaraj się tylko uprzedzić tych , którym powinnaś zapłacić . Tam przecież też siedzą ludzie . Kochana miłej wycieczki ci życzę . U mnie jutro święto , przyjeżdża mą , którego nie widziałam tydzien i córka , której nie było dwa tygodnie . Bardzo się ciesze , Szkoda że to tylko na dwa dni , no ale niedługo z córka jade na wczasy to nareszcie sie nagadamy . Może dowiem sie nareszcie czegoś o jej planach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście miało być mąż , a nie mą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wycieczka super ale miałam dzień pełen wrażeń. odwiedziłam kolegę zakonnika .Nie widzialam go 15lat ale było wspomnien bo razem chodziliśmy na oazę . mykam uskrzydlona choć nie wiem ile mi to będzie dane do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 super że wycieczka ci sie udała. Ja też tylko na chwilke , ide sprzatać i gotować :) życzę wam miłego dnia , na pewno póxniej zajrzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goikja
wesolej cipłej i udanej niedzieli dziewczyznz!! Właśnie się wykąpałam i bedę mykeć do pracy.... Dziś bedzie krócej więc jest szansa na odrobin świętowania. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goikja
a te błędy to jakieś poranne niedobitki.. dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... a to heca... ha ha ha znowu coś narozrabiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokja :) , po prostu za wcześnie wstałaś i klawiatura ci się zbuntowała :) . Ja też wam życzę udanej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to Gokja zemsta rzeczy martwych:):):). A tak to zyczę fajnej niedzieli bo ja jestem jeszcze radosna ale tylko do jutra od jutra na nowa urzędy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
´´´¢ /Λ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\♥♪♥♥♪♥♥♥♪♥ ´´¢ /.....\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\♥♪♥♪♥♥♥♪♥♪♥ ´¢ / ๑۩ ๑_\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\♥♪♥♪♥♥♪♥ ¢/¨๑۩۞۩๑_\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\´♪♥♪♥♥♪♥ ¨▓¨.♪♥♥♪.▓♥♪♥♪♥♪♥♪♥•||||||||||||||| ¨▓¨.♪♥♥♪.▓¨||| ||||||| ¨▓¨.♪♥♥♪.▓¨||| ||||||| ¨▓¨.♪♥♥♪.▓••••••••••••••••••••• ¨♥♥=====♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Kiedy piękna noc zapada księżyc bajki opowiada. Wszystkie gwiazdy go słuchają bo na piękny sen czekają więc bez żadnych zbędnych słów życzę Tobie miłych snów! ★    *    ★  *   ★  ★  ★  D O B R A N O C  ★

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Dziś zaplanowałam ogródek i zakupy . W piątek wyjazd i trzeba jeszcze parę rzeczy dokupić . Juz mam dość siedzenia w domu , dobrze że niedługo wyjeżdżam , mam nadzieje że pogoda mi dopisze . Najważniejsze żeby nie lało i żeby nie było zbyt dużych upałów . Ale mam wymagania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz wymagań masz tylko zyczenia . ja też lubię taką pogodę nie za ciepło nie za zimno:):):):). a co do radości powiedziaąlm że czar pryśnie i prył > Nie załatwiłam świstka w pracy męża znów dzięn dalej do renty . Mam dosć niekompetencji . A gdy cora zadzwoniła i zwróciła uwagę to pani powiedziała ze zamiast tego telefonu mogła sobie zostawić na chleb . postanowiła cora ze tego tak nioe zostawi i ma rację ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten piekny poranek . Ja dziś ranny ptaszek , bo jeszcze huk roboty przede mna , a potem będzie za ciepło żeby pracować w ogrodzie . Wczoraj opaliłam sobie plecy i dziś ledwo żyję . Dziś już na pewno założę bluzke . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa witam .ty masz huk roboty a ja urzędy . I ten zapowiadający się upał ale coż pewne sprawy są w moim interesie i nie ma zmiluj ale to wszystko jest też kosztem mojego zdrowia a przedewszystkim nerwów. więc Tobie miłej pracy i poleniuchuj też życzę a ja ruszam w bój:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 jak tam urzędowe sprawy . Ja dziś pracowicie pranie prasowanie , pakowanie . Jutro sprzątanko i przywieźć syna ze wsi i w sobotę wyjazd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie macie w tym piekiełku.... od skrajności do skrajności, lato nie z tej ziemi. Powiesiłam kiedyś doniczkę z wiatami pod zadaszeniem a w tej doniczce wróbliczka uwiła sobie gniazdeczko złożyła 4 jajeczka i dziś zagladam a tam śliczne maleńkie wróbelki!Jeszcze nmigdy czegoś takiego nie widziałam, szkoda że nie moge Wam pokazać!oczywiście podlewałam to delikatnie przez te kilka tygodni żeby ptaszynie krzywdy nie robić ale nie dowierzałam że coś z tego będzie. Dziś prawie nie wychodzę na zewnątrz tyle tylko ile to konieczne bo głowa pęka... Miłego wieczoru!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj szalała u mnie burza ale zmokłam >Ciuchy do prania.Buty i torebka do suszenia. Urzędówkę ruszyłam na efekt trzeba czekać.A z powodu burzy nie miaalm neta ale mi tego brakowało.Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane ,żegnam się z wami do 2 sierpnia :) jak wrócę , to się na pewno odezwę , a wy piszcie żebym miała co czytać po powrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczę Ci a1sa miłego wypoczynku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa wypocznij sobie nałap duużo energii, zeby Ci wystarczyło na cały rok. 765 a Tobie powodzenia na froncie urzędniczym . Ja jutro rozkręcam imprezę na 60 osób, a gorąco nadal daje w pióra. Na szczęście w niedzielę już ma spaść na 20. Problem w tym, że choć zjadłam całe mnóstwo prochów nadal okropnie bolą mnie wszystkie kosteczki w stopach, a skierowani e do poradni rehabilitacyjnej sie chyba przeterminowało, bo już je mam 6 tygodni... Ciągle brak mi czasu dla siebie. Obiecuję sobie i Wam że w sierpniu naprawde dam sobie na luz... Ciekawe jak u Meg.. Neurolog powiedział mi że to co mnie nęka to isjasz, wiecie coś o tym? ja wiem że boooliiii... Ale Wam życzę duuużo zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzeSC 765. Zostałyśmy same na dyżurze? Jak minęła niedziela? U mnie znów pracowicie. Obiadek uroczysty na 60 osób. Mam jakiegoś piekielneg pecha ze stopami: wczoraj klapki wyżarły mi dziury na du zych paluchach, musiałam założyć patrunki, a dziś dostałam uczulenia .. nie wiem już co ztym wszystkim robić, bo wiecznie jakiś ból . Pogoda taka sobie wszystko o trochę, komary za to całkiem nie umiarkowane. Za tydzień będę obsługiwać 8osób gości z Niemiec to tez będzie zakręcik. Dopiero gdzieś w połówie sierpnia utnę sobie wolne. Może pojade do Hamburga? Tylko czy to bedzie wypoczynek, podróz w ciągu tygodnia w rą i spowrotem, bo dłużej nie mogę mamy zostawić. Jeszcze nie wiem co zrobię . A Ty masz jakieś konkretne plany? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje plany wzięly w łeb z przyczyn urzędowych i braku gotowki a ja tak bardzo chciaąłm pojechać gdzieś . druga sprawa to ja zaczęlam się robić jak stara rozlazął baba coś mnie rozbiera i nie umię tego opanować . wczoraj znow napad płaczu złości jakieś takiej bezsilności .Chyba to ten okres wakacji tak wpływa na mnie. A le dziś czeka mnie miły dzień mam nadzieję . Wpadnie znajomy z Angli > Kolega z oazy jest zakonikiem. powspominamy dawne czasy będzie to cząstka dawnej mnie moze mi to trochę pomoze rozweseli/ A Ty wyjeżdzaj i odpoczywaj nie samą pracą zyje człowiek ale trzeba też wypocząc i dbać o siebie . Ale jateż o tym zapominam > życzę Ci miłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki! od takich miłych słów odrazu jestem w lepszej formie. Myślę że to odnajdowanie siebie z dobrych czasów to bardzo dobry trop, trzymaj się tego. Przesyłam Ci duuuużoooo dobrych myśli i najlepszych życzeń., do góry głowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spędziłam super dzień z znajomym i chłopcami < wykusili mnie do parku wodnego . najpierw wykręcalam się brakiem stroju ale moi chłopcy nie dali się oklamac i w koncu uleglam ale było fajnie choć odkryłam że zachowuję sie jak jakiś dzikus w swiecie cywilizowanym ado parku przeciez chodziłam . A potem pizza kawa i po dniu . Czemu takie dni nie mogą być częściej ale było fajnie. Choć moje zachowanie jest dziwne samą mnie to zaszokowało > Czy przeżycia mogą tak zmienic ??? idę spac bo padam >DOBRANOC>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, widzę, że sie nieco spóźniłam... więc słodkich snów Ci życzę. A pewno gdyby to była codzienność, to też by sie znudziło i przestało być fajnie. Więc zyczę Ci jak najwięcej niezwykłych dni i duuuużooo radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację ze co za duzo to nie zdrowa wiec od czasu do czasu taki wypad moze być. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś u mnie wesoła nowina: mioja córka habitowana przyjezdża w piątek do domu na parę dni urlpu! Będzie rodzinne swiętowanie. Żar z nieba się leje i dychać ciężko a dzis miałam 90 kaesemowiczów.. Po niedzieli kolejni goscie i będzie wesoło.. Oni przyjadą ze Śląska może byś się z nimi zabrała? byłoby fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×