Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Azallia

lada moment zaczne rodzic a nadal nie mamy imienia!!!

Polecane posty

Wlasnie tego sie obawialam. Nic nam sie nie podoba a jak juz ktoremus jakies imie podpasuje to drugie sie nie zgadza. Pewnie jak juz urodze to wybierzemy jakies imie. Tylko mam nadzieje ze w desperacji nie nazwiemy go tak zeby sie potem wstydzil. Macie jakies propozycje dla chlopczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmm
też mieliśmy z mężem ten problem.każde imię nam się z kimś głupim kojarzyło jak mi się podobało to jemu nie i na odwrót.w końcu dla dziewczynki wymyśliliśmy i na szczęscie urodziła się dziewczynka bo chłopczyk był by chyba bezimienny:)mojemu mężowi podoba się Adrian a mi np. Łukasz, Patryk, Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów i znów
Mateusz, Miłosz, Janusz, Bartosz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem, tylko poród dopiero za 2 miesiące.Dla dziewczynki mieliśmy wybrane imię Oliwia, ale okazało się , że urodzę synka i mamy dylemat, ale napiszę Ci jakie rozważamy, a wy piszcie, które z nich jest najładniejsze: Maciuś, Kubuś, Wojtuś, Michaś, Mateusz czy Gabryś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja*
jak zobaczysz dzidziusia to juz bedziesz wiedziala jak dac mu na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
heh no własnie to jest najgorszy problem każde imię jakie mi przychodziło do głowy natychmiast kojarzyło się albo mi albo mężowi z kimś kogo nie lubimy.weź kalendarz do ręki może coś znajdziesz na co sama byś nie wpadła.a Oskar??Mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naaataaaaliiaaaaaaa
moj chlopak ma na imie Mateusz i to imie jest super!! Dajcie imie Mateusz :):):):) Mniamci :):) ja jak wezme z nim slub i urodze mu dzieci to jak bedzie dziewczynka to mi si epodoba Witoria Tatjana a jemu Sylwia.. a chlopczyk mi Dawid , Paweł , Mateusz.. ale nie dam takiego samego jak ojciec imienia;p a jemu sie podoba Adam.. wiec mamy dylemat tez :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk mi się kojarzy z papryką:( mi się podobaja stare imionka jak Jaś, Staś, Franuś< Antoś, ale mój mąż się na takie imie nie zgodzi, nie ma szans....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to sie podoba Karol, ale mąż mial kiedys kolege ktory jest ćpunkiem i nie chce zeby synek sie z nim kojarzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych waszych skojarzeń - teraz je macie, ale jak dzidziuś się urodzi, to imię jakie mu dacie, będzie wam się kojarzyło tylko z nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiedzialam ze tylu osobom podoba sie imie Mateusz:) a takie wlasnie dam jak będę miała synka, jak dziewczynka to będzie aleksandra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba Wam się Markus??? Ja jestem w 7mc i też nie mam imienia dla chłopca. Zastanawiamy się czy Markus, Nataniel czy może Olivier. Co radzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze mielismy ten sam problem:) w koncu na poczatku 9 miesiaca doszlismy do kompromisu, on nie mial zadnych koncepcji, mi podobal sie antoni, w koncu pogrzebal w sieci i znalazl maksymiliana i feliksa. maxa jednego znalam, chlopak wporzo, ale jego matka troche nie za madra, feliks mi sie kojazyl z orzeszkami. no to ja wysunelam swoje propozycje: konstanty, ksawery i kilka innych. zostal ksawcio:) a podobaja mi sie jeszcze: czeslaw (moj maz:) ), ignacy(kiedys na placu zabaw podsluchalam, sliczny chlopczyk) reasumujac, moje typy to: antoni, ksawery, czeslaw, ignacy:) mam nadzieje, ze komos pomoge w wyborze;) mam corcie, gabrysie, ale jakos w meskiej formie to do mnie nie przemawia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia111
A może imię męża? Będzie junior ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam synka Jakuba, a drugiemu dałabym na imię Paweł, Karol lub Przemek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie chce zeby synek nazywal sie tak jak tata, czasami sa z tym problemy ( wiem bo siostra nazywa sie tak samo jak mama), ale moze jak nic nie znajdziemy to nazwiemy go drugim imieniem męża- Jacek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w polskim prawie
urzednik nie zgodzi sie na imie Alex... bo unas nie uzywa sie literki x tylko -ks więc mozebys jedynie Aleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz ... piekne imie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra...
Mateusz - ładnie... oklepane. Michał - nie ładnie... oklepane; to samo Kuba, Bartek, Piotrek czy Paweł. Nie mówiąc o damskich - Oliwii, Zuzi, Julce i Wiktorii - o kle pa ne. Co z tego, że może i ładnie jeśli co drugie dziecko ma tak na imię. Mnie się podoba Fryderyk, ale chcą mnie przekląć:) Dopuszczam jeszcze Konrada. Dziewczynka? Martynka lub Alicja. Ale prawda jest taka, że każdy w swoim otoczeniu ma wielu znajomych o różnych imionach i to, że dla mnie np. Alicja nie jest oklepane bo nie znam ani jednej to nie znaczy, że ktoś inny nie może znać ich 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam imie dla dziewczynki odkad dowiedzialam sie o ciazy, a gdy sie wreszcie urodzila, z zalem musialam stwierdzic, ze to imie absolutnie do niej nie pasuje :( Nazwalismy ja dopiero dwa dni po urodzeniu :) nowym slicznym imieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terakotka
szlachcianka - a mogłabys powiedziec jakie mialas imię dla córeczki? i jak w koncu nazwalas? ja niedługo rodzę i kompletnie nie mam imienia dla córeczki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje nazwe tak
nikodem i maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna zdecydowana mama
Znam ten ból ;-) Do konca bylam przekonana, ze urodze córeczke, bylo wybrane imie Maria Teresa :-) Chlopca nie bralam pod uwage- a tu!!!- nagle maly facet na swiat sie wygramolil ;-) W tym momencie przyszlo mi na mysl imie jednego mojego nauczyciela, rzadkie, ale znane, i tak mój syn dostal imie Arno :-D Acha, ta historyjka nie zdarzyla sie w Polsce, nie zdaje mi sie, aby to imie w USC przeszlo :-O A ma to COS :-P i pasuje swietnie do nieco dlugiego, niemieckiego nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synus nadal ochrzczony jako \"bezimienny\". Zobaczymy, moze podpasuje mu jakies imie jak juz przyjdzie na swiat, czyli z jakies 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×