Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SamotnA30

Kto mieszka za granica i jest samotny?

Polecane posty

Gość SamotnA30
Slyszalam wlasnie, ze tam zarobki sa superanckie! Tutaj tez nie mozemy narzekac, a w porownaniu z Polska to nie ma o czym mowic. Najlepij by bylo sobie zrobic dzidziusia, to i zajecie by bylo, ale jakos sie nie moge zdecydowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
bolonia :-D To my Bolki jestesmy, he he he :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
Na pewno sie uda!!! Trzymam kciuki! Tylko nie koncentuj sie na tym i nie mysl, ze bardzo chcesz, bo wtedy z reguly guzik wychodzi - ot, zlosliwosc losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
No to mu przezwisko wymyslila, he he he :-D A ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaaaaaaa
Ja tak jak w nicku :-P To mlodziutka jestes, raz dwa i bedziesz mamusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
Lece spac.To narazionko, papapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
Bo cos mi sie internet kaszani i nie moglam wejsc na forum :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
Francuska technika :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
Aaaaaa, a ja ma 28 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
He he he, to dobranoc, fajnie sie pisalo :-) Mam nadzieje, ze jeszcze tu zagladniesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
dzieki :-D I nawzajem: bonne nuit - po arabsku nie umiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
o kurcze, jak Ty to zapamietujesz? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
No to tasbahun alaher! He he 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
witam a ja dopiero z pracy wrocilam tylko na lunch i znowu na pare godzinek jeszcze a juz padam:(upal dzisiaj u nas ponad 28stopni.aa samotna pisalas ze polsat ci nieodbiera a to dlatego ze polsat nieodbiera dobrze za granica babka mi muwila z polstatu to bbo teez chcialam wziasc a teraz mam cyfre i super odbiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to suselku wez kapiel to sie zaraz odprezysz!! albo niech ci chlopak pomoze :P a ja skonczylam sprzatac gotowac prasowac i znowu siedze w internecie.tu pranie schnie doslownie w 5 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
Oj susel bidulko - wspolczuje Ci tej pracy w niedziele! Ja dzis bylam na safari - to takie zoo, gdzie sie autem jezdzi i zwierzaki laza na wolnosci :-D Strus nam zaszedl droge i nie moglismy ruszyc dalej, bo nie chcial sie ruszyc uparciuch :-P Co do polsatu to moze faktycznie nie odbiera, bo ja jestem jednak dosc daleko od Polski. Ale mi w Polsce pan mowil, ze da rade. Tylko u mnie jest taki punkt krytyczny, ze nie lapie nic - nawet francuskiej satelitarnej nie dalo rady ustawic. Mam teraz kablowke z jednym polskim programem - ale moze to lepiej, to sie przynajmniej za jezyk wezme, zeby cos rozumiec :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
Oooooo, czesc desperate :-D Widze, ze tylko ja dzis sie obijam :-D Sprzatanie i pranie to jutro bedzie, a dzis...laba :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej bez polskiej telewizji szybciej sie nauczysz. ino katorga :P ty to masz dobrze tu to moge wyjsc dopiero po zachodzie slonca -jak wampir :P upal upal. ostatnio tez chcielismy isc do zoo ale bylo zamkniete paniki narobili przez ta ptasia grype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
Ojej, to tam tez ta ptasia grypa jest? Ech... U mnie dzis chlodniej, wiatr nawet zimnawy troche - wreszcie da sie oddychac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
Tylko mnie wkurza, jak cos ogladam i rozumie co drugie zdanie :-) Wiec rzadko wlaczam TV, a to chyba zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza na poczatku ale jak zaczniesz ogladac to nauczysz sie duzo slow, albo wywnioskuj z sensu zdania albo jak sie nie da to slownik. ale nie katuj sie godzina dziennie styka na nauke. mnie to uczy moja szwagierka-ta co wychodzi za maz. jest strasznie fajna jest tylko kilka miesiecy starsza a mozemy gadac przez okno bo mieszka dom obok. nawet zainstalowalysmy line coby jedzonko przesylac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
Kurcze, to Ty super masz z ta szwagierka :-D Zwlaszcza z ta lina to dobry pomysl :-D Jak mieszkalam w Niemczech, to mnie moj Misiu uczyl niemieckiego, i tez uczylam sie z kolezanka Polka. A tu? On francuza nie umie :-P A ja sama zdana jestem na siebie, zeby to wszystko skapowac, he he. Chyba zaczne z ta telewizja - poszukam sobie moze jakis ciekawy serial, to mnie bedzie ciagnelo, zeby ogladac. Narazie poki mam wakacje, ucze sie z programu komputerowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×