Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SamotnA30

Kto mieszka za granica i jest samotny?

Polecane posty

Gość susel
nie jest zimno tak jak w polsce jest:)ja nielubie szweduw zabardzo zamuleni sa i niepomocni chociaz znajda sie wyjatki ale niema to jak w polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
no szkoda ze po polsku wszyscy nieumieja bylo by latwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
No wlasnie, ale chyba ludzkosc by sie zalamala, jakby miala uczyc sie polskiej gramatyki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno sie uczyc ale ja lubie. po angielsku i niemiecku gadam jak po polsku po francusku dogadam sie i teraz ucze sie arabskiego. ale tak naprawde to chce sie nauczyc hiszpanskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
desperate - to masz niezla glowe do jezykow. Mi sie juz nieraz kaszani wszystko, tym bardziej na imprezach, gdzie sa Niemcy i ludzie mowiacy po angielsku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
mi tak samo troche po angielksu a troche po szwedzku gadam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
Ale chociaz sie prawie wszedzie dogadamy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
nio to fakt szczegolnie jak szybko musze cos odpowiedziec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
Mam kolezanke z Japonii. Tlumaczyla mi ten jezyk i rysowala te wszystkie hieroglify, ale to jest masakra :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
no to niezle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
A Wy czesto tak w weekend w domu siedzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
a ja wlasnie sie dowiedzialam ze jutro do pracki ide,niechce mi sie jak niewiem myslalam ze sie wyspie bo jestem niezly susel:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
Oooooo, to w Szwecji sie pracuje w niedziele? Desperate - to jak to? Tam jest weekend czwartek-piatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
ja czesto mieszkam tutuaj z narzyczonym niemamy znajmoych z polski tutuaj i nawet niema z kim isc a chetnie by sie gdzies poimprezowalo,dwoch braci mojego tu siedzi ii czasem jedyne co to grilla sobie robimy;p aa mam jedno kolezanke polke ale ona malutkie dziiecko to niema jak z nia gdzies wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
szwedzi przewaznie niepracuja a polacy jak maja okazje to pracuja wkoncu jestem tu dla zarobku:)desperado a ty w szwecji jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
Przekichane. Ja tez tylko z moim chlopakiem tu jestem. Kolezanka polka czasem przyjdzie, ale tez czesto jest zajeta. Mamy troche znajomych z Niemiec, ale oni sa tacy nudni, ze wole juz w domu siedziec, niz sie meczyc :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, strasznie dziwnie, ale czlowiek sie do wszystkiego przyzwyczaji. ja mam z kim sie zabawic moj maz ma 7 siostr i 3 braci. a wszyscy mieszkaja w jednej dzielnicy i prawie jeden dom przy drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
a ty we franci siedzisz???i co robisz na codzienien?chodzisz do szkoly tak jak ja?nio to jesr przesrane nawet niema gdzie z kim wyjsc moze by bylo lepiej jak by nasi znajomi byli z nami to by sie nieczulo tak tej tesknoty dlatego czesto jezdzimy do polski teraz 2 miechy nas niema;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
desperata to ty masz dobrze:)tyle znajomych,ja sie tutuaj nieprzyzwyczaje moj juz tutuaj siedz 7lat i tez jakos niemoze niema to jak w polsce mieszkac w wekend imprezke znajomi a tutuaj nic:( tylko komp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
a co ty tam robisz pracujesz??tam jeszcze nigdzie nieslyszalam zeby ktos wyjechal. a jak zarobki??bo w szwecji ogulnie dobrze wiec niz w angli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
no desperate - to masz naprawde fajnie! A gdzie Ty mezusia poznalas? Ja jak chodze do szkoly, to mam kontak z ludzmi z calego swiata - ale oni przyjezdzaja tu na miesiac, czasem dwa. Robimy imprezy, chodzimy do barow - ale teraz wakacje i lipa. I to sa takie przelotne znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moj maz jest kuwejtczykiem. no zarobki to tu luxus. ja nie pracuje , ale chyba gdzies pojde bo mi sie nudzic zaczyna. wlasciwie to chcemy dziecko tylko jakos narazie nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
nio ja tez mam kontakt z ludzmi z calego swiata najwiecej jest ciemnych ale niema to jak po polsku pogadac::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
susel, Ty sie ciesz, ze chociaz kompa masz :-D Lepszy rydz niz nic :-D No po polsku to sie gada na luzie, nie to co lamanie mozgu i jezyka po francusku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×