Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katherine

Mam 20 lat i jestem niewyżyta seksualnie.

Polecane posty

Jestem dziewicą, ale z wyboru. Czekałam na odpowiedniego, ale chyba jestem zbyt wymagająca. Musze sobie uswadomić w końcu, ze ideałów nie ma. Czuję, że mam wysokie libido, ciągle myslę o seksie, wyobrażam sobie, że to robię na rózne sposoby w róznych miejscach. Wczoraj byłam na imprezie, tańczyłam chyba najseksowieniej ze wszystkich na sali z obcym chłopakiem(oprócz całowania, zasady mnie\"trzymają\") ! Aż zanajomi mnie nie poznali, sama się nie poznaję ! Popęd strasznie mnie zmienił. Jestem atrakcyjna, czasem czuję, że poszłabym do łózka bez głębokiej miłości, gdyby mnie ktoś bardzo pociągał. Pozatym ciekawość narasta.A teraz znów jestm sama, bo znów nie trafiłam :( Najlepsze, że wieleee osób uważa mnie za doświadczoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem skorpionem, to najbardzieju namiętny znak, podobno... :P Introwertyczko, Ty też :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można się do Ciebie jeszcze
odezwać?? mam na myśli pewien temat nie tutaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można się do Ciebie jeszcze > hahahaha, można :) Czy chodzi Ci może o topic na 02 :) ? Mogłam tam napisać od razu, że mam taką cechę, miałabym wielu adoratorów :P Z tym, że otwieram się dopiero, gdy kogoś lepiej poznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wajman
ty się chwalisz czy żalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można się do Ciebie jeszcze
:classic_cool: jakoś wieczorem "wyprodukuję" coś Tobie na maila:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natan24
to moze masz ochote pogadać o seksie na gg, może jakis sexik virtualny nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wajman > A mozna to i to :P ? Introwertyczka > A w jaki sposób się tym zajmujesz, wróżysz ? Można się do Ciebie jeszcze > Czekam na rezultaty owej produkcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natan24 > Zawsze byłam grzeczną, skrytą dziewczynką z zasadami, stopniowo wyrastam z tego, raczej nie jestem (jeszcze?:P)aż tak \"otwarta na kontakty\", ale pogadać zawsze można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natan24
to napisz do mnie na gadu 9706180 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Introwertyczka- jeżeli znasz się na rzeczy i zajmujesz sie astrologia to cio powiesz o zwiazku : ona lew, on panna? chodzi mi o zycie codzienne jak i o sex;) Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że piszesz te teksty między jedna masturbacją a drugą. W międzyczasie wyciskasz pryszcze na nosie i przygotowujesz się do klasówki z fizyki. Frajerze, w ten sposób nie znajdziesz dupencji, co najwyżej posuniesz chomika. Wymyśl coś lepszego albo weź się do nauki gówniarzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_firanka20
ten sam problem. 20 lat dziewica. niewyzyta. sa faceci obol,ale nie chce skretynialych palaczy trawy.ani faceta po 30tce. masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLKA_WLKP
Juz nie przesadzaj zebys nie mogla znalesc normalnego faceta do sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajt
Itrowertyczka a jakie w łozku sa ryby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rthr
wszystkie tylko wybieraja ksiecia z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sam problem. Wprawdzie dziewicą już nie jestem ale też nie umiem tak z byle kim (i de facto byłam jak na razie z jednym a mam prawie 23 lata). Strzelec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
introwertyczka, a znasz się na astrologi chińskiej? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on26wawa
Dziwne bo tylu kolesi chcialoby poznac takie panny. pm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onon
same dziewice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_firanka20
Do Olki. Sluchja,nie mam jakis kosmicznych wymagan. ale tez nie chce wyrwac pierwszego lepszego faceta tylko i wylacznie dlatego,ze chce zeby ktos mnie porzadnie.no. nie szukam wielkiej milosci, ale jesli po 3 tygodniach,miesiacu zwiazek jest jakis dziwny to co? mam na sam koniec przespac sie z facetem bo mi sie chce? wskakiwacfacetowi do lozka po tygodniu zwiazku. w dodatku studiuje za granica od pazdziernika.kazdy,kazdy facet ktory sie nawinie jara trawe. sport nardowy.cholera jasna. a juz przerabialam zwiazek z facetem,co wybral trawe zamiast mnie. wiec mnie odrzuca od tego. chce faceta po prostu zeby byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×