Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tonks

Odrzucenie oferty pracy

Polecane posty

Gość tonks

Czy ktoś może mi odpowiedzieć, ile razy można odzrucić ofertę pracy zaproponowaną przez urząd pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwetach
Z tego co pamiętam jak byłam zarejstrowana w zatrudniaku to ani razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeee...
To mam brać co dają? Nawet jak mi totalnie nie pasi..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeee...
I jak odrzuce, to co...?? (dodam, że ja jestem bez prawa do zasiłku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
nie mozna odrzucic zadnej oferty pracy. Jak Ci daja skierowanie a oferta Ci nie odpowiada to rob z siebie debila na rozmowie albo z gory powiedz temu z kim rozmawiasz ze jednak Ci oferta nie odpowiada i ze prosisz aby wpisal ze np nie zostaniesz zatrudniona bo brak miejsc albo masz niepelne kwalifikacje albo cos tam innego co UP zaakceptuje. Niektorzy daja po dobroci takie wpisy - ja tak poszlam na oferte "introligator" ktora okazala sie straszna tak jak i sam pracodawca ale udalo mi sie wykrecic z tego. Uff!!!! Acha a jak odrzucisz oferte to wykresla Cie z bezrobocia na 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś odrzuciłam ofertę w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej,nie wiedząc jakie to będzie miało skutki w UP. Ale babka tak to odkręciła,że mnie nie skreślili. Jednak po jakimś czasie sama zrezygnowałam.. kazali mi jeździć ciągle pod różne adresy,wszystko bylo nieaktualne i na dodatek kompletnie nie z mojej branży. Nawydawałam się na bilety i w końcu podziękowałam..aż tak nie potrzebowałam pracy,żeby zgadzać się na cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka zontak
Odrzucilam kiedyś prace, po prostu wzięlam telefony i namiary i nigdzie nie poszlam. Za ileś tygodnii przyszlo pismo, że mnie wywalają. Szkoda ubezpieczenia, ale i tak lecze się prywatnie więc do niczego mi potrzebne nie bylo. Chcialam je mieć na wszelki wypadek. Mąż mówil, że powinnam iść do pracodawcy i powiedzieć prawde, żeby niby to on mnie nie przyjąl ale nie chcialo mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaaaaaaa
ja odrzuciłam kilka ofert i nic się nie stalo nie wykreślili mnie. wszystkie oferty były poniżej moich kwalifikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonks
Dziękuję wszystkim, którzy się odezwali. Mnie trochę wkurza to kierowanie na rozmowy przez pup. Kompletnie nie interseuje ich, czy nadajesz się do danej pracy. Kiedyś powiedziałam urzędniczce, że praca oprócz kasy i samodzielności powinna dawać jakąś satysfakcję, i chociaż trochę pasjonować. Była bardzo zdziwiona i oburzona. ;) Nie chcę już korzystać z pomocy pup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonks
Poza tym, chyba bardziej sensowne oferty, pupianki maja schowane dla znajomych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytghyt
Witam A czesto urzad pracy wysyla do pracodawcow? Niedlugo ide na 1 podpis. Mam polroczne dziecko i niestety problem z opieka nad nim. brak dziadkow. Ojciec dziecka/ jeszcze nie moj maz pracuje w innym miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma szuka pracownika do sklepu i to co opowiada o kandydatach PUP w głowie się nie mieści. Wniosek jest generalnie taki, że jak ktoś chce to pracę znajdzie, a w urzedzie zapisani są tacy co niby chcą, ale generalnie maja w dupie, wolą sie obijac niz pracowac i rejestruja sie tylko po to by miec ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie generalizuj, ok.? A z oferty UP można zrezygnować bez konsekwencji wywalenia pod warunkiem, że się poda konkretny powód, który będzie dla nich dobrym uzasadnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co może być uzasadnioną przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×