Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kucyk_mini

wyłem pod jej oknem a ona nic

Polecane posty

Gość wiadomo która to
a ona pewnie nawet się nie skapowala, ze to dla niej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie to jest pewnie śmieszne ale co mam poradzić stało się, teraz tylko jedn myśl nie daje mi żyć czy mnie widziała i słyszała. szkoda, ze tak po prostu nie mogę do niej podejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marutka
idz do niej i sie przedstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niby dlaczego nie możesz ? Przecież ona nie jest przywiązana sznurem do chłopaka. Spróbuj zrobić powtórkę z rozrywki ale na trzeźwo; możliwe, że wtedy to doceni i zostaniecie przyjaciółmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc albo maila albo na papierze i czekaj na reakcje.....rozmawiales z nia kiedykolwiek ? czy tylko z widzenia ja znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co ja jej mogę zaoferować właściwie. jej men jest bogaty i ona z nim już jest długo, chciałbym ją uszczęśliwić na maxa, chciałbym być dla niej nr 1 ale możliwe że to tylko w sferze marzeń pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie dziękuje żeby nie zapeszyć, pa olivia. czy jest tu jakiś facet który mógłby ocenić mój popis, czy któryś by się posunał do takiego czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo która to
powtarzam - a ona pewnie nawet nie zorientowala sie ,ze chodzi o nia... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokro jest z kimś długo, nic nie wskórasz. Możesz jedynie żywić nadzieję, że kiedyś Cię zauważy ale Ty przecież sam piszesz, że\"nie masz jej nic do zaoferowania\". Bogactwo nie ma tu nic do rzeczy. Jeśli niewiele możesz komuś dać, daj mu poznać siebie - jak mawiał pewien mądry człowiek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marutka
jesli ona kocha chlopaka z ktorym jest to raczej nic nie wskorasz. A im bardziej bedziesz spiewal pod jej oknem, kupowal jej kwiatki i stosowal inne dziwne pomysly to tylko tym bardziej bedziesz narazal sie na bycie smiesznym. znajdz sobie dziewczyne ktora cie zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×