Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniechecona

maz zarzuca mi, ze ostatnio malo rozmawiam z nim o sexie..

Polecane posty

Gość zniechecona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atunia
czemu? nie mówisz wcale o sexie? wstydzisz się czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniechecona
jestesmy juz 7 mcy rozdzieleni...on jest w innym kraju, przyjezdza w koncu za 4 dni.Wczoraj zarzucil mi, ze kiedys chcialo mi sie rozmawic o sexie, podniecic go rozmowa a teraz unikam tego..Moze rzeczywiscie tego nie robie, bo po prostu nie lubie tego, juz mu kiedys o tym powiedzialam, zeby sobie zadzwonil an hotline, haha..a on sie obraza, ze pewnie juz nie jest dla mnie atrakcyjny..i tlumacz mu:(((Ja wole to robic w rzeczywistosci niz przez telefon czy sms:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniechecona
sory Atunia..wlasnie wytlumaczylam o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ...........
kiszka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniechecona
wstyd nie ma z tym nic wspolnego, wrecz przeciwnie, my o wszystkim rozmawiamy..ja po prostu nie lubie byc jego hotline:((..wole poczekac az wroci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atunia
widac jemu to potrzebne..naprawdę wolisz żeby dzwonił na hotline?? czyżbyś zastygła w skorupce=już go zdobyłam? zresztą, heh za 4 dni pokażesz swojemu mężczyźnie czym się różni gadka via tel od sexu w realu ale gdy wyjedzie to mu nie odmawiaj tej drobnej przyjemności wszak związek to kompromisy czyż nie? zresztą piszesz, że kiedyś Ci się chciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniechecona
Atunia...kiedys sie zmuszalam do tego..ale juz mi sie nie chce..meczy mnie to "robienie mu dobrze przez telefon".Wiem, ze to lepsze niz zdrada czy dziwki, bo wiem, ze moge mu ufac..ale ja po prostu tego nie lubie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atunia
błąd = zrobiłaś to z musu po raz pierwszy jemu się spodobało, Ty sie nie przyznałas że to tylko dla niego, jak wróci to znajdzcie kompromis :) innej rady nie ma mus z nim pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×