Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość głupio wyszło

kłótnia z kolezanką o dzieci

Polecane posty

Gość żadko kiedy
baaaa - wy musicie poświęcać większość czasu na wychowanie dzieci, a ja w tym czasie dedukuję :) ciekawe czy to się kiedyś zmieni :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio wyszło
ale dobrze miec taką panią psycholog na kafe :) , musimy sie kiedys zaczernic i byc w kontakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadko kiedy
ano koleżanko ano :) a skąd jesteś jeśli mogę zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio wyszło
slask,, a ty :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadko kiedy
uła no to dokładnie drugi koniec Polski :) pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma do rzeczy ze mowia do
rodzicow po imieniu? W wielu rodzinach tak jest a dzieci moga byc przy tym grzeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio wyszło
uuuu :) daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio wyszło
no nie swadczy to dobrze o rodzicach jak dzieci mowią po imieniu do nich, ja takiej rodziny nie znam tylko ich i nie jest to normale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadko kiedy
to, że po imieniu to tylko wola rodziców - doczytaj dopik szczegółowo, nie o to głównie biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio wyszło
no wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadko kiedy
ale tak szczerze też jeszcze się nie spotkałam, żeby małe dzieci wołały zamiast "mamo!" no "Ania!" - dla mnie to też bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio wyszło
dla mnie tez , a dla nich to normalka , nawet uwagi nie zwracaja na to ,,, jak sie jej kiedys zapytałam czemu mowia dzieci po imieniu to odp,, ba tak sie nauczyłyy,, dzieci im na głowe wchodzą , robią co chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny bez obrazy
zamiast sie przejmowac, czy mowią po imieniu, wezcie się za ortografię! Matki powinny dawac dobry przykład dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio wyszło
bez obrazy , ale nie o tym gadamy , nie mieszaj wątków ,, a jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie pisz nic,, jeszcze napisz gdzie są blłedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadko kiedy
taaaa teraz to nie zwracają uwagi, a potem na starość będą wiecznymi portfelami lub wogóle niczym - bo "mamą" i "tatą" napewno nie :( conajwyżej jakąś tam Anią, Franią, Antkiem czy Bartkiem - a takich to na pęczki na świecie :( eh mam wrażenie, że pokolenie naszych dziadków to było TO czego nam brakuje - to się nazywał szacunek i wogóle ... niestety postęp cywilizacji itd sprawił, że TO jest już raczej nie do odtworzenia - a prawda jest taka, że ludzie mimo biedy byli bardziej szczęśliwi i potrafili docenić prawdziwe bogactwo jakie przynosi samo życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio wyszło
nic dodac nic ująć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylacze sie
tu jest jeden blad na drugim. paranoja i ortograficzne i jezykowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio wyszło
nie podszywaj sie , pisz juz jednym pomaranczowym nickiem ,, napisz gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadko kiedy
taaaaaa nasza miła koleżanko - to walnie we mnie piorun za to jak walnę literówkę, albo w wyniku szybkiego pisania spacja się niechcący w pojedynczym przypadku pstryknie? ok - przepraszam, panią Basię, moją nauczycielkę j.polskiego - biada mi :P hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio wyszło
hahahahaha, ja panią Grazynke przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylacze sie
nie podszywam sie, nie jestem jedyna ktora zna ort rzadko pisze sie wlasnie tak nie mowi sie "lubialo" tylko lubilo mam wymieniac dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio wyszło
następnym razemn wystrzelam jasia z piątej c,że zapiął w dupę mojego dzieciaczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
z kolezanka warto sie pogodzic, moze nie teraz , za jkais czas.TYm bardziej jak piszesz, ze bylyscie dla siebie jak siostry. Moze ona sama sobie z tymi dziecmi nie radzi . Z tym mowieniem po imieniu to mam swoje zdanie: dziecko musi znac granice, to jest mama i tata a nie zosia i kazio, bo tak zwracaja sie do taaty i mamy koledzy, i dziecko dorasta myslac ze jest upowaznione do takich relacji z rodzicami jak z kolegami, a tak nie powinno byc, owszem przyjacielskie stosunki sa ok, ale respekt jest wazny, bo dzieki niemu mozemy ksztaltowac zachowania dziecka.chociazby poryszana tu i barzdo wazna umiejetnosc dzielenia sie z innymi, co jak wszyscy wiemy moze byc wpojone tylko przez rodzicow lub niestety pozniejsze niemile doswiadczenia( brak kolezanek, kolegow, izolacja grupy) Moja sasiadka mowila do swojego ojca -karolu, wygladalo to glupuio jak taki szkrab krzyczal karolu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadko kiedy
aha jeszcze jedno jak cię to tak boli to może wejdź na jakieś forum dla polonistów co? i ty będziesz usatysfakcjonowana i my będziemy miały spokUj hahahah ojej napisałam spokój przez U oooooojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy w dupie
twoje durne bachory ty obrośnięta lafiryndo!!! spierdalaj stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO AUTORKI TOPIKU
Co nas obchodza twoje dzieci!! zajmij się nimi a nie szukaj przygód w internecie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż głupio wyszło
DO WYRA śCIERO !!!!!!!!!! ALE TO JUż!!!!!!!!!!!! DAWAJ DUPY I SPAć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż głupio wyszło
I ZMAJSTRUJEMY JESZCZE PIąTKę BACHORóW żEBYS SIE MIAłA O CO KłóCIć TO WTEDY BEDZIESZ W SWOIM żYWIOLE SZMATO!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio wyszło
tak jest kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okejas
z tym Ż to poleciałam po bandzie - zwracam honor -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×