Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

heminka

TRÓJKĄCIK SINICZY??????????????POMOCY

Polecane posty

PROSZE NIECH MI KTOS NAPISZE CZY DELIKATNE ZASINIENIE ZACZYNAJACE SIE POD NOSKIEM I OBEJMUJACE USTA(NASILAJACE SIE PRZY PLACZU I PREZENIU)JEST NORMALNE U 10 TYGODNIOWEGO DZIECIACZKA???CZY WASZE DZIECI TEZ TO MIALY LUB MAJA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOJE DZIECI NIE MIAŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszko mial Maya nie. Mieszko mial rowniez pare innych problemow ze zdrowiem...Obserwuj, czy dziecko dodatkowo np gwaltownie nie blednie, jesli tak, trzeba koniecznie jechac do lekarza (z blenieciem, nie z sinieniem) Poza tym nie martw sie, powinno przejsc jak Maluszek urosnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelinaaaaaaaaaaaaaaaaaa
to moze byc objaw jakiejs choroby, pokaz to koniecznie lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomaranczowo
idz do lekarza to nie jest normalny objaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja napisze na czarno.Moim zdaniem powinnaś poradzić się pediatry,może trzeba zrobić dodatkowe badania??,konsultacje innego specjalisty.Nie bagatelizuj tego objawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie
Mój syn tak miał i ma do tej pory,tylko ,że on ma wade serca(zwężenie aorty) a wcześniej miał jeszcze dwie dziurki między komorami które już się zarosły.Syn jest pod obserwacją kardiologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie
Miał szmer nad sercem(wiekrzość noworodków tak ma) ,i dlatego trzeba to kontrolować,jeżeli teraz lekarz nie usłyszał jeszcze to koniecznie niech przy każdym badaniu robi to dokładnie.Najbardziej słyszalny szmer nad sercem ujawnia się w 3 miesiącu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niunia miała też tak i do tego się trzęsła.rodzice mówili mi że to dlatego że robi kupkę i się męczy. miała wtedy tydxień. okazało się że miała zakażenie dróg moczowych. i jej przeszło. później miała jeszcze tak. badania zrobione ale wszystko wskazywało na to że jest zdrowa.ordynator oddziału dzięcięcego stwierdził że to padaczka dziecięca(kretynka). musieliśmy jechać do szpitala Matki Polki. miała zrobione wszystkie badania. Padaczki nie stwierdzono. okazało się że miała zapalenie płuc. po prostu jej organizm tak reagował na infekcję. radzę Ci udać się z tym do lekarza bo nie wiadomo co to może być. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasinienie wokół ust i pod noskiem, świadczy o niedotlenieniu… jeśli występuje przy płaczu, to raczej normalne, bo dziecko zatrzymuje powietrze w płucach i nie oddycha, stąd to zasinienie. Miałam podobne problemy z synem, ale on miał zapalenie płuc i dlatego go potem obserwowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeee
ciekawe...u mojego synka tez jest taki trojkacik... a co na to inne mamy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a innych objawów nie ma
Zsinienie koło ust nigdy nie jest normalnym objawem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CO TO TEN TROJKAT JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×