Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudia1111

wczesne poronienie

Polecane posty

Gość klaudia1111

jak wyglada wczesne poroninie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy? w którym tygodniu? Jeśli jeszcze przed okresem to nawet tego nie zauważysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1111
kochałam sie z chlopakiem 4 dni przed okresem byl mocniejszy ale 10 dni za szybki a w tym miesiacu dosstałam w terminie ale skapay :( czy ten pierwszy mogł byc zwiazany z poronieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,dziwne to trochę,ale szczerze mówiąc to nie mam pojęcia,bo nigdy czegoś takiego nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1111
a czy moze to byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1111
Prosze niech ktoś napisze czy miał taki przypadek jak ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro okres dostałas 4 dni po współzyciu to na pewno nie była to ciąza. w tym czasie zarodek jeszcze sie nie zagnieździł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuu
minimonia a czy moge byc w ciazy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesne poronienie następuje już po zagnieżdżeniu, a zagnieżdżenie jest ok 2 tygodni od momentu zapłodnienia. Inna sprawa to poronieni samoistne - tutaj zarodek się nie zagnieżdża, tylko zostaje wydalony z okresem. Nie jestem fachowcem, ale u Ciebie to raczej za wcześnie by było na poronienie, a nawet na krwawienie implantacyjne. U mnie było tak, że wiedziałam już o ciąży, okresu w terminie nie było. Poroniłam w 4-tym tygodniu ciąży (licząc od zapłodnienia) - krwawienie było mocne, bolesne i ze skrzepami, do tego czułam się bardzo osłabiona. Następny okres miałam już "normalnie", czyli po 29 dniach. U Ciebie to może być kwestia stresu, wahań hormonalnych, wysiłku, zmiany klimatu itp, ale polecam lekarza na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×