Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama bez wozka

Spacerówka, którą można rozłożyć na płasko, bo moje dziecko zasypia w czasie spa

Polecane posty

Gość mama bez wozka

Ale się wkopałam. Kupiłam Quinny Buzz, bo miałam nadzieję, że kupię wózek, który posłuży mi nalata i nie będę musiała ciągle dokupywać nowego, ale nie dość, że gondola jest za mała i musiałam kupić używany wózek głęboki, to jeszcze szykuje się kupno wygodnej spacerówki. Mieszkamy na osiedlu pod lasem i na wycieczki po lesie Quinny Buzz jest świetny, ale dziecko zasypia w trakcie spaceru, a wózka nie da się rozłożyć, bo to siedzisko do siedzenia a nie do leżenia. Może polecicie jakiś wózek, który spokojnie można rozłożyć tak, żebym mogła dziecko położyć? Chodzi mi tylko o spacerówkę. Nic drogiego, bo Buzz już nas dosyć zrujnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek fajny, ale drogi... Autorka prosiła o coś taniego. Ja od siebie nie polecę niczego, bo całkiem nie na tym etapie jestem, ale pozwolę sobie wkleić linka do allegro, z taką przykładową taniochą: http://www.allegro.pl/item224173179_parasolka_regul_podnozek_gratisy_wyprzedaz.html Albo takie cudo (jak lubisz 3-kołowce): http://www.allegro.pl/item227003722_hauck_jeep_roadster_3_toffee_2007_folia_wys_12_h_.html Duży masz wybór, jak tak patrzę. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem moze tak
sorrki nie doczytalam, ze chodzi o cos taniego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myślę że to prowokacja
Też mam Quinny Buzza i gondola jest naprawdę duża, fajna, wygodna. Spacerówka fakt kubełkowa, ale jak dziecko zaśnie, można je ułożyć w poziomie z nóżkami podniesionymi i spokojnie wrócić do domu. Ze spacerówek rozkładanych na płasko zastanawiałam się nad Emmaljungą Cerox, ale to wózeczek ciut ciężki, choć bardzo fajny i godnolka do niego jest malutka, więc nie wybrałam tego wózka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama bez wozka
Paulka podoba mi się ten wózek, ale ma małe koła, a takie się nie sprawdzają na leśnych drogach. Chemical---> podoba mi się ten drugi wózek i może go kupię. A ja myślę że to prowokacja---> Moje dziecko nie zaśnie z podniesionymi nóżkami, bo ta pozycja jest niewygodna, dlatego z Quinny Buzz będę musiała się pożegnać. Jaką prowokację widzisz w tym, że szukam wygodnego wózka? Wiele mam żaliło się, że gondola Quinny jest za mała i nawet mnie to nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×