Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kachna-Gubachna

POSTANOWIONE - SCHUDNĘ 15 KILO!!!

Polecane posty

Witam serdecznie i wszystkich pozdrawiam. 👄 👄 👄 Buziaki dla was kochane dziewczyny. --->polish girl - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN 🌻 Skorpionku ja też jestem Skorpionek, ale się nie pochwaliłam, że miałam urodzinki, bo to było jak mnie nie było :D Fakt niestety, że sobie też muszę w tabelce poprawić, ale jakoś \"zapomniałam\" lub nie zauważyłam, że sie zestarzałam :( --->klleo - jak nie mogę wyjść z podziwu nad tobą, te wszystkie uczelnie, ćwiczenia i jeszcze dieta, ty wchodź codziennie na jakiś piedestał i karz się podziwiać :D ---> filusia - ja trzymam za ciebie kciuki na pewno tobie też sie uda!!!!! --->hallo young lady - pozdrawiam cię, krótką historię mojej diety znajdziesz dokładnie we wczorajszym wpisie dla Inezki34, a jeśli chodzi o ćwiczenia dla ciebie, to może jakiś basen przed pracą jak idziesz na 14, a po pracy jak o 14 masz już wolne. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam! Wczorajszy dzień całkiem udany. Zobaczymy co waga jutro pokaże. Oby mniej, oby mniej. filusia- trzymam kciuki. Dasz radę! Witam nową koleżankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop, hop dziewczyny gdzie jesteście. Kawkę stawiam \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> - dziś zbożową :D muszę się napić bo mi się kawy strasznie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0lusiaaa
Kachna ja chętnie skorzystam ale większą mi się chce więc w kubeczku ), mhmmmmm pyszna. Co słychać? Jak tam życie na marchewce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijqnqgueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
i to by było na tyle........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polishgirl---wsyzstkiego najnajnaj z waidomej okazji:)umiejętności dostrzegania cudów nawe w malenkich rzeczach, serca zawsze otwartego na miłość, rozgrzanego piasku pod bosymi stopami nietylko latem, poranków z ciepła herbtą i wieczorów z winem. Sto lat kochana:* kachna----ech co z tego, że tyle robie, skoro nakłady pracy duże a efektywnoścmała, na piedestale to ja bym Ciebie postawiła olusia---jak ćwiczenia?waga pewnie pokaże ubytek. mój dzisiejszy dzień wypełniony po brzegi, wycisnęłam z niego co tylko sie dało. Rozpoczełam wcześnie, bo o 5 30(nieludzka pora do witania dnia), dojechałam na jedną uczelnię, napisałam kolokwium, potem pognałam na drugą, tam zajecia, potem obiadek w greenway, a później szkolenie na wydziale prawa z HR. Także dziś biegałam własciwie po 3 uczelniach;)no a później wizyta u siostrzeniczki, bo się maleństwo wraz z moją siostrą rozchorowało. W domu byłam o 19....o 20 zaczłema ćwiczyć i tak godzina zleciała. idę spac, bo juto aerobik na 9 30:)mam nadizeje, że nie wysiądę psychicznie i fizycznie przy takim tempie buzaki na dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny!!! kachna, klleo---> dziekuje Wam kochane za zyczenia, bardzo, naprawde:) kachna tez skorpion, no prosze, fajnie:) a czy tez wszedzie slyszysz ze skorpiony to najgorsze znaki zodiaku?? a ogolnie dziewczyny co Wy o tym myslicie?? identyfikujecie osoby ze znakami zodiaku i wyciagacie jaies wnioski czy nie przywiazujecie do tego wagi????? u mnie urodzinki objedzone:D ale co tam!!! byl obiecany fishburger i rozek francuski z serem a jeszcze na koniec nawet byla nieplanowana pizza i piwko ze znajomymi:D ale dzien mialam bardzo mily, naprawde ciesze sie, i zalozylam takie obcisle spodnie a taka moja kochana przyjacioleczka mi powiedziala ze teraz to dopiero widac ze mnie polowy nie ma i ze juz tak szczuplutko wygladam ,suuuuper:D no ogolnie bylo fajnie:D jutro nei wiem czy sie bede wazyc bo szalu nie bedzie heheheh buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klleo---> zapomnialam jeszcze napisac ze naprawde Cie podziwiam, ze trzymam za Ciebie kciuki zeby Ci sie udalo godzic wszystkie zajecia i mam nadzieje ze to Ci zaprocentuje w przyszlosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny w środę!!! 👄 No to biegniemy na wagę tak? Ja już wbiegłam i mam hmmm... hmmm.... 68 kg!!!!! :D :D :D :D :D A więc do mojej wymarzonej wagi z przez lat tylko 3 kg!!!! Mam nadzieję, że jak zacznę normalnie jeśc po tej Dąbrowskiej to miz hukiem wszystko nie wróci ;) I WY WSZYSTKIE DZIEWCZYNY TEŻ DACIE RADĘ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HM :( tak czytam Wasze osiągnięcia i zazdroszcze Wam straszliwie u mnie jakaś masakra z schudnięciem :/ co zastosuje to trzeba wieków by coś się ruszyło. Może podacie mi jakies główne wytyczne co robiłyście że tak schudłyście. Ppzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TANITA321 - dokładnie na poprzedniej stronie w mojej wypowiedzi dla Inezki jest skót tego co zrobiłam, aby mieć taki wynik. Myśle, że prawdziwy sukces jest wtedy gdy trzyma się założonej diety :D Pozdrawiam i jak najmniej wpadek żywieniowych życzę, bądź dzielna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko 100g mniej niż w tabelce ale od tego co mi nabombiło to - 1.5 kg, więc znowu idzie w dół, hurrrra. Ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Olusia - tak trzymać, ja w ciebie wierzę, tylko do świąt do mamusi nie jedź :D i gości nie przyjmuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja się dziś nie ważyłam, ale wiem że idzie w górę waga, wiec jak narazie nie zmieniaj mi Kachna rubryczki w tabelce. Oczywiście podglądam was notorycznie dziewczęta co piszecie o swoich sukcesach, ja jak na razie nie dietkuję, doła mam cały czas...:( z resztą w sobotę firmowa impreza to i zjem i wypiję, te 4 dni po prostu jeszcze sobie pofolguję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim !!! Właśnie zwlokłam się z łóżka, żeby podać moją niewymarzoną wagę. Znowu poszło do góry, jest 72. Czyli moja choroba i leżenie w łóżku, ogólne obijanie się i leczenie domowym rosołkiem zaowocowały nadwyżką. Niestety. Ale dziś mam chyba przełom. Czuję się lepiej. Z nosa spłynęła mi ostatnia niagara i mam nadzieję, że będzie ok. Oby. Ale wam serdecznie gratuluję , tradycyjnie zwyciężczynią jest nasza prezes. Kachna 🌻 Ty jesteś po prostu niesamowita. Może odstąpisz mi trochę Twojej mega silnej woli ? polish girl🌻zaległe serdeczne życzenia urodzinowe👄 kachna🌻 dla Ciebie również życzenia urodzinowe, również zaległe klleo🌻a dla Ciebie gratulacje za samozaparcie naukowe Tak sobie jeszcze raz poczytałam co napisała Kachna. I myślę sobie, że trzeba dużej odwagi żeby pójść na imprezę w stylu jakim zrobiła to Kachna. Ja raczej na pewno nie poszłabym w ogóle bojąc się tekstów : już ładnie schudłaś to jeden drink Ci nie zaszkodzi itp, itd..... Nooo, a jeśli chodzi o teściową, to no cóż. Chyba jeszcze tkwi w szoku. I niech tak zostanie bo w następną niedzielę pokażesz się jej znów mniejsza. A swoją drogą , dziwna z niej kobieta......Zamiast się cieszyć...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula -Anula - buziaczki 👄 Telegraficznie i telepatycznie odstępuję ci trochę mojej silnej woli, jeszcze nie całą bo mi potrzebna na kolejne dwa tygodnie. :D Co do teściowej, to z niej fantastyczna sztuka, ja tu czasem coś o niej opowiadałam, dlatego dziewczyny co są dłużej pytały o reakcje teśniowej. Ona generalnie jest taka: na pzrekór, w opozycji i powiedz mi czego chcesz, a ja na pewno ci tego nie dam i będę chcieć czegoś innego. A wszystko polane lukrem. Przykład minimalny: - Kasieńko kochana, co zrobić na obiad w niedzielę jak przyjdziecie? Na co miałabyś ochotę na kurczaczka czy schabowe? A ciasto ? Serniczek czy jakieś z kremem? - pyta mnie słodko teściowa. - Kurczaczka mamusiu kochana i serniczek - odpowiadam równie słodko i naiwnie. - Aha - wzdycha z żalem moja kochana teściowa - bo ja wiem, że Niusiek (jej synuś, a mój mężuś :) ) to by chętniej zjadł schabowego, a zupke bym zrobiła na pierwsze kalafiorową, taką jak Niusia (moja córeczka, a jej wnusia najulubieńsza) lubi. A ciasto to by pasowało do tego... może karpatka, no jeszcze pomyślę - znów wzdycha ciężko. - No to zrobi mamusia, jak uważa - odpowiadam w tonie jak najmniej poirytowanym. - A bo człowiek się stara, pyta co by chcieli, dogodzić chce, a tu zawsze kręcenie nosem...., a my tylko w niedzilę porządny obiad z rodziną zjeść chcemy - i odchodzi naburmuszona i zła. Drugi przykład: Synek opowiada, że coś tam kupiliśmy. Wybraliśmy razem i nie daj...no popsuło sie świństwo. - No tak gdybyś nastepnym razem chciał - podpowiada teściowa - weź mnie ze sobą, wiesz, że ja to zawsze wszystko dobre kupuję, rękę mam i oko do takich rzeczy, nie jak niektórzy - i tu uśmiech w moją stronę - no bo niektórzy to szczęścia do poważnych zakupów nie mają - dodaje. Trzeci przykład: - Zawieziesz mnie Kasieńko kochana do lekarza jutro po południu na 16 - oświadcza mi teściowa przez telefon. - Nie mogę jutro mamusiu jestem gdzieś tam umówiona - odpowiadam smutno. - No człowiek na dzieci nie może liczyć na stare lata, a wszystko im oddał i oddaje. Czy ja tak często proszę, no raz na jakiś czas, a tu żadnej pomocy. Na starość do domu starców oddacie i będzie spokój. - Ale może Niusiek mamę zawiezie, zaraz sprawdzę czy jutro może wyjśc z pracy wcześniej - odpowiadam. - Chłopak ma dość w pracy, obowiązków dużo, praca odpowiedzialna i nie będzie sie zwalniał, bo ty masz taki kaprys. Co sobie jego współpracownicy pomyślą, pewnie że on na żonę liczyć nie może! - No to niech mam pojedzie taksówką, a ma drugi raz proszę ze kilka dni wcześniej mi powiedzieć, żebym nic nie miała zaplanowanego - dodaję. - Taksówką! I tyle z dzieci pożytku! Do widzenia! No i jak już ją lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, oj , jaka fajna teściowa........ pewnie , że ją lubię, bo to NIE MOJA TEŚCIOWA.................................. a moja jest taka : 1- nigdy się nie uśmiecha 2-wszystko wie najlepiej 3- wszystko robi najlepiej 4-w rozmowie nie daje nikomu dojść do słowa 5-jest przemądrzała 6-nigdy niczego nie pochwali 7-nigdy jej się nic nie podoba 8-wszystko komentuje(negatywnie) 9-ciągle wzdycha 10-ciągle jest zmęczona i na nic nie ma czasu ( na emeryturze ) 11-ulubiony tekst : za moich czasów...., wodę musiałam grzać,.........., pralki nie było....... a wy teraz to macie dobrze........itp,itd fajna, no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jak co ale teściowych to ja wam nie zazdroszę ;). Dietka dzisiaj ok, muszę się jeszcze do ćwiczen zmobilizować ale to już jak moje małe skarby pójdą spać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt. Nie ma czego zazdrościć. A najgorsze jest , ze jako mama dwóch synalków też będę kiedyś teściową. Mam tylko nadzieję , że Będę normalna, bo tego o mojej teściowej nie można powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie będę nigdy teściową, bo mam tylko córunię :D :D :D A twoja teściowa Jula-Anula, to siostra mojej normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę dziewczyny że topik zmienia temat, już taki kiedyś widziałam na kaffe, gdzie ludzie wypisywali wybryki teściowych, też było z czego się uśmiać.... no ja niestety (albo raczej stety) mam super teściową, dogaduję się z nią lepiej niż z własną matką i nigdy nie dała mi odczuć że to teściowa a nie matka, np: traktuje mnie i swoją córkę zawsze równo i sprawiedliwie. Za to teść nadrabia za nich dwóch, ale ma tylko takie napady co jakiś czas, jak mu czapka stoi, nawet się śmiejemy że on działa jak barometr, bo na śnieg i deszcz to nieżle daje się we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! kumcia🌻 pozazdrościć teściowej. Całe szczęście, że jeszcze zdarzają się normalne . kachna🌻 wiesz , tak sobie myślę, że może te nasze teściowe to faktycznie jakieś siostry (przynajmniej okoliczne ) bo moja pochodzi z okolic Wałbrzycha, a to niedaleko Ciebie. Więc kto wie....... A jeśli chodzi o Twoje potomstwo - to masz warsztat na strychu czy co ??? Może dorobisz córci braciszka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka dziewczyny 👄 --> kumcia - no gdzie ty znalazłaś taką teściową, szczerze zazdroszczę :D - ja za to mam teścia do rany przyłóż, zawsze jak teściowa coś wyrabia niesamowitego to on stroi śmieszne miny :D --->Jula-Anula - warsztat na stychu, ale mnie ubawiłaś :D, no niby mamy w planach dorobienie naszej Julci braciszka, ale ona woli siostrzyczkę, no a ja ogólnie ociągam się z podjęciem decyzji ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co się zastanawiać, bo czas leci nieubłaganie, a wierzcie mi dziewczyny, ze im pierwsze dziecko starsze tym coraz gorzej jest się zdecydować..... a później to się mówi że byłaby za duża różnica wieku między pociechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No słyszę kumcia te opinie, ale ja ciągle jeszcze mam coś do załatwienia i mówię, że potem. Ale tak naprawdę to mi skóra cierpnie jak sobie przypomnę te nieprzespane noce i inne takie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna🌻 myślę sobie , że teraz oprócz strachu przed nieprzespanymi nocami ..itp ...dojdzie jeszcze obawa o utratę świeżo odzyskanej figury. A z drugiej strony to co warte jest życie bez dzieciaków ? Sądzę , że Twoja córcia będzie wniebowzięta jak zafundujecie jej rodzeństwo i to chyba bez względu na płeć. A co do teścia, to też miałam wspaniałego. Bardzo mi go brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna🌻 mam prośbę. Podaj mi jakiś przepis na zupkę, która będzie spełniać wymogi Dąbrowskiej. Ja nie lubię gotować zup , nie lubię jeść zup, ale coś mi się zdaje, że nie mam wyjścia skoro mam być na tej diecie to coś muszę jeść i najlepiej , żeby było ciepłe . Jak na razie to dziś wypiłam soki marchewkowe, kupne ale jednodniowe. Mam nadzieję, ze mogą być bo jakoś nie chce mi się obierać wiadra marchwi dla dwóch szklanek. A może masz jakiś inny pomysł co można zjeść, ale smacznego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×