Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kachna-Gubachna

POSTANOWIONE - SCHUDNĘ 15 KILO!!!

Polecane posty

Gość jula-anula
klleo---ja--muse---pisac---pomimo--braku---sprawnej---klawiatury-- bo--nie--wiem--kiedy--ja--wymienie--- a--jak--nie--napise--na--bieaco--co--u--mnie-- to--potem---tego---nie--nadrobie--- wiec---pomimo---wsystko--pise--do--was---dalej--- pieknie---napisalas---do--nasej--polish---girl--cyli--leny--- lenko---nasa---polska---diewcyno---wracaj---do--nas--- i---nie--gniawaj---sie--a---mala---literke---bo--jak--wspomnialam--- duej---chwilowo---nie---posiadam--- klleo---ty--te---mas---piekne---imie---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula-anula
oooo---nawet---mi---pogrubione---wysly--- nie--wiem---jakim---cudem--- widocnie---jaki---pan--taki---kram--- u---pani---kilgramy--na--plusie---to--i--internet--nie--bedie--sobie--- alowac---- a---co---tam----------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polish Girl- dołuj się ile chcesz ale wracaj tu do nas natentychmiast!!! Pomożemy. Pogadamy. Wszystkie mamy ciężkie chwile. Czekam tu na Ciebie. Chcesz sie wygadac przed mniejszą publicznością? (sorry kochane) Maila podałam wyzej. Trzymaj się. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula-anula
napisalam---sie---napisalam---i---wsystko---mi---wcielo--- wiec---tylko---amelduje---73,5--- waone---wcoraj--na--wade---lekarskiej--- a---moja---domowa--ktora---dostalam---idie--prec---bo---osukuje---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula-anula
no--i--tak--jak---wcoraj---komputer---solidary,,uje---sie---,,,---pancia--- pancia---grubsa--- literki---grubse--- ale--jak--on--to--robi--nie--wiem---bo--nic---dodatkowego---niee--naciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny osiągnełyście olbrzymi sukces - 60 STRON !!!!!!!! Dziś środa - ważenie ale ja chyba jeszcze nie ryzykuje i nie wchodze na wage. Dołącze za tydzień ok? Chyba że umieścicie ale bez sukcesów. Co do dr. Dąbrowskiej - mogę prosić e-booka i ja? linapaulina@poczta.onet.pl Buziaki na nowy dzień i pochwalcie się co osiągnęłyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poproszę dziś wpisać mi wagę startową Dzięki za książkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka z rana :D Kto sobie życzył książkę przesłałam - jak by do kogoś nie dotarła, przyjmuję reklamacje pocztowe ;) Kumcia przeczytałaś? Jula-Anula - jak ja cię czytam to mi łzy na klawiaturę kapią i niedługo będę pisac jak ty, bo mi kalwiatura przemoknie. :D polish girl - czekamy wiernie i z wiarą ;) jestem pewna, że się z doła wygrzebierz A u mnie dziś wagowo bez zmian, liczyłam choć na kilogramek, ale mam ulubione miesięczne kobiece dni, więc to chyba przez to brak na minusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przeczytałam wielkie dzieki, chyba od jutra zacznę, bo bardzo mnie to zainteresowało. Najgorzej to bedzie chyba bez kawy no i ja jeszcze uwielbiam z rana zawsze jogurcik, ale może te kilka tygodni wytrzymam. Kachna powiedz mi, czy do surówek mogę jakiś tłuszcz dodać? Bo niby jak te witaminy mają się przysfajać? Jak możesz to daj jakiś przepis na surówki (takie które ty jesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 400gramów mniej, niewiele ale zawsze w dół. Pozdrawiam Was cieplutko z zaszronionego Poznania :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumcia - przepisów w tej książce sporo, tłuszczu oczywiście nie wolno, ja dodaję sok z cytryny - dodaje smaczku i jakieś ziołowe przyprawy. Dużo jem teraz tartej marchewki z ...jabłkiem, selerem, pietruszką i własnie sokiem z cytryny. Albo na przykład: papryczka zółta, czerwona, ogórek, pomidor, rzodkiewka i natka pietruszki też z cytynką, ziołami i solą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzięki od jutra zaczynam eksperymentować z tymi suróweczkami, ciekawe jak mi pójdzie, a powiedz mijeszcze jak z tą kawą, ja normalnie to piję 4-5 dziennie takich sypanych i dodatkowo czasem rozpuszczalne, wydaje mi się że z dnia na dzień nie dam rady rzucić tego. Tak sobie wymyśliłam, że bedę na początek piła tylko 1 dziennie (oczywiście rano, bo bez tego ani rusz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to proponują zmienić nazwę topiku na coś w stylu \"zmieniam wagę z dietą Dąbrowskiej\", bo już chyba wszystkie zaraziły się do Kachny...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumcia - no niesamowita jesteś z tymi kawami. Ja jakbym tyle wypiła chyba by mi serce stanęło. zawsze lubiłam kawę, ale dwie, trzy to było max. Spróbuj przez pierwsze dni ograniczyć, np do dwóch, potem przez kolejne dni do jednej, bo będzie cie strasznie głowa boleć i sie zniechęcisz do tej diety. Zwykle trudne są pierwsze 3 dni - u mnie też tak było - własnie bolała mnie głowa i myślałam, że to z powodu braku kofeiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz rację ograniczę się do 1 rano i zobaczę jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to nikt do tabelki się nie melduje dzisiaj? Co jest dziwczyny gdzie wy jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula-anula
a---jak---jak---postanowilam---,,acelam---dabrowska---d,isiaj sniadanie---1,5--pomidora--i---3--ogorki---kisone mo,,e---byc---pytam--sie--kachny--ale---nie--mam--,naku--,apytania skoda--tylko--,,e--warywka--tera--drogie--i--nie--takie--smacne-- i---pachnace--jak--we---wresniu--ale--trudno--- olusia---i---kumcia---ciese---sie--bardo--,,e--te,,---prechodicie--na--ta-- diete--- bediemy---sie---wspierac---a---kachne--poprosimy---o---doping--- kachna---jak--sama---siebie--cytam---to--te,---casami---poplace---sie--e--- smiechu--- ciese---sie---e---wam---to---moje---pisanie---nie--preskada--- --na--pewno--kupie---nowa---klawiature--ale--moja--byla---droga--- --a---ja---na---aie---nie---mam--kasy--- a---nie--chce--kupowac---byle--cego wiec---smiejcie---sie--diewcyny---kochane---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta mama nadzieję, że mnie pamiętacie jeszcze.Przepraszam za brak jakiegokolwiek znaku, ale praca praca praca a jak miałam chwile wolnego to się okazało, że Internetu brak, bo zapomniałam zapłacić rachunku, ale wszystko już uregulowane- właśnie czytam książkę Montignaca i coś tak czuje, że będę stosować to, co on poleca, oczywiście będę się dzielić wynikami –Kachna a tobie to gratuluje sukcesu, że masz tyle siły, który pomógł cvi w osiągnięciu sukcesu, nie wiem czy meldujecie się z wagą ale zamelduje się za tydzień bo bateria padła.Byłam wczoraj na pięknym koncercie Misi portugalskie fado było uroczo. Sporo napisałyście podczas mojej nieobecności i witam nowe koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny... jestem dziekuje bardzo Wam za wszystko, za wszystkie cieple slowa, za przypomnienie ze nie jestem z tym problemem sama... powiem Wam ze brak mi słów żeby opisac jak sie wczoraj czułam jak czytalam Wasze wpisy, wrocilam w nocy do domu, zasiadlam do kompa konczac reklamowke zakupionych wczesniej slodyczy czekolada, i zaczelam czytac co do mnie napisalyscie i ... rozplakalam sie a kes czekolady stanal w buzi:( i juz nie zjadlam wiecej wyrzucilam!!!! dziewczyny dziekuje naprawde, zwlaszcza ze sie nie spodziewalam, postanowilam ze jednak sprobuje jeszcze raz, zwlaszcza kiedy widze ze tyle osob we mnie wierzy i stara mi sie pomoc, DZIEKUJE!!! jeszcze jak zobaczylam wpis JJULY, to juz w ogole mnie zamurowalo, osoba ktora nie pisze u nas, napisala tylko po to zeby mi poradzic, podniesc na duchu i zmobilizowac, brak slow, DZIEKUJE JJULY!!! JULA-ANULA--->dziekuje, mimo Twojej klawiatury:) piszesz nie poddajesz sie i jeszcz emnie pocieszasz, wezme z Ciebie przyklad, DZIEKUJE, KACHNA G---> dziekuje za nowa motywacje i przypomnienie o tym do czego daze i o tym z emoge to osiagnac!!! MłODY FENIKS---> rowniez dziekuje za mile slowa, ciesze sie ze zostajesz z nami, jesli nowa osoba wierzy w nasz sukces i sie dolacza to tym bardziej ni emoge zrezygnowac ja!!!! KLLEO---> co mam powiedziec, nie wiem, DZIEKUJE!!!! dalej chce mi sie plakac jak czytam co napisalas,masz racje w zupelnosci!!! rozumiesz mnei bardzo dobrze jak widze, chce panowac nad swoim cialem!!!uwielbiam to zmeczenie po cwiczeniu i te satysfakcje ze cos dla siebie zrobilam, nei chce z tego zrezygnowac!!! i nie chce uciekac przed problemami w jedzenie!!! i tak wlasnei jest ze jak jestem na diecie i kontroluje to co jem i ile jem, to sie przeklada na cale moje funkcjonowanie, jestem bardziej pewna siebie, bardziej ambitna, chce mi sie wiecej robic i nie brak mi sily i energii aby podejmowac nowe wyzwania i wlasnei tego chce!!!! a jak sie obzeram to od razu poczucie wlasnej wartosci spada na poziom minusowy i jest mi bardzo zle!!!:( OLUSIAAa ---> Tobie tez dziekuje oczywiscie!!! mile bylo to co napisalas , dziekuje ze jestes gotowa mi pomoc, dziewczyny naprawde nie wiem co pisac, to wszystko pewnie bardzo patetycznie brzmi, ale naprawde dalysci mi sily i to takie cudowne ze wiem ze komus zalezy na tym zey mi sie udalo ze moge liczyc na pomoc, naprawde!!! od poczatku bycia na tym topiku uwazalam ze to dzieki niemu trzymam sie tak dlug na diecie, ale dopiero teraz widze ile daje odchudzanie w grupie!!!! dziekuje jeszcze raz wszystkim razem i kazdej z osobna!!!!! najgorszym problemem bedzie wieczor, bo od niedzieli chcialam wrocic na diete ale wytrzymywalam do 17-18 a potem rzucalam sie na jedzenie, wiec na razie idzie dobrze, ale obym tylko przetrwala wieczor, ale musze czytac to co mi napisalysci ei wtedy na pewno mi sie uda!!!!! buziaki dla Was 👄 👄 👄 kachna jesli bedziesz robic dzis tabelke wpisz mi 59, z tej wagi zaczynam na nowo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula-anula
polsh---girl---diekuje---,,e---wrocilas---do--nas--- be---ciebie---nie---byloby---tak---samo------------- jak--cytam--co--napisalas---to--jakos--mi--sie--mokro--pod- -powiekami--robi--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polish girl - ja wiem ze jestem tu nowa ale na forum juz od jakiegoś czsu i wiem dobrze, ze nic tak nie robi jak wsparcie osób które maja takie same problemy jak \"ja\" i takie same cele jak \"ja\". Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor dziewczyny udalo sie tak sie ciesze:D wytrzymalam ten pierwszy dzien, oby teraz juz dalej sie wiodlo:) wiecie ze to dzieki Wam, prawda? 👄 🌻 jula-anula---> 🌻 tez sie ciesze ze wrocilam:D młody feniks---> to pierwszy topik na ktorym sie udzielam i niemialam pojecia ze to daje taka sile, teraz juz wiem:D dzieki🌻 jutro tez bede sie trzymac, na pewno, a jak juz kilka dni sie uda to bedzie juz latwiej:D buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w ten mroźny poranek. Od razy chciałam się przyznać do małego grzechu - wczoraj zjadlam porcje makaronu z sosem pomidorowym. :( Bo ja nie moge odwiedzać moich rodziców - tragedia bo namawiają mnie do jedzenia i uwierzcie mi że nie da rady odmówić. i teraz jest mi bardzo smutno :( :( :( I mam pytanie : Już nie będzie środowych Tabelek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka Co do tabelki to teoretycznie mogę ją zrobić, ale tak niewiele danych :( podsumujmy: wagę środową podały: kachna - 68 jula-anula-73,5 kumcia - 86,5 Olusiaa (minus 400g) ale od jakiej wagi, bo ja nie wszystko pamiętam :( Jak Olu przeczytasz to dopisz :) polish girl - 59 Poza tym nikt nie podał,Klleo sie nie odezwała, Norka się odezwała, ale zaraz zniknęła.... a młody fenik się jeszcze nie ważył. No to robić? Bo mi tak smutno, że taka krótka ta tabelka będzie, a kiedyś była taka długa, ale wasza wola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna 61.100 :) Faktycznie jakoś się nas duzo wykruszyło, ale naszczęście Kumcia, Polish Girl wróciła no i Jula Anula sie nie poddaje tylko nam urozmaica stronkę swoja klawiaturą 👄. Może i inne się nawrócą :P. Trzymajmy się razem a będzie nam cieplej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodszy feniks
ja mam wage w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........Wiek...Wzrost...Waga pocz..Waga obecna. UDAŁO SIĘ!!!!. Cel.... BMI kachna.....34......1.69cm.....85,0kg.......68,0kg.......85,0%........65kg....23,81 Olusiaaa....28.....1.62cm......65,2kg.......61,1kg......31,0%.........52kg....23,28 klleo.........22.....1.79cm......78,0kg.......76,0kg......13,3%.........63kg....24,03??? polishgirl...24.....1.63cm......65,0kg.......59,0kg.......50,0%........53kg....22,21 JulaAnula...39.....1,64cm......76,0kg.......73,5kg......15,6%.........60kg.....27,33 kumcia.....32.....1,60cm.......86,5kg.......86,5kg......0,00%.........65kg....33,75 Norka......27.....1,74cm.......77,0kg.......72,0kg......41,7%.........65kg....23,78??? filusia......XX.....1,65cm.......69,0kg.......66,5kg.... ..27,8%.........58kg....XX????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×