Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kachna-Gubachna

POSTANOWIONE - SCHUDNĘ 15 KILO!!!

Polecane posty

witam laski po świętach , ale tu pustka , że hej:( ja jak zwykle w ciągu jedzeniowym chociaz bez jakiejś totalnej przesady, wiecie zastaniawiałam się czy nie kupić sobie takiego pasa odchudzającego?? widziałam ostatnio jakąś reklamę w tych sklepach Mango czy coś tam , nie pamiętam nawet, taki pas stymulujący z sauną dodatkowo?? hmmm ciekawe czy takie coś wogóle działa?? macie coś takiego w domu??? tak leżeć sobie i ćwiczyć - niby - bardzo miłe marzenie:D oglądam ciekawy film wieczorem i chudnę mmmm ... ale poewnie to ściema, nigdy jeszcze nie kupowałam żadnych urządzeń przez takie sklepy , ciekawe...??? no ale dziewczyny obudźcie się z zimowego snu bo do wakacji i plaży już tak blisko:D halooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monia, ja też myślę o zakupie takiego urządzenia, ale raczej w GO SPORCIE, a nie w tv markecie. Widziałam u nas taki pas za 199 zł. Co do skuteczności, to chyba coś w tym jest. Moja siostra w Grecji zamówiła sobie taki z tv marketu i wsumie jet zadowolona. Ma go niecały miesiąc i mówi, ze na razie czuje poprawę w ujedrnieniu ciała. Jej urządzenie cicho chodzi, a czytałam opinię na stronie polskiego tv marketu czy mango (nie pamiętam), że komuś ten pas strasznie warczał (porównywalnie jak odkurzacz) i nie da się przy nim oglądać telewizji i przeszkadza domownikom. Poszukaj w necie wiadomości i opini na ten temat, może taniej będzie na allegro. Rozejrzyj się też może po sklepach sportowych w Twojej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM kurcze ale topik już padł chyba kompletnie, Aleksssandro normalnie chyba tylko my zostałyśmy na polu bitwy:D myslę jednak , że większość czyta ale nie widzi ruchu na topiku i nie chce im sie odpisywać:D normalne :) ale chciałam sie pochwalić, że zakupiłam ten pas, na allegro, bo przeczytałam gdzieś, że podobno działają identycznie bez względu na producenta tylko różnią sie może poziomem hałasu czy innymi bajerami ale wcale nie są bardziej skuteczne (te droższe), wczoraj odbyła sie próba generalnai powiem wam , ze funkcja \"sauna \" byle co! trochę gorąco -na brzuchu- ale nie jak w saunie:D wibracje smieszne - trzeba sie mocno zapiąć żeby porzadnie czuć napinanie mięśni, ale generalnie zobaczymy za parę dni :D jezeli chodzi o hałas- średnio nie jest to poziom lodówki ale i nie suszarki do włósów haha ale spokojnie można tv oglądać:D tak sobie pomyślałam , że najlepiej będzie nasmarować odpowiednie części ciała serum na cellulit czy czymś tam podobnym i włączyć pas na 15-20 min , nie trezba martwić się o wmasowanie specyfiku w skórę a i ciepło chyba wpłynie na jego szybsze wnikanie??? ciekawe czy ten eksperyment się powiedzie??? no dobra laski to piszcie bo nudą wieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - jak dobrze, że jesteś :) Wczoraj rozmawiałam z siostrą na temat tego pasa. Mówi, ze u siebie widzi sporą różnicę, a nie uzywa go codziennie. Po pierwszym razie bardzo swędziała ją skóra, ale traz już nie. Twierdzi, że widzi też poprawę przemiany materii i po takim zabiegu od razu biegnie do wc;) W maju przyjedzie do Polski, to też go wypróbuję, a póki co zaczęłam chodzić na siłownię i od razu kupiłam karnet na cały miesiąc.Mam zamiar chodzić 3 razy w tygodniu i liczę na upragniony spadek ciała!!!:) A pas jak się sprawdzi, to też sobie kupię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×