Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kachna-Gubachna

POSTANOWIONE - SCHUDNĘ 15 KILO!!!

Polecane posty

Amegge kawkę poczułam i zaraz jestem :D chlip, chlip pyyyyszna, serniczka do kawy nie przyniosłam bo zakazany, a widzę, że ty masz w zamiarze wiekszy rygor sobie wprowadzić. Do świąt kawał czasu i sie z tą 5 uporasz na pewno, a \"lubiona\" koleżanka z cyckami Dody będzie wyglądała pewnie śmiesznie :P, a schudniętą sie nie przejmuj, przypomnę ci bo może zapomniałaś ;) ty też schudłaś - 16 kg !!! słownie: szesnaście!!!!! Tylko na ten zlot sie upindruj jak trzeba i na pewno to ty bedziesz gwiazdą (no a jak odejmiesz jeszcze te 5, to po prostu padną do nóg!!!!) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna --> Twoje slowa to balsam na moja dusze :D ❤️ wiesz przez ten zastoj i to, ze nie moge zejsc ponizej tych 6 z przodu, zapominam czasami, ze schudlam cokolwiek ... teraz czuje sie jak na poczatku mojego odchudzania i te 5kg. urasta do rangi kilkunastu ! ale nie bede juz marudzic, bo kazdej z nas jest ciezko i wszystkie tu musimy walczyc jak lwice :) trzeba poprostu zebrac sie tak porzadnie jak kiedys (raz jeszcze) i pokonac te kilka kg., udowodnic sobie i innym, ze da sie ..... trzeba tylko chciec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak tylko na sekundkę. Serek na śniadanie pycha - ;) Zasada ŻP na pewno lepsza niż katowanie się okropnymi dietami, po których jojo gwarantowane. Podpisuję się pod tym i proszę mnie pilnować. Pozdrawiam wszystkie wytrwałe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I o to chodziło!!! Wszystko zależy od tego pod jakim kątem i jak na to spojrzeć!!! Ja w ciebie wierzę i trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i chetnie poczestuje sie swiezo zrobiona kawka z mleczkiem 0,3..zazdroszcze wam w Polsce tego 0,0%, u nas niestety takiego nie ma;) Dopiero skonczylam czytac co naskrobalyscie;) i jestem pod wrazeniem:D Kachna🌼 dziewczyno:D gratuluje ci z calego serca, jestem pelna podziwu, wow 10kg i to w tak krotkim czasie, pekam z zazdrosci:P i kopiuje twoj jadlospis;) juz od dzisiaj:D W ogole to sie zastanawiam, czy jest to tez wina wieku, ze wy chudniecie od razu po kilka kilogramow a ja tak stopniowo , bo z tego co wiem, to ty Kachna🌼 masz podobne podejscie do sportu jak i ja, czyli w \"poceniu ciala\":P nie lezy sukces tylko w innym odzywianiu:D amegge🌼 ja tez taka narzekalska jestem , a szczegolnie jak mi pogoda nie odpowiada. Dzisiaj u nas swiata nie widac:O mglisto i szaro, zyc sie nie chce, tylko zapakowac swoje dupsko pod pierzynke i przespac.....i obudzic sie szczupla:P hehhee:D, to by byl raj na ziemi, tak chudnac we snie:D Kiedys czytalam o jakis pigulkach, co to niby pomagaja w ten sposob chudnac, ale to dla tych wierzacych w bajki;) ja bede sie teraz trzymac jadlospisu Kachny🌼:D i twojego:D Pamietasz, pisalam ostatnio o tych etapach, wiec ten zastoj u ciebie to nic innego, tylko organizm sie broni przed utrata ostatnich kilogramow, wiec cierpliwosci ci zycze i niedlugo bedzie 5kg mniej:D Kumcia🌼 usmiechnij sie, to co ty nazywasz \"tylko\" jest ogromnym sukcesem i badz dumna z siebie, ze waga sie ruszyla, teraz tylko z gorki, trzymaj sie swoich zasad a ja z kolezankami bede za ciebie trzymala kciuki:D Chalwa🌼 ty to tez calkiem, calkiem sobie radzisz:D;) Nie, powaznie, podziwiam was wszystkie za tak piekne wyniki. :D Witaj Alice🌼 jak widzisz ja tez walcze tu z dziewczynami od ponad tygodnia, i powiem ci , ze tylko cierpliwosc i wytrwalosc sie licza:D Zycze samych sukcesow:D klleo🌼 swieto jak swieto, u nas jest to tylko dzien wolny od pracy i szkoly maja wolne, ale chyba w starych DDR-ach to wiecej swietuja, w koncu maja ku temu powod---nie maja muru:D Poglaszcze cie po glowce, nie martw sie, ciagnij dlaje i bedzie dobrze:D Polish girl🌼 alez kto jak kto:P ale ja nie grzesze;):D Ale jestes zalatana, w sumie to moze i lepiej bo mniej czasu na rozmyslanie o jedzeniu;) Jula🌼 a ja ci jednak zazdroszcze;):D zaczelysmy razem:D prawie z ta sama waga:D a ty juz wazysz mniej ode mnie:D czyli dwa plus pukty dla ciebie👄 Pozdrowionka dla niewymienionych i ide troche popracowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny właśnie policzyłam w tabelce, że jest nas 13 mam nadzieję zę to będzie szczęśliwa liczba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) kumcia- ja tez mam taka nadzieje :D Jest juz prawie poludnie, a ja siedze sobie w szlafroku i zastanawiam sie co dzis bede robila :P Na uczelni mam wolne, meza nie ma, a mi nawet nie chce sie ubrac. Wczoraj planowalam, ze pojde na zakupy... Ale ciagle odwlekam to do chwili gdy schudne. Tylko jak tak dalej pojdzie to ta chwila nigdy nie nastapi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula jak ja ci zazdroszczę, też chciałabym mieć chociaż jeden dzień takiego luzu, a nie stale w biegu, nawet rano człowiek budzi się zmęczony z wrażeniem że się spało kilka minut. Jeśli ja miałabym dzień wolny to bym sobie zrobiłam wypasioną kąpiel, jakąś maszeczkę i wcierałabym kilogramy kremów w siebie tak na zapas bo nie wiem kiedy znów mogłaby się trafić podobna okazja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki:) Wpadłam tylko na chwilkę, żeby zobaczyć, co dzisiaj u Was ciekawego i muszę zmykać, dzisiaj czeka mnie malowanie łazienki, tzn. nie dosłownie ja to będę robiła, ale z bałaganem po będę musiała poradzić sobie sama... Wpadnę wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie z koleżnaka nie zgadzam sa tez tacy co pełnią dyżur przez kilka godzin - patrz na mnie :D :D i na siebie kumcia :D :D A teraz zrobie popołudniową kawkę i zieloną herbatkę, może sie zlecą \\_/> \\_/>\\_/> \\_/>\\_/> \\_/>\\_/> \\_/> i nawet z serniczkiem :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem :D mam nadzieje, ze wszystkiego nie zjadlyscie :D poprosze kawaleczek i kawunie rzecz jasna ! dzisiaj pogoda o niebo lepsza i nastawienie tez bardziej optymistyczne :) co robicie sloneczka na obiad? ja mam cyce z kurczaka ale w sumie nie mam natchnienia i nie wiem jak je przyrzadzic dzisiaj :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka była pyszna, no seniczka nie próbuję bo na dietce jestem. To ja spadam do juterka laseczki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem :) małe przemeblowanko-remontowe wykonane :) poczytałam sobie i jest mi wstyd że u Was takie piękne wyniku a u mnie klapa :O wczoraj nie poprawiłam się wcale a wręcz przeciwnie :(:(:(:( za tydzień jedziemy na przedłużony weekend ze znajomymi i znów moja dieta będzie narazona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) dzis u mnie depresja, straszna:( i zmeczona jestem(zasnelam w pociagu wracajac z uczelni) teraz musze ogarnac troche w domu bo niedawno wrocilam, a jeszcze przy ksiazkach musze usiasc, napisze cos wiecej przed pojsciem spac, buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki praca na dziś zakończona mogę klapnąć w fotelu;) jeszcze tylko obrazki do ściany przymocuje i jest gitesss. polish girl – podziwiam cię :) chociaż bywaja dni w mojej pracy że o 5 jestem już na miejscu i kończę w nocy ech, kochana już po remoncie musze zajęcie dobre znaleźć by wyniki były Jula—co ja bym dała za dzień w kapciach, wiecznie coś mnie goni. Chałwa— skąd ja to znam dziś mam już 3 pomieszczenia gotowe , od miesięcy 2 żyje na walizce sprzątania jest sporo ale jak później będziesz miała ładnie w tej łazience Melania – może wszystko będzie ok. nie wiem czy sami będziecie gotować czy po restauracjach będziecie kicać nawet w menu można znaleźć coś niskokalorycznego, a ja byście sami gotowali to możesz zaskoczyć wszystkich i cos smakowitego przygotować. Ja np.w niedziele jestem zaproszona do znajomych to się mnie pytają, co ja jem żeby uwzględnić mnie w menu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norka- tylko pozazdrościć takich znajomych, którzy się sami pytaja na co masz ochotę:) Jak byłam w Polsce to wprosiłam się do bratowej no i sama musiałam powiedzieć co ma przygotować, a że bratowa mi się udała to zrobiła, o co prosiłam bez żadnego marudzenia:) Niestety potem silna wola gdzieś sobie poszła i oprócz mojego dietetycznego posiłku podjadłam też innych pyszności:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie zajrzałam nietypowo wieczorkiem, bo się za wami stęskniłam od 14 :D :D :D Napchałam się winogronami na kolację do wypęku - ledwo oddycham :D, mam nadzieję, że mi to diety nie zachwieje :P no i do kawałka ciasta sie muszę poobiedniego przyznać :( okrutnie strasznie pyszne było i dostane było przeze mnie oczywiście :P No i jakbyście tu już nie zaglądały, albo ja bym sobie poszła to dietetycznego wieczoru życzę, a właściwie już jedzenie zakazane :P, no to samych przyjemności, może ;) jakieś intensywne ćwiczenia w parach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto miamiiii obiecałam sobie że pierwszą słodycz zjem w połowie grudnia:D w poniedziałek jadę oddać krew to dostane kilka tabliczek –będę miała co znajomym podarować-mój kolega jest w stanie zjeść 3 tabliczki jak bym się ...no ale on uwielbia słodycze i jest chudy jak patyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam was laseczki w ten piękny piątkowy dzionek, u mnie jak na razie zapowiada się słonecznie, no zobaczymy jak potem będzie. Wczoraj po powrocie do domku wzięłam się troszkę za robotę, tzn. zrobiłam sałatkę warzywną(tradycyjną) co by rodzinka przez weekend z głodu nie padła,a potem w tzw. międzyczasie jeszcze upiekłam im serniczek, o rany jaką miałam ochotę na niego, ale nie wzięłam ani kawałka. Zamiast tego poszłam troszkę powyginać się na orbitreku, o rany jakie mam dziś zakwasy, najwięcej w łydkach, do pracy po schodzach to myślałam że dziś nie wejdę.... Dobra idę na kawusię ?\\/>\\/>\\/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) wczoraj padlam jak mucha pacnieta klapka:) dzis rano o 6ej pobudka i do ksiazek, teraz niedlugo bede sie szykowac i jade do miatsa pozalatwiac troche spraw, zajecia z niemieckiego a potem pewnie do poznego wieczoru praca nad projektem na zajecia, a wlasciwie prezentacja:( kumcia---> super ze sie oparlas temu serniczkowi i ciesze sie ze cwiczysz na orbiterku:) ja teraz jak mam zajecia to na pewno cwiczyc nei bede, pewnie tylko w wolne dni bo nawet nie mam czasu, ale diete trzymam, i pewnie gadac z wami tez bede tylko w weekendy, bo tak sie zapowiada moze jeszcze cos sie zmieni i bede miala troszke wiecej czasu, ale zobaczymy, milego dnia dziewczeta odchudzajcie sie ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!!!!! kumcia - jak pachnie ta kawka !!!!z przyjemnością poczęstuję się !! Dość długo nie pisałam, niestety ale technika też czasami zawodzi. Trochę wybiłam się z rytmu , zarówno komputerowego jak i dietkowego. Załamanie dietki zaczęło się w weekend i poszło dalej co widać na wadze, czyli tylko marne 0.5 kg. Ja niestety jestem typem pożeraczki wszystkiego co mi wpadnie w ręce. A dzieje sie tak przed @ . Nie byłoby najgorzej gdyby to były 2 , 3 dni przed. Ale u mnie taki stan wymiatania ,ssania i apetytu trwa co najmniej tydzień przed. Tak teraz czytam to co napisałam i myślę, że to najprawdopodobniej jest zwykłe łakomstwo . A ja zwalam to na PMS. No proszę , usprawiedliwienie gotowe. Dobra , nie mam co marudzić więcej . Trzeba zebrać się do kupy , odegnać myśli o żarciu i do dzieła .:) pozdrawiam wszystkie ,,odchudzaczki,, Wpadnę pogadać później 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula no nie przesadzaj, ja też tak mam jak nie jem to nie, ale jak mnie najdzie to potrafię zjeść tabliczkę czekolady na poczekaniu, szkoda gadać, całe szczęćie że teraz mam ten czas kiedy nie muszę wcinać wszystko co wpadnie mi w ręce. U mnie dzieje się to niezależnie od @, więc chyba nie ma reguły. Spójrz na sprawę inaczej że to było aż 0,5 kg a nie TYLKO.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie zastanawiam się czy ten cel I uda mi się osięgnąć do Bożego Narodzenia...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumcia - ciepła ta kawka jeszcze? Bo ja wiesz kawkę zawsze chetnie. Pozdrawiam w cudny dzień piątek, przed nmi piękne wolne od pracy dni, ale niestety dni w kórych najbardziej jesteśmy narażone na ataki artykułów spożywczych dietetycznie niepoprawnych :P Wierzcie mi lub nie - smam nie chciałam uwierzyć! Wybrałam się wczoraj na basen - z córką, nie chciało mi się jechać na ten z rurami do zjeżdzania, więc na taki najbliżej - wchodzę i co widzę \"przerwa techniczna\", czyli basen czyszczą. No myślałam, że padnę ze śmiechu, jak niektóre z was może pamiętają dokładnie miesiąc temu zebrałam się na tamten basen z rurami i też go czyślicili. No ja nie mogę 😭 tylko popłakać się ze śmiechu. Córa była jednak maksymalnie zawiedziona, więc na otarcie łez poszłyśmy do Jaskini Solno -Jodowej, byłyście może? U nas takie w każdym uzdrowisku, 45 minutowy pobyt tam zastepuje 3 dniowe wdychanie jodu nad morzem, podobno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ja tez z kawką \_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/> dziewczyny muszę zkupic nową wagę bo ta co mam prawdopodnie zaniża 😭 czyli waze więcej niz mysle :(:( siostra się na niej wazyła a poźniej na lekarskiej i mówi że 3kg jest różnicy 😭 no trudno muszę to sprawdzić, zaopatrzę się w nową i zobaczymy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melania co to za nowy designe kubków - nie potłuczone aby :P a wagą sie nie stresuj - ważne że bedzie ci maleć uwidoczniona na niej waga i zobaczysz w lustrze, ze wyglądasz lepiej :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×