Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wkurzona siostra wrrr

jestem wkurzona moja mlodsza siostra 2 raz zaliczyla wpadke z chlopakiem!

Polecane posty

Gość Wkurzona siostra wrrr

nic by w tym nie bylo takiego zlego ze to kompletny osiol dzien w dzien chleje piwka w weekendy amfetamina kurwa dlaczego ona jest taka tepa i tego nie widzi! Jej synek ma juz niedlugo 2 lata a wczoraj sie dowiedziala ze jest w 8 t.c. nosz kurwa mac... zaraz mnie rozniesie, gdyby on chociaz byl w stanie utrzymac tego jednego dzieciaka a nie.. siedza mamie i tacie na glowie.. pracuja niby ale on za duzo jej nie daje, na dom tez nic nie dają... jak jej wytlumaczyc? ja juz próbowalam chyba ze 3 lata ale to glupie jak tuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przecież już po ptokach
co najwyżej możesz jej tłuc do łba żeby trzeciej nie zaliczyła ale jeśli taki z niej tłuk i na wlasnych błędach sie nie potrafi nauczyć to wątpie by coś to dało.a poza tym to jej życie ma prawo robić co zechce tylko szkoda biednego dzieciątka jeśli ojca ma rzeczywiście takiego jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siss
no jej życie, ale co na to jej biedni rodzice? Wyrazy głębokiego współczucia. Ile ona ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ile ona ma lat?? ciekawa jestem... niestety ale mlodszym siostrom sie nie przetlumaczy nic a nic.. ja mam dwie.... i obydwie najmadrzejsze na swiecie gnojki... maja swoj rozum jak sie poslizgna i upadna same beda musialy wstac.. swiata jeszcze nie widzialy.. ale mnie nie sluchaja.. coz.. takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona siostra wrrr
ona ma 22 lata a jej 1 synek juz 2 ... nasi rodzice jeszcze prawie utrzymuja tego debila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona siostra wrrr
nic do niej nie dochodzi- mowimy jej ze spaprala zycie itd, ale ONA GO KOCHA... SZKODA GADAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×