Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość prysznicomanka

Najlepszy zel pod prysznic to...

Polecane posty

Gość prysznicomanka

Poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prysznicomanka
moze ktos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie beauty milk od bielendy;) pozatym polecam żele pod prysznic od yves rocher, bardzo pięknie pachną i doskonale nawilżają skóre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnkwndkw
ja ostatnio odkryłam żele dove, one naprawde super nawilżają, skóra jest taka gładka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z naturalnych to miałam kiedyś żel pod prysznic Alverde i też go miło wspominam. Tak a propos Lavery mi się przypomniało. Warto też wymienić żele Palmolive jako bardzo dobre. Nawilżają i o ile wiem nie zawierają SLS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocounutka
zalezy jaka masz skore i co preferujesz. Moje typy-hity to 1. Dove original i ten na noc niebieski 2.Fa jogurtowy kokosowy 3.Lirene body exclusive modelujacy zel pod prysznic 4. cala seria Isana dla rossmanna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhujk
z Lidla za 3 zł kawowy.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocounutka
o zapomnialam o moim ulubiencu Palmolive SPA z granulkami niebieski z biala glinka :) skora jest gladka po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
ja lubie isana z rossmana :) nie sa drogie a naprawde sa fajne.i maja ladne zapachy.ostatnio kupilam oliwkowy,na poczatku zapach troszke mnie draznil ale jaka po nim ladna skóra była.teraz mam pomaranczowy z melisą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kralowijka
a czy po uzyciu tych żeli musicie uzyć jeszcze balsamu do ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po użyciu Fenjala, albo Nivea HappyTime właśnie nie muszę używać balsamu do ciała, między innymi dlatego tak je sobie cenię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Dove (klasyczny) inne też nie takie złe - AA (wszystkie) Może mi pomożecie. Bo od dawna mam wrażliwą skórę na wszelkie środki myjące do ciała. Kiedy umyje się mydłem później strasznie swędzi mnie skóra. Więc używałam delikatnych żeli.. ale ostatnio nawet po żelach AA dla skóry alergicznej mam swędzenie ciała szczególnie nóg i rąk Znacie coś delikatnego do mycia? I drugie pytanie : czy spotkałyście gdzieś nowe żele AA oliwkowe? Nigdzie nie mogę ich znaleźć, a jest info na stronie że takie się pojawiły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurukuku
Zele senses z Avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
jeżeli dla alergicznej skóry to polecam z SVR żel pod prysznic http://esentia.pl/SVR_Topialyse_Zel_do_mycia_dla_skory_suchej_i_atopowej_p26502.htm tylko, że dość drogi albo Seba med żele http://www.sebamed.pl/pl/do.php#zel_pod_prysznic może być A derma http://esentia.pl/ADerma_Avoine_Rhealba_Zel_do_kapieli_i_pod_prysznic_p22769.htm Iwostinu nie polecam-bo brzydko pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banisiaja
jak dla mnie Original Source kaktus & guarana - rewelacyjny zapach, fajnie się pieni, nie wysusza skóry, a na dodatek jest wegański, bo bez składników pochodzenia zwierzęcego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbhsgnjrjnmss
nivea DIAMOND TOUCH kocham gdy dziewczyna nim sie umyje wowczas pachnie ponetnie i bardzo swiezo... Sprobujcie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangija
Dla mnie każdy z żeli Original Source jest absolutnym przebojem. Fajnie też, że chciało się producentowi zadbać o to, żeby to były kosmetyki wegańskie. Wg mnie jak można oszczędzić zwierzętom cierpień, to zdecydowanie trzeba to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre żele i bardzo tanie są w Lidlu, Cien około 3,5 zł jak dobrze pamiętam. A z droższych to Dove.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reewewrww
ja uzywam od 2 lat APART -ok 6 zł wydajne, ladnie pachną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój faworyt to Tesori d'Oriente zapach białego piżma i jaśmin jawajski! Są przepiękne, nawilżają i ładnie pachną. Dostępne też zapachy dla Panów. Więcej produktów włoskiej marki znaleźć można w sklepie http://www.saluti.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimorisssssssssss
A ja lubię powąchać, pomacać, więc nowości zwykle z neta nie kupuję, potem jak juz wypróbuję to czemu nie. A jeśli chodzi o żel pod prysznic to polecam moje ostatnie odkrycie mleczko pod prysznic z luksji, bardzo fajne, a przy tym tanie i ogólnodostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babydream z rossmanna jest fajny do golenia nóg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy zel pod prysznic - kawowy z Yves Rocher :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grosiaa
Ostatnio zaczełam uzywać http://www.superkoszyk.pl/product-pol-18293-ORIGINAL-SOURCE-Zel-pod-Prysznic-250-ml-Raspberry-Vanilla-Milk.html . Wypróbowałam juz różowy i żółty, które pachną przepieknie. Jeśli lubi ktoś słodkie zapachy w trakcie kapieli ,te żele są idelane. Mam zamiar sprawdzić każdy "smak". Używałam także z tej samej serii płynu do kapieli,który był tak samo dobry. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×