Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

hehe ...mysle ze tak:) nie raz to przerabialam...mamo to spie u X ....mama: ok, ok.....:P:P wiec Twoja tym bardziej nic nie skojarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Czytam Was od samego początku i bardzo Was podziwiam.Od dwóch miesięcy jestem w totalnym dołku przez, jak ich nazywacie Trolla i muszę przyznać, że czytając Was podnoszę się na duchu. Napewno byście chciały, żebym opisała swoją sytuację, ale czy na nowym topiku mam od razu dobić do 500 strony. Moja historia jest długa i można by książkę napisać. Z tego co czytam to niestety moja sytuacja jest chyba najbardziej skomplikowana. Podziwiam dziewczyny, które zerwały ze swoimi toksycznymi facetami i się trzymają (lepiej lub gorzej). Trzymajcie tak dalej. Powodzenia dla dziewczym z Waszymi nowmi Misterami, Zielonymi i Majowymi. Fajnie, że stałyście się dobraną paczką wspierającą się w trudnym chwilach. Ja tez wieczorami po cichutku piję z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a mój się chyba naprawdę obraził bo nic nie pisze:/ I znowu wyszlo na to ze to ja zawinilam;/;/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zmieniłyście topik. to aż wpadłam w panikę : co jest grane, ale później domyśliłam się dlaczego to zrobiłyście, a mi w końcu udało się Was odnależć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku, sorry że wprowadziłam zamieszanie, nie chodzi o Ciebie bo wiem że skrzętnie ukrywasz swoja osobę i to rozumiem, ale na końcu zaczynaly padac imiona niektórych dziewczyn, a miasta padały wcześniej. Jesssu, może się mylę..... ale taka przyczyna zmiany topiku przyszła mi na myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jeszcze powiedzieć, że książka Zołzy podoała mi się i uświadomiła mi, jak się zatraciłam, ale wprowadzanie jej zasad do mojego zycia jest cholernie trudne.Ponieważ -jesteśmy razem od 8 lat - oficjalnie jest moim szefem -spędzamy ze soba 24 godz/dobę - mieszkamy razem -znamy się na wylot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whisky_go- czy my sie juz poznalyśmy wcześniej?????????????? pisalaś z nami gdzieś????????????? moze pod innym nickiem????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku, jak wspomniałam czytam Was od poczatku i podkreślałaś to że jesteś osoba publiczną i nie chcesz za bardzo sie ujawniać Ja również jeżdżę po całej Polsce i nie chcę, żeby ktoś sobie skojarzył o mnie pewne fakty dlatego to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę zrobiło się troche niemiło, naprawde sorry.... Chciałam z wami pogadać i powiedzieć Wam że jesteście superrr, ale głupio wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zacznijcie normalna rozmowe!!! whisky>>>a zasady te dzialaja w twoim zwiazku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałam takiego podejrzliwego przyjęcia mnie. Dlatego nie przeszkadzam już i spadam. Jeszcze raz: dziewczyny trzymajcie się Pa ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whisky>>> nie odchodz po prostu jestesmy trohe nie ufne i dlatego tak wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×